Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Szyny łączeniowe sztyftowe

Szyny łączeniowe sztyftowe

W tej kategorii produktowej oferujemy Państwu wysokiej jakości, funkcjonalne szyny łączeniowe sztyftowe, które pozwolą na wykonywanie szybkich, łatwych i estetycznych połączeń. Każda szyna łączeniowa sztyftowa obecna w ofercie naszego sklepu zapewnia świetne parametry techniczne, wszechstronność zastosowania oraz możli...

Szyny łączeniowe sztyftowe

W tej kategorii produktowej oferujemy Państwu wysokiej jakości, funkcjonalne szyny łączeniowe sztyftowe, które pozwolą na wykonywanie szybkich, łatwych i estetycznych połączeń. Każda szyna łączeniowa sztyftowa obecna w ofercie naszego sklepu zapewnia świetne parametry techniczne, wszechstronność zastosowania oraz możliwość doboru parametrów do rodzaju montażu. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu szyn łączeniowych sztyftowych.

Czym są szyny łączeniowe sztyftowe?

Szyny łączeniowe sztyftowe są akcesorium łączeniowym, które pozwala na ograniczenie ilości kabli i przewodów w obrębie rozdzielnic. Szyny prądowe sztyftowe pozwalają na wygodne, transparentne i szybkie łączenie dowolnych aparatów i urządzeń elektrycznych zainstalowanych w rozdzielnicy, a także na mostkowanie zasilania. Szyna prądowa sztyftowa sprawdzi się w niemal każdej instalacji elektrycznej, niezależnie od specyfiki obiektu budowlanego oraz rodzaju instalacji.

Sprawdzone szyny prądowe sztyftowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo szyny łączeniowe sztyftowe, które sprawdzą się zarówno do łączenia aparatów elektrycznych w instalacjach budowlanych, jak i przemysłowych. Oferujemy szyny prądowe sztyftowe PS/S i PS/SB 1-fazowe, 2-fazowe oraz 3-fazowe o przekroju 10 mm2. Dysponujemy szynami łączeniowymi o liczbie modułów od 12 do 54, które zaprojektowane zostały do przewodzenia prądów o natężeniu 63 A.

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty produktowej, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania, rozwieją wątpliwości i zaproponują najlepszą ofertę produktową dostosowaną do Państwa potrzeb.

Więcej

Szyny łączeniowe sztyftowe 

Jest 7 produktów.
0 Recenzja (e)

Szyna  łączeniowa 3-fazowa 54 modułowa 10mm2 63A

59,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna  łączeniowa 1-fazowa 54 modułowa 10mm2 63A

20,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna  łączeniowa sztyftowa 3-fazowa 12 modułowa 10mm2 63A

13,59 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna  łączeniowa 1-fazowa 12 modułowa 10mm2 63A

5,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna łączeniowa sztyftowa PS/SB 1-fazowa 12-modułowa 16mm2 obustronnie izolowana

5,39 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna łączeniowa sztyftowa PS/SB 1-fazowa 12-modułowa 10mm2 obustronnie izolowana

4,29 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna łączeniowa sztyftowa PS/SB obustronnie izolowana 3-fazowa 12-modułowa 10mm2 DV

10,89 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Przejdź do góry