Rozdzielnice

(877 produkty)

Podkategorie

 • Rozdzielnice budowlane

  Budowlane rozdzielnice elektryczne

  Kategoria rozdzielnice budowlane dzieli się w naszym sklepie na wiele innych podkategorii, czyli: rozdzielnice elektryczne nieuzbrojone, uzbrojone, z licznikiem, stacjonarne, przenośne, z kablem czy wiszące. Możesz także zamówić gotowe zestawy instalacyjne. Budowlane rozdzielnice elektryczne są wręcz niezbędne, żeby prawidłowo rozprowadzić prąd w konkretnym pomieszczeniu. Jest to więc nie tylko kwestia funkcjonalności, ale również bezpieczeństwa. Pamiętaj, że jeżeli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z pracownikami sklepu i doprecyzować wszelkie wątpliwości. Prawdopodobnie nie będzie to jednak potrzebne, gdyż każdy produkt jest opisany pod kątem specyfikacji technicznej i zastosowania.

  Rozdzielnice budowlane – sklep i hurtownia Preis Zone

  Rozdzielnice budowlane możemy dzielić, uwzględniając różne kryteria. Na przykład rozdzielnice nieuzbrojone oraz rozdzielnice uzbrojone rozróżnia się, biorąc pod uwagę inne czynniki, niż gdy porównujemy rozdzielnice stacjonarne oraz rozdzielnice przenośne. Dlatego sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada tak wiele kategorii i podkategorii produktów – można się w nich łatwo odnaleźć i zrobić zakupy najlepiej odpowiadające bieżącym potrzebom. Sprawdź, czym wyróżniają się na przykład rozdzielnice z kablemrozdzielnice wiszące oraz rozdzielnice z licznikiem. Czy jest to wyłącznie kwestia montażu? W razie pytań skontaktuj się z nami. Skorzystaj z bieżących cen, porównaj produkty i zamów te, dzięki którym wykonasz najlepszą instalację elektryczną.

  Erbetki budowlane

  Plac budowy to miejsce, w którym wykorzystuje się wiele rodzajów sprzętu elektrycznego. Jak nietrudno się domyślić, we wczesnych etapach prac próżno szukać tam gniazdek prądowych. Właśnie wtedy wykorzystuje się tzw. rozdzielnice budowlane, zwane również “erbatkami”. To specjalne rozdzielnie elektryczne, które stanowią punkt podłączenia do sieci dla wszystkich tych urządzeń.

  Rozdzielnice elektryczne na budowę

  Warto zaznaczyć, że specjalistyczne narzędzia i maszyny wykorzystywane na budowie często potrzebują większego napięcia, nie mówiąc już o tym, że nierzadko zdarza się tak, że wiele z nich pracuje równocześnie. Budowlane rozdzielnice są projektowane w taki sposób, by po pierwsze spełniać wymogi elektryczne, a po drugie zapewniać na tym gruncie odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

  Gdzie stosuje się rozdzielnice budowlane?

  Rozdzielnica budowlana to narzędzie wykorzystywane głównie na placach budowy, parkingach, czy terenach imprez plenerowych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zabrać je ze sobą na camping, pole namiotowe, czy wszędzie tam, gdzie będzie potrzebne zasilanie elektryczne! Rozdzielnia budowlana zadba o odpowiednie natężenie prądu i pozwoli doprowadzić go wszędzie tam, gdzie funkcjonują urządzenia wymagające podłączenia do sieci elektrycznej.

  Rozdzielnice budowlane - budowa i podział

  Każda rozdzielnica budowlana musi odznaczać się specjalistycznym wykonaniem zarówno, jeśli chodzi o wnętrze, jak i obudowę - ta najczęściej jest wykonana z metalu, stali lub poliestru utwardzalnego. W środku znajdują się m.in. płyty montażowe pozwalające na implementację izolatorów i torów prądowych oraz specjalne uchwyty kablowe wyposażone w szynę montażową oraz płyty maskujące. Takie połączenie ma służyć jako aparatura sterownicza, pomiarowa i sygnalizacyjna. Jeśli chodzi o dobór konkretnych rozdzielni elektrycznych, ten uzależnia się w głównej mierze od specyfiki placu budowy.

  Budowlane rozdzielnie elektryczne od Preis-Zone

  Wiemy, jak ważna jest niezawodność podczas prac budowlanych czy organizacji imprez masowych, dlatego dbamy, by nasze rozdzielnice budowlane odznaczały się najwyższą możliwą jakością. Urządzenia ze sklepu Preis-Zone spełniają wszystkie wymogi, które stawia się przed producentami takiego asortymentu. Ich wytwarzanie odbywa się z uwzględnieniem specjalistycznych pomiarów, a każdy element posiada odpowiednie zabezpieczenia. Preis-Zone to internetowa hurtownia z rozdzielniami elektrycznymi, w której znajdziecie Państwo m.in. rozdzielnice elektryczne nieuzbrojone i uzbrojone, wiszące, stacjonarne i przenośne. Budowlane rozdzielnice dzielimy również ze względu na rodzaje gniazd i przyłącz (francuskie, shuko, szwajcarskie, z przyłączami pneumatycznymi, łącznikiem krzywkowym, rozłącznikiem izolacyjnym).

  Rozdzielnia elektryczna budowlana to sprzęt wykorzystywany w ciężkich warunkach do niezwykle intensywnej eksploatacji. Właśnie dlatego musi spełniać najwyższe standardy użyteczności, jak również odznaczać się pod względem trwałości na lata. Rozdzielnice elektryczne w naszym sklepie spełniają najwyższe standardy określane przez normy i wymagania dotyczące tzw. instalacji specjalnych. Zachęcamy do zakupów w profesjonalnym sklepie z rozdzielnicami budowlanymi Preis-Zone!

 • Stojaki do rozdzielnic
 • Rozdzielnice modułowe

  Modułowe Rozdzielnice Elektryczne

  Rozdzielnice modułowe dzielimy w naszym sklepie na podtynkowe, natynkowe oraz hermetyczne. Przyjrzyj się, jak szerokie zastosowanie w praktycznie każdym budynku mają nowoczesne, modułowe rozdzielnice elektryczne, które różnią się nie tylko ceną i wymiarami. Warto porównać zgromadzone w kategorii produkty, aby najlepiej dopasować wariant do własnej instalacji elektrycznej – przecież inaczej jest ona zaprojektowana w domu jednorodzinnym, warsztacie czy dużej hurtowni. Rozdzielnice elektryczne z naszego sklepu są wyróżniane prestiżowymi certyfikatami, a ich poszczególne opisy dokładnie wyjaśniają specyfikację techniczną, która jest w pełni zrozumiała dla fachowców w dziedzinie elektryczności.

  Rozdzielnice modułowe – sklep i hurtownia Preis Zone

  Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone, korzystając z nowoczesnych rozwiązań e-commerce, ułatwia zakup produktów niezbędnych do budowy lub remontu bez konieczności wychodzenia z domu. Sprawdź, czym różnią się poszczególne rozdzielnice modułowe zgromadzone w podkategoriach. Są to między innymi rozdzielnice modułowe natynkowe, które – jak sama nazwa wskazuje – stosuje się poprzez instalację na ścianie. Z kolei w ścianie można umieścić rozdzielnice modułowe podtynkowe. W pomieszczeniach szczególnie narażonych na niekorzystne czynniki najlepiej zastosować zaś rozdzielnice modułowe hermetyczne, które są szczególnie odporne i specyficznie wykonane. Porównaj konkretne parametry i zamów najlepszy wariant, korzystając z aktualnych cen.

 • Rozdzielnice PV solarne

  Rozdzielnice fotowoltaiczne

  Rozdzielnice fotowoltaiczne to urządzenia wyposażone w aparaturę chroniącą panele fotowoltaiczne i falowniki PV w instalacjach fotowoltaicznych przed przepięciami w obwodach AC i DC. Rozdzielnica fotowoltaiczna wraz z aparaturą chroni obwody instalacji fotowoltaicznej oraz jej odbiorniki przed zwarciami wywołanymi wyładowaniami atmosferycznymi i zwarciami po stronie wejścia AC do inwertera.

  W naszym sklepie oferujemy Państwu sprawdzone rozdzielnice PV do montażu wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń do instalacji DC oraz AC. Rozdzielnice solarne oferowane w sklepie Preis Zone pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów – m.in. firmy Doktorvolt, która produkuje rozdzielnice z osprzętu producentów Marlanvil i Lapp Kabel.

  Oferowane rozdzielnice fotowoltaiczne zapewniają modułową konstrukcję, a w skład aparatury wchodzą m.in. wysokiej jakości ochronniki przepięć i złącza solarne. Nasze rozdzielnice solarne do użytku zewnętrznego zapewniają wysoki stopień ochrony IP, a ich konstrukcja gwarantuje długą eksploatację nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Obudowa rozdzielnic wykonana jest z technopolimeru i poliwęglanu, a napięcie znamionowe obudowy wynosi 1000 V. Warystorowe ochronniki przepięć zapewniają klasę ochrony T1-T2 i gwarantują napięciowy poziom ochrony Up < 4 kV dla rozdzielnic DC i Up <1,6 kV dla rozdzielnic AC.

  Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty rozdzielnic PV, zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania.

 • Obudowy

  Obudowy rozdzielnic elektrycznych

  W tej kategorii znajdziesz wyselekcjonowane, najlepszej jakości obudowy rozdzielnic, które są niezbędne do stworzenia kompletnej instalacji elektrycznej w budynku, którym się zajmujesz. Znajdziesz tu zarówno obudowy wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, jak i obudowy metalowe. Przy produktach sprawdzisz (korzystną) cenę, a także przejrzysz podglądowe zdjęcia oraz szczegółową, niezbędną specyfikację techniczną. Dbamy o to, żeby obudowy rozdzielnic elektrycznych dostępne w naszym sklepie internetowym spełniały kryteria, na których zależy świadomym i szukającym najwyższej jakości klientom takim jak Ty. Przekonaj się, jaki mamy wybór – także w wymienionych wcześniej podkategoriach, a w razie potrzeby po prostu skontaktuj się, odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące konkretnej obudowy lub innego produktu.

 • Akcesoria do rozdzielnic

  Akcesoria do rozbudowy rozdzielnic

  W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim praktyczne akcesoria do rozdzielnic. Mogą się one przydać albo podczas montażu instalacji, albo później, na przykład przy rozbudowie istniejących rozwiązań. W poszczególnych podkategoriach zgromadziliśmy wszystko, co jest potrzebne, żeby rozdzielnice w pełni odpowiadały na Twoje potrzeby i działały prawidłowo, a więc: maskownice, płyty montażowe, zamki i klucze, szyny montażowe do rozdzielnic, dławnice kablowe, uchwyty kablowe, zaciski na szynę TH-35, złączki na szynę TH-35, osłony przepustów, zaślepki plombujące, uchwyty montażowe ścienne oraz śruby montażowe. Jak się przekonasz, oglądając poszczególne produkty, akcesoria do rozbudowy rozdzielnic są w naszym sklepie wyselekcjonowane pod kątem jakości materiału, wykonania, a także korzystnej ceny.

 • Rozdzielanie energii

  Rozdzielanie energii elektrycznej

  W tej kategorii prezentujemy Państwu kompleksowy asortyment osprzętu elektrycznego, którego celem jest rozdzielanie energii elektrycznej (prądu). Wśród naszej oferty znajdą Państwo podstawowy osprzęt do montażu w rozdzielni elektrycznej: bloki rozdzielcze, listwy zaciskowe oraz szyny zbiorcze. Każda rozdzielnia prądu powinna być wyposażona w wysokiej jakości certyfikowany osprzęt, który wpłynie na jej funkcjonalność, użyteczność, a także bezpieczeństwo oraz łatwość utrzymania i konserwacji. Prezentowane bloki energii pozwalają na sprawne rozdzielanie energii i mocy z jednego obwodu do kilku pomniejszych. Oferujemy bloki rozdzielcze przeznaczone do montażu na szynie DIN TH 35 oraz na płycie montażowej. Dysponujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowanym osprzętem pochodzącym od renomowanych producentów – m.in. firm: XBS, Morek, Elektro-Plast czy Marlanvil. Więcej informacji dotyczących oferty sklepu Preis Zone uzyskają Państwo, kontaktując się z naszymi pracownikami.

 • Złączki, mosty, blokady

  Złączki, mosty, blokady

 • Rozdzielnice...

  Rozdzielnice bezpiecznikowe (skrzynki bezpiecznikowe)

  Rozdzielnice bezpiecznikowe to podstawowy element wyposażenia instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych. Skrzynki bezpiecznikowe umożliwiają bezpieczny i wydajny montaż zabezpieczeń nadmiarowo-prądowych, wyłączników różnicowo-prądowych, a także innych aparatów elektrycznych niezbędnych do rozdzielania, zabezpieczania i nadzorowania energii elektrycznej w obwodach. Każda rozdzielnica bezpiecznikowa oferowana przez sklep i hurtownię elektryczną Preis-Zone wykonana jest z najwyższej jakości materiałów oraz opatrzona stosownymi certyfikatami i atestami potwierdzającymi jej wykonanie zgodne z aktualnymi normami. Nasze rozdzielnice pozwalają na montaż szerokiej liczby modułów w jednym, dwóch lub trzech rzędach. Każda rozdzielnica elektryczna natynkowa znajdująca się w naszej ofercie pochodzi od renomowanego i sprawdzonego producenta. Współpracujemy jedynie z najlepszymi markami dostarczającymi wysokiej jakości osprzęt elektryczny. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. rozdzielnice Elektro-Plast, Doktorvolt oraz wielu innych firm. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania oraz pomożemy dobrać rozdzielnicę do Państwa potrzeb oraz specyfiki aplikacji.

 • Tablice licznikowe

  Tablice pod licznik elektryczny

  Tablice pod licznik elektryczny to element montażowy, który pozwala na sprawne i trwałe zamocowanie liczników energii elektrycznej oraz połączenia ich do instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.e

  Znajdujące się w naszym asortymencie tablice licznikowe zapewniają łatwy i szybki montaż, a także wykonane są z trwałych materiałów sztucznych, które gwarantują wysoką odporność na wysokie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Nasze tablice pod licznik elektryczny przeznaczone są do eksploatacji wewnątrz obiektów budowlanych i pozwalają na montaż jedno- i trójfazowych liczników energii elektrycznej. Tablice licznikowe wytrzymują temperatury pracy do 650oC, a także przeznaczone są do pracy przy napięciu znamionowym do 400 V.e

  W przypadku pytań dotyczących oferty tablic pod licznik elektryczny prezentowanej w naszym sklepie, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zachęcamy również Państwa do sprawdzenia naszego asortymentu w pozostałych kategoriach produktowych.

 • Rozdzielnice...
 • Rozdzielnice kempingowe
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 4 005,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 877 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 4 005,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 877 pozycji
Rozdzielnice elektryczne - hurtownia i sklep preis-zone.pl

Rozdzielnice elektryczne

Rozdzielnice elektryczne umożliwiają rozdział energii elektrycznej oraz zabezpieczenie urządzeń elektrycznych przed przeciążeniami i zwarciami. Rozdzielnice elektryczne znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i wszędzie tam, gdzie konieczne jest podłączenie obiektu do sieci elektrycznej.

Rozdzielnice służące do rozdziału i zabezpieczania sieci nn i Sn z reguły przyjmują formę tablicową, skrzynkową i szafową. Każda rozdzielnica wyposażona jest w szyny montażowe, które umożliwiają modułową implementację aparatów elektrycznych, w tym urządzeń: ochronnych, regulacyjnych, sterowniczych i łączeniowych. Wyposażenie rozdzielnicy uzależnione jest od pełnionej przez nią funkcji w instalacji elektrycznej obiektu budowlanego. Każda rozdzielnica elektryczna powinna spełniać normy PN zapewniające bezpieczeństwo jej stosowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, którą tworzą rozdzielnice elektryczne oraz akcesoria.

Rozdzielnice elektryczne – sklep i hurtownia z rozdzielnicami elektrycznymi

Sklep elektryczny Preis Zone oferuje Państwu niezwykle bogaty asortyment, w którego skład wchodzą: rozdzielnice elektryczne modułowe i budowlane, a także obudowy, akcesoria do rozdzielnic, rozdzielacze energii, rozdzielnice bezpiecznikowe, słupki ogrodowe, mosty, blokady, złączki, tablice licznikowe, rozdzielnice PV solarne, a także rozdzielnice elektro-pneumatyczne.

Wierzymy, że nasza niezwykle bogata i atrakcyjna oferta pozwoli Państwu z łatwością znaleźć interesujący produkt. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment łączył doskonałą jakość, odpowiednią funkcjonalność oraz atrakcyjną cenę.

W przypadku wątpliwości dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wesprzemy Państwa na każdym etapie współpracy.

Profesjonalne rozdzielnice elektryczne – gwarancja stabilności i bezpieczeństwa

Odpowiednio dobrane i skonfigurowane rozdzielnice, są kluczową częścią każdej sprawnie i efektywnie funkcjonującej instalacji elektrycznej. Zbudowane są z różnego typu modułów, podzespołów i elementów, odpowiedzialnych za łączenie, przerywanie oraz rozdział obwodów, wewnątrz których występują sterowniki, regulatory, liczniki czy bezpieczniki. Dzięki właściwemu rozdziałowi prądu na poszczególne obwody, zapewniają poprawne działanie wszystkich urządzeń zasilanych energią elektryczną. Każde gospodarstwo domowe, budynek przemysłowy, a nawet teren nowo powstającego obiektu budowlanego – powinien być wyposażony w rozdzielnice dostosowane do warunków i potrzeb. Rozdzielnice dostępne w hurtowni Preis-Zone, przeznaczone są do obsługi niskiego napięcia (230/400 V), porządkują elementy sieci, zabezpieczają je przed przepięciami i ewentualnym przeciążeniem. W razie awarii czy usterki instalacji elektrycznej, zadaniem zintegrowanych z rozdzielnicą wyłączników, jest odcięcie dopływu prądu. Różnią się między sobą materiałem, z jakiego wykonane są ich obudowy i przeznaczeniem. Profesjonalna rozdzielnica elektryczna może łączyć w sobie wiele funkcji, wariantów oraz kompleksowo zaspokajać potrzeby instalacyjne użytkowników. Wszystkie oferowane przez nas rozdzielnice, jak również elementy ich wyposażenia i akcesoria – posiadają stosowne certyfikaty potwierdzające zgodność z normami dopuszczającymi je do użytkowania.

Rozdzielnice modułowe oraz budowlane

W rozdzielnicach modułowych aparaty rozdzielcze instalowane są na specjalnych szynach TH35 albo TS35. Dzielą się na trzy podstawowe rodzaje – podtynkowe (zlicowane z powierzchnią ściany), naścienne (natynkowe) oraz hermetyczne, które charakteryzują się podwyższonym współczynnikiem ochrony IP zainstalowanych wewnątrz elementów aparatury modułowej oraz towarzyszącego osprzętu elektrycznego. Najczęściej rozdzielnice modułowe wykorzystuje się w budynkach mieszkalnych, lokalach usługowych czy pomieszczeniach technicznych (np. w przydomowych warsztatach, garażach). Szczelne obudowy chronią obwody elektryczne w rozdzielnicy przed wodą, pyłem i kurzem oraz mechanicznymi uszkodzeniami. W ofercie sprzedażowej sklepu dostępne są nowoczesne rozdzielnice o zróżnicowanych wymiarach – do zabudowy kilku bądź kilkudziesięciu modułów.

Rozdzielnica budowlana to popularna „erbetka”, która zwyczajowo wyposażona jest w układ jedno- (230 V) i trójfazowych gniazd (230/400 V), chronionych specjalnymi klapkami przed niepożądanym działaniem wody oraz pyłów. Plac budowy to miejsce, na którym równocześnie pracuje wiele różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Brak stabilnego zasilania bywa przyczyną problematycznych przestojów, na jakie ani wykonawcy, ani inwestorzy nie mogą sobie pozwolić. Gniazda w tego typu rozdzielnicach posiadają zwykle zabezpieczenia 16 lub 32 A i często użytkowane są także podczas imprez masowych, na kempingach oraz polach namiotowych.

Pozostałe rodzaje rozdzielnic i akcesoriów

Wśród wielu rodzajów osprzętu, hurtownia z rozdzielnicami ma również wersje z wbudowanymi licznikami. Taki układ pomiarowy z powodzeniem może służyć jako podlicznik do rozliczeń z podmiotem obcym z tytułu pobieranej energii elektrycznej. Niektóre modele rozdzielnic zaopatrzone zostały w kabel do zasilania odbiorników/sprzętów. Ciekawą propozycją sklepu Preis-Zone - jest rozdzielnica elektryczna wisząca, którą można przymocować do sufitu albo belki, żeby stworzyć komfortową przestrzeń, np. dla prac maszynowych. W ramach bogatego wyboru rozdzielnic, oferujemy też modele stacjonarne oraz przenośne. W odpowiedzi na aktualne potrzeby rynku budowlanego, sklep z rozdzielnicami dysponuje ponadto układami ze zintegrowanymi gniazdami francuskimi, szwajcarskimi oraz Schuko. W zależności od miejsca docelowej lokalizacji rozdzielnicy i uzyskania pożądanej ochrony, nawet w ekstremalnych warunkach (duże zapylenie, wilgotność, opady), w hurtowni można zakupić rozdzielnice z parametrami IP 44, IP 54, IP 65 czy IP 67. Rozdzielnice gumowe, z łącznikiem krzywkowym lub rozłącznikiem izolacyjnym – to kolejne propozycje hurtowni Preis-Zone.

Rozdzielnice dla technologii solarnej oraz rozwiązań plenerowych

Innowacyjnym rozwiązaniem są rozdzielnice elektryczne z przyłączami pneumatycznymi i wodnymi, które zapewniają użytkownikom kompleksową obsługę. W sprzedaży można znaleźć też efektowne rozdzielnice ogrodowe, które sprawdzą się również w parku czy na zielonym skwerze. Te uniwersalne rozdzielnice umożliwiają montaż na trawniku, asfalcie oraz podłożu z kostki brukowej. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć rozdzielnic fotowoltaicznych, które są elementem cieszących się coraz większą popularnością instalacji solarnych, które pozwalają znacząco ograniczyć wydatki na prąd. Rozdzielnice PV wyposażone są w zabezpieczenia DC oraz AC, jakie odpowiadają za asekurację na wypadek przepięć i sprzężeń.

Oprócz szerokiej gamy rozdzielnic elektrycznych, nasz e-sklep posiada wszelkie niezbędne i praktyczne akcesoria, takie jak m. in.: puste obudowy, szyny, dławice kablowe, bloki rozdzielcze, listwy zaciskowe, złączki czy mosty.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone