Siewniki ogrodowe

(2 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

30,00 zł - 120,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 2 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

30,00 zł - 120,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Siewniki ogrodowe (rozsiewacze) - Preis-Zone

Siewniki ogrodowe (rozsiewacze)

Oferujemy siewniki ogrodowe (rozsiewacze) ułatwiające równomierne rozsiewanie nasion, nawozów i innych materiałów sypkich (np. piasku).

W naszym asortymencie dostępne są siewniki ogrodowe o różnych parametrach. Odmienny może być sposób ich działania, gabaryty i pojemność czy dopuszczalna gradacja sianego materiału.

Nasz sklep ogrodniczy oferuje siewniki ogrodowe wysokiej jakości. Są to produkty renomowanych marek cieszących się dużą popularnością i uznaniem klientów. Zrobione są z mocnych, trwałych materiałów i w staranny sposób. Porządne wykonanie i niezawodne mechanizmy sprawiają, że nasze siewniki ogrodowe są najlepszym wyborem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Siewnik ogrodowy

Siewnik ogrodowy to urządzenie wykorzystywane przede wszystkim do wysiewu nasion. Doskonale sprawdzi się przy zakładaniu i pielęgnacji trawników, warzywników czy rabat kwiatowych. Umożliwia precyzyjne dawkowanie i równomierne rozłożenie nasion na podłożu.

Oczywiście siewnik ogrodowy można wykorzystać także do innych celów, np. do aplikacji nawozów i sypkich środków ochrony roślin. Zimą siewnik przyda się natomiast do nanoszenia piasku lub soli na oblodzone nawierzchnie — podjazdy, chodniki czy drogi dojazdowe.

Wybierając siewnik ogrodowy, warto zwrócić uwagę na jego typ. Wyróżnia się przede wszystkim siewniki ręczne, mechaniczne i pneumatyczne. Urządzenia mechaniczne i pneumatyczne przeznaczone są do obsiewania większych powierzchni, np. w uprawach komercyjnych, obiektach sportowych i rekreacyjnych czy na terenach zieleni miejskiej. Takie siewniki ogrodowe cechują się wysoką wydajnością, dokładnością wysiewu, ale również znacznie wyższą ceną.

Do obsiewania mniejszych powierzchni, np. w przydomowych ogrodach czy na działkach rekreacyjnych, doskonale sprawdzi się ręczny siewnik ogrodowy.

Ręczny siewnik ogrodowy

Ręczny siewnik ogrodowy to proste, ale bardzo praktyczne narzędzie, które przyda się w każdym ogrodzie. Znacząco ułatwia wysiew nasion na trawnikach, grządkach warzywnych czy rabatach kwiatowych. Ze względu na prostą konstrukcję ręczny siewnik ogrodowy jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i niezawodny, a także znacznie tańszy niż modele mechaniczne i pneumatyczne.

W naszym sklepie znajdziesz ręczne siewniki ogrodowe o różnej budowie i zasadzie działania. Najprostsze modele mają postać pojemnika z rączką i sitkiem o oczkach różnej wielkości. Wysiew prowadzi się, potrząsając trzymanym w ręku dozownikiem.

Tego rodzaju ręczny siewnik ogrodowy jest prosty w obsłudze i uniwersalny, ale też najmniej dokładny. Nieco lepsze dozowanie oferują siewniki ogrodowe z korbą. One również mają postać pojemnika z rączką, ale mechanizm na korbę zapewnia dokładniejsze odmierzanie dawki sianego materiału.

Ręczne siewniki ogrodowe z rączką świetnie sprawdzają się na niewielkich obszarach. To wygodne i funkcjonalne narzędzia do przydomowych ogrodów, na działki rekreacyjne itp. Na nieco większe obszary warto natomiast wybrać ręczny siewnik ogrodowy na kołach.

Taki model wyposażony jest w duży zbiornik osadzony na kółkach. Siewnik prowadzi się po terenie z pomocą wygodnej, długiej rączki, a materiał podawany jest przez prosty, ale funkcjonalny mechanizm bębnowy.

Ręczne siewniki ogrodowe

Oferujemy różne ręczne siewniki ogrodowe przeznaczone do zastosowań amatorskich i profesjonalnych. W naszym sklepie znajdziesz ręczne siewniki z rączką i na kołach o różnej pojemności i przeznaczeniu.

Większość ręcznych siewników ogrodowych posiada kilku stopniową regulację dozowania. Wszystkie natomiast wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne i czynniki chemiczne. Dzięki temu ręczne siewniki ogrodowe doskonale nadają się nie tylko do wysiewu nasion, ale również do aplikacji nawozów, soli i innych materiałów sypkich.

W naszym asortymencie dostępne są ręczne siewniki ogrodowe renomowanych marek. To gwarancja najwyższej jakości, niezawodności i trwałości tych narzędzi.

Ogrodowe siewniki do nawozu

Omawiane narzędzia doskonale sprawdzają się jako ogrodowe siewniki do nawozu. Aplikacja takich substancji powinna być precyzyjna, ich ilość ściśle odmierzona, a nawóz równomiernie rozłożony.

Ogrodowe siewniki do nawozu znacząco ułatwiają odpowiednie dawkowanie nawozów czy sypkich środków ochrony roślin. To istotne zarówno w uprawach komercyjnych i profesjonalnych, jak i w ogródkach przydomowych czy na działkach rekreacyjnych. Prawidłowe nawożenie jest bowiem kluczowe dla wzrostu roślin użytkowych (również jadalnych) oraz i ozdobnych. Ogrodowe siewniki do nawozu są więc jednym z najbardziej przydatnych narzędzi w każdym ogrodzie.

Ogrodowy siewnik do nawozu

W naszym sklepie kupisz ogrodowy siewnik do nawozu idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Mamy modele o różnej pojemności i zakresie regulacji dozowania. Dostaniesz u nas ogrodowy siewnik do nawozu z rączką lub na kołach, odpowiedni do nawożenia małych, jak i rozległych powierzchni.

Każdy ogrodowy siewnik do nawozu w naszym asortymencie jest wykonany starannie, z materiałów o dużej odporności mechanicznej, środowiskowej i chemicznej. Oznacza to, że jest nie tylko trwały, ale też niepodatny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i chemii ogrodowej.

Ogrodowe siewniki do trawy

Ogrodowe siewniki do trawy powinny być na wyposażeniu każdego ogrodnika — tak profesjonalnego, jak i amatora. Te proste narzędzia wykorzystuje się do równomiernego rozsiewania nasion, co ma bardzo istotne znaczenie przy zakładaniu trawników.

Jednak ogrodowe siewniki do trawy wykorzystuje się nie tylko na etapie tworzenia trawnika. Jedną z istotnych czynności pielęgnacyjnych jest bowiem okresowe dosiewanie trawy, by zachować jej odpowiednią gęstość i dobrą kondycję. To zadanie, które ogrodowe siewniki do trawy wykonują perfekcyjnie.

Co więcej, narzędzia te doskonale sprawdzają się również w dozowaniu nawozów czy sypkich środków ochrony roślin. Ogrodowe siewniki do trawy przydają się zatem na etapie zakładania, jak i późniejszej pielęgnacji trawników.

Ogrodowy siewnik do trawy

W naszym asortymencie bez trudu znajdziesz ogrodowy siewnik do trawy dostosowany do Twoich potrzeb. Mamy modele małe i duże, z rączką i na kołach.

Każdy ogrodowy siewnik do trawy w naszym sklepie pochodzi od renomowanego producenta o doskonałej opinii na rynku. Oferujemy trwałe, niezawodne produkty najwyższej jakości i to w wyjątkowo przystępnej cenie.

Ogrodowy siewnik do trawy i inne akcesoria ogrodnicze kupisz u nas przez internet. Oznacza to, że zamówienie możesz złożyć z dowolnego miejsca i o dowolnej porze dnia lub nocy. Twoje zakupy szybko, sprawnie i bezpiecznie dostarczymy wprost pod wskazany adres, oszczędzając Twój czas i pieniądze!

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone