Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Czujniki

Czujniki – sklep, hurtownia z czujnikami

Nasza firma posiada bardzo szeroką ofertę różnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Między innymi jesteśmy znani na rynku jako sklep i hurtownia z czujnikami różnego typu. W naszym bogatym asortymencie posiadamy wiele rodzajów czujników o różnych zastosowaniach. Należy zaznaczyć, że wszystkie sprz...

Czujniki – sklep, hurtownia z czujnikami

Nasza firma posiada bardzo szeroką ofertę różnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Między innymi jesteśmy znani na rynku jako sklep i hurtownia z czujnikami różnego typu. W naszym bogatym asortymencie posiadamy wiele rodzajów czujników o różnych zastosowaniach. Należy zaznaczyć, że wszystkie sprzedawane przez nas czujniki są urządzeniami posiadającymi dużą trwałość oraz charakteryzującymi się niezawodnością na najwyższym możliwym poziomie. Oczywiście nasza firma zapewnia profesjonalną obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak również firm i odbiorców hurtowych. Bardzo ważnym atutem naszego sklepu jest niezwykle ciekawa oferta: czujniki ruchu, czujniki zmierzchu, czujniki czadu – są to najważniejsze rodzaje urządzeń oferowanych przez naszą firmę. Dzięki nim oświetlenie będzie uruchamiać się automatycznie, gdy wykryty zostanie ruch lub gdy poziom światła dziennego spadnie poniżej wartości progowej. Dzięki czujnikom czadu można odpowiednio wcześnie wykrywać tę groźną substancję, która nie jest wyczuwalna dla ludzi.

Więcej

Czujniki 

Jest 10 produktów.

Podkategorie

Czujniki ruchu

Czujniki ruchu – sklep, hurtownia z czujnikami ruchu

W ofercie naszej firmy można znaleźć najwyższej jakości czujniki ruchu różnego typu. Urządzenia te odpowiadają za wykrywanie ruchu osób w konkretnym miejscu. Mogą one współpracować z systemami alarmowymi, oświetleniem, itp. Dzięki takim czujnikom określona funkcja zostanie uruchomiona po wykryciu ruchu w danym sektorze. Nasz sklep i hurtownia z czujnikami ruchu posiada bardzo szeroki asortyment takich elementów, które mogą być kupowane zarówno przez klientów indywidualnych, jak również przez przedsiębiorstwa. W bogatej ofercie praktycznie każdy klient znajdzie coś dla siebie. Można u nas bowiem kupić czujniki ruchu bezprzewodowe, przewodowe, zewnętrzne, wewnętrzne, itp. Każdy oferowany przez nas czujnik ruchu charakteryzuje się dużą trwałością oraz niezawodnością. Atutem jest możliwość kupowania takiego sprzętu drogą internetową.

Czujniki ruchu do oświetlenia

Bardzo istotnymi elementami oferty naszego sklepu są profesjonalne, wysokiej jakości czujniki ruchu do oświetlenia. Urządzenia tego rodzaju odpowiadają za uruchamianie światła po wykryciu ruchu w danym sektorze. W ten sposób można oświetlać różne miejsca bez konieczności używania włącznika oraz bez konieczności posiadania włączonego światła przez całą dobę. Istotnymi elementami naszej oferty są czujniki zmierzchu i ruchu, które dodatkowo wykrywają zapadający zmierzch i gdy wartość oświetlenia spadnie poniżej wartości progowej, uruchomią one światło. Wszystkie oferowane przez nas czujniki ruchu do lamp są bardzo trwałe, wydajne oraz niezawodne. Spełnią one więc oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Warto dodać, że posiadamy w naszej ofercie czujniki ruchu LED, które współpracują z lampami wykorzystującymi diody LED gwarantujące oszczędność energii elektrycznej.

Czujniki zmierzchowe

Czujniki zmierzchu – sklep, hurtownia z czujnikami zmierzchowymi

Nasza firma jest również znana na rynku jako profesjonalny sklep i hurtownia z czujnikami zmierzchu. W naszym bogatym asortymencie można znaleźć elementy wysokiej jakości, które pochodzą od renomowanych, profesjonalnych dostawców. Czujniki zmierzchu sprzedawane w naszym sklepie i hurtowni są dostępne dla klientów indywidualnych, firm oraz innych odbiorców detalicznych i hurtowych. Warto dodać, że czujniki zmierzchowe dostępne w naszej ofercie są urządzeniami, które wykrywają niskie natężenie światła (gdy zapada zmierzch) i przesyłają sygnał, dzięki któremu uruchamiane jest oświetlenie. Pozwoli to zaoszczędzić energię elektryczną w ciągu dnia. Rozwiązanie to jest wygodne, ponieważ nie trzeba pamiętać o włączaniu i wyłączaniu oświetlenia. W naszej ofercie dostępne są też czujniki ruchu i zmierzchu, które oprócz natężenia światła, wykrywają ruch w danym miejscu.

Czujniki czadu

Czujniki czadu

0 Recenzja (e)

Czujnik zmierzchu do LED 1200W IP44 OR-CR-209 ORNO

33,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Kamera z syreną alarmową Somfy One inteligentny dom 8562

949,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Detektor tlenku węgla Czujnik czadu CO z funkcją alarmu Honeywell 2038

121,59 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Czujnik ruchu 360st. z zewnętrznym sensorem IP20 800W ORNO

29,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zewnętrzny czujnik ruchu theLuxa R180 180° 12m IP55 czarny THEBEN

153,29 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zewnętrzny ruchomy czujnik ruchu do montażu na ścianie theLuxa S180 180° 12m IP55 biały THEBEN

135,61 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zewnętrzny ruchomy czujnik ruchu do montażu na ścianie theLuxa S180 180° 12m IP55 czarny THEBEN

135,61 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zewnętrzny ruchomy czujnik ruchu theLuxa S360 360° 16m IP55 czarny THEBEN

295,29 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zewnętrzny ruchomy czujnik ruchu theLuxa S360 360° 16m IP55 biały THEBEN

295,29 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

DRL-12 Laserowy czujnik odległości do sterowania oświetleniem max 2m F&F

279,29 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Przejdź do góry