Rozdzielnice

Nowe produkty

Rozdzielnice 

Podkategorie

 • Rozdzielnice modułowe

  Modułowe Rozdzielnice Elektryczne

  Rozdzielnice modułowe dzielimy w naszym sklepie na podtynkowe, natynkowe oraz hermetyczne. Przyjrzyj się, jak szerokie zastosowanie w praktycznie każdym budynku mają nowoczesne, modułowe rozdzielnice elektryczne, które różnią się nie tylko ceną i wymiarami. Warto porównać zgromadzone w kategorii produkty, aby najlepiej dopasować wariant do własnej instalacji elektrycznej – przecież inaczej jest ona zaprojektowana w domu jednorodzinnym, warsztacie czy dużej hurtowni. Rozdzielnice elektryczne z naszego sklepu są wyróżniane prestiżowymi certyfikatami, a ich poszczególne opisy dokładnie wyjaśniają specyfikację techniczną, która jest w pełni zrozumiała dla fachowców w dziedzinie elektryczności.

  Rozdzielnice modułowe – sklep i hurtownia Preis Zone

  Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone, korzystając z nowoczesnych rozwiązań e-commerce, ułatwia zakup produktów niezbędnych do budowy lub remontu bez konieczności wychodzenia z domu. Sprawdź, czym różnią się poszczególne rozdzielnice modułowe zgromadzone w podkategoriach. Są to między innymi rozdzielnice modułowe natynkowe, które – jak sama nazwa wskazuje – stosuje się poprzez instalację na ścianie. Z kolei w ścianie można umieścić rozdzielnice modułowe podtynkowe. W pomieszczeniach szczególnie narażonych na niekorzystne czynniki najlepiej zastosować zaś rozdzielnice modułowe hermetyczne, które są szczególnie odporne i specyficznie wykonane. Porównaj konkretne parametry i zamów najlepszy wariant, korzystając z aktualnych cen.

 • Rozdzielnice budowlane

  Budowlane rozdzielnice elektryczne

  Kategoria rozdzielnice budowlane dzieli się w naszym sklepie na wiele innych podkategorii, czyli: rozdzielnice elektryczne nieuzbrojone, uzbrojone, z licznikiem, stacjonarne, przenośne, z kablem czy wiszące. Możesz także zamówić gotowe zestawy instalacyjne. Budowlane rozdzielnice elektryczne są wręcz niezbędne, żeby prawidłowo rozprowadzić prąd w konkretnym pomieszczeniu. Jest to więc nie tylko kwestia funkcjonalności, ale również bezpieczeństwa. Pamiętaj, że jeżeli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z pracownikami sklepu i doprecyzować wszelkie wątpliwości. Prawdopodobnie nie będzie to jednak potrzebne, gdyż każdy produkt jest opisany pod kątem specyfikacji technicznej i zastosowania.

  Rozdzielnice budowlane – sklep i hurtownia Preis Zone

  Rozdzielnice budowlane możemy dzielić, uwzględniając różne kryteria. Na przykład rozdzielnice nieuzbrojone oraz rozdzielnice uzbrojone rozróżnia się, biorąc pod uwagę inne czynniki, niż gdy porównujemy rozdzielnice stacjonarne oraz rozdzielnice przenośne. Dlatego sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada tak wiele kategorii i podkategorii produktów – można się w nich łatwo odnaleźć i zrobić zakupy najlepiej odpowiadające bieżącym potrzebom. Sprawdź, czym wyróżniają się na przykład rozdzielnice z kablemrozdzielnice wiszące oraz rozdzielnice z licznikiem. Czy jest to wyłącznie kwestia montażu? W razie pytań skontaktuj się z nami. Skorzystaj z bieżących cen, porównaj produkty i zamów te, dzięki którym wykonasz najlepszą instalację elektryczną.

 • Obudowy

  Obudowy

 • Akcesoria do rozdzielnic

  Akcesoria do rozdzielnic

 • Rozdzielanie energii

  Rozdzielanie energii

 • Rozdzielnice...

  Rozdzielnice bezpiecznikowe

 • Rozdzielnice...

  Rozdzielnice elektro-pneumatyczne

 • Słupki ogrodowe

  Słupki ogrodowe

 • Złączki, mosty, blokady

  Złączki, mosty, blokady

 • Tablice licznikowe

  Tablice licznikowe

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 385 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 385 elementów

Rozdzielnice elektryczne

Nasza firma działająca na rynku jako hurtownia elektryczna Preis Zone posiada w swojej szerokiej ofercie wiele rodzajów urządzeń i elementów wykorzystywanych w branży elektrycznej. Bardzo istotnymi elementami naszej oferty są rozdzielnice elektryczne charakteryzujące się wydajnym i bezawaryjnym działaniem przez długi czas. Są to elementy zawierające różnego typu styczniki, łączniki, przekaźniki, bezpieczniki, itp. Innymi słowy rozdzielnice elektryczne stanowią pewnego rodzaju „centrum dowodzenia” jeśli chodzi o zarządzanie energią elektryczną w danym budynku. W naszej ofercie można znaleźć między innymi rozdzielnice modułowe – rozdzielnice natynkowe oraz podtynkowe. Oprócz tego sprzedajemy również rozdzielnice budowlane – rozdzielnice uzbrojone oraz nieuzbrojone. Wszystkie sprzedawane przez nas elementy pochodzą od renomowanych producentów, więc użytkownicy mogą mieć pewność, że spełniają one rygorystyczne wymagania w zakresie trwałości, wysokiego poziomu niezawodności, jakości oraz bezpieczeństwa stosowania.

Rozdzielnice – sklep i hurtownia z rozdzielnicami elektrycznymi

Sklep elektryczny Preis Zone posiada w swojej ofercie bardzo wiele elementów elektrycznych charakteryzujących się wysoką jakością, niezawodnością oraz bezpieczeństwem stosowania. Bardzo istotnymi produktami znajdującymi się w naszym asortymencie są rozdzielnice elektryczne, w których znajdują się różnego typu bezpieczniki, łączniki oraz inne elementy pozwalające na sterowanie infrastrukturą elektryczną w danym budynku. Rozdzielnice znajdujące się w naszej ofercie są bardzo trwałe i zapewniają bezpieczne oraz skuteczne działanie. Warto też dodać, że nasz sklep z rozdzielnicami elektrycznymi posiada niezwykle szeroki asortyment, w którym znajdują się elementy najlepszych producentów. Oferowane są różne typy rozdzielnic przeznaczone do wielu różnych zastosowań domowych, firmowych, budowlanych, itp.

Copyright © preis-zone.pl