Dzwonki modułowe

(2 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 2 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Dzwonki modułowe na szynę - preis-zone.pl

Dzwonki modułowe na szynę

Dzwonek modułowy na szynę to urządzenie połączone z przyciskiem usytuowanym na zewnątrz domu, mieszkania lub posesji. Taki zestaw ma za zadanie sygnalizować domownikom, że u drzwi/bram pojawili się goście, listonosz, kurier, dostawca jedzenia itp.

Dlaczego warto wybrać dzwonek modułowy?

Dzwonek na szynę to przede wszystkim wygodne rozwiązanie, które pozwala na umieszczenie takiego elementu np. w skrzynce prądowej. Dzięki temu wszystkie urządzenia elektroniczne zamknięte są w jednym miejscu i podłączone do jednej sieci elektronicznej. To duże ułatwienie, które wyklucza konieczność doprowadzania kabli czy przygotowywania mocowań na dzwonki zewnętrzne.

Dzwonki modułowe na szynę - zalety

Dzwonki modułowe na szynę to także najbardziej dyskretne z możliwych rozwiązań. Urządzenie zazwyczaj podpina się do tablicy w skrzynce prądowej, dzięki czemu to nie jest widoczne dla gości i domowników, a jego montaż nie wymaga prac ingerujących w wystrój pomieszczenia. Nie ma się co obawiać, że dzwonek na szynę będzie przez to mniej słyszalny. Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewniać optymalną głośność sygnału, który dotrze do wszystkich pomieszczeń. Warto również zaznaczyć, że poziom natężenia dźwięku nie jest zbyt duży, a przy tym drażniący, co niestety często zdarza się to w przypadku innych dzwonków.

Sklep internetowy Preis-Zone.pl to miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Państwa dzwonki modułowe na szynę w różnych wariantach, jeśli chodzi o parametry, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj odpowiednie produkty. Zachęcamy do zakupu dzwonków modułowych na szynę od topowych producentów na rynku urządzeń elektrycznych.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone