Szyny łączeniowe sztyftowe

(12 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 75,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 12 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 75,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Szyny łączeniowe sztyftowe - preis-zone.pl

Szyny łączeniowe sztyftowe

W tej kategorii produktowej oferujemy Państwu wysokiej jakości, funkcjonalne szyny łączeniowe sztyftowe, które pozwolą na wykonywanie szybkich, łatwych i estetycznych połączeń. Każda szyna łączeniowa sztyftowa obecna w ofercie naszego sklepu zapewnia świetne parametry techniczne, wszechstronność zastosowania oraz możliwość doboru parametrów do rodzaju montażu. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu szyn łączeniowych sztyftowych.

Czym są szyny łączeniowe sztyftowe?

Szyny łączeniowe sztyftowe są akcesorium łączeniowym, które pozwala na ograniczenie ilości kabli i przewodów w obrębie rozdzielnic. Szyny prądowe sztyftowe pozwalają na wygodne, transparentne i szybkie łączenie dowolnych aparatów i urządzeń elektrycznych zainstalowanych w rozdzielnicy, a także na mostkowanie zasilania. Szyna prądowa sztyftowa sprawdzi się w niemal każdej instalacji elektrycznej, niezależnie od specyfiki obiektu budowlanego oraz rodzaju instalacji.

Sprawdzone szyny prądowe sztyftowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo szyny łączeniowe sztyftowe, które sprawdzą się zarówno do łączenia aparatów elektrycznych w instalacjach budowlanych, jak i przemysłowych. Oferujemy szyny prądowe sztyftowe PS/S i PS/SB 1-fazowe, 2-fazowe oraz 3-fazowe o przekroju 10 mm2. Dysponujemy szynami łączeniowymi o liczbie modułów od 12 do 54, które zaprojektowane zostały do przewodzenia prądów o natężeniu 63 A.

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty produktowej, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania, rozwieją wątpliwości i zaproponują najlepszą ofertę produktową dostosowaną do Państwa potrzeb.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone