Uchwyty na akcesoria zraszające

(1 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

No choice available on this group

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 1 produkt.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

No choice available on this group

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Uchwyty na akcesoria zraszające - Preis-Zone.pl

Uchwyty na akcesoria zraszające do Twojego ogrodu

Proste uchwyty na akcesoria zraszające to niedoceniane, ale bardzo ważne elementy, które wpływają na komfort użytkowania systemu do podlewania ogrodu oraz stan techniczny wrażliwych części instalacji wodnej. Specjalistyczne mocowanie pozwala na zawieszenie końcowego fragmentu węża ogrodowego uzbrojonego w końcówkę w postaci pistoletu lub dyszy zraszającej. Uchwyty na akcesoria zraszające pomagają utrzymać odpowiedni porządek w ogrodzie oraz ułatwiają każdorazowe sięganie po węża i rozpoczynanie podlewania.

Wieszaki na akcesoria zraszające skutecznie zapobiegają przypadkom nieumyślnego uszkodzenia dyszy zraszającej lub pistoletu do podlewania, pozostawionych na podłożu. W przypadku rozbudowanych linii nawadniających z rozgałęzieniami, warto zakupić kilka wieszaków na akcesoria – dla podwieszenia każdego odcinka instalacji z osobna. Najlepszym miejscem do zaopatrzenia się w wieszaki na akcesoria zraszające, jest sklep i hurtownia ogrodnicza, w której kupowane były kompatybilne dysze do podlewania (np. z szybkozłączem 1/2’’).

Wieszak na akcesoria zraszające – komfort dla Ciebie, bezpieczeństwo dla sprzętu?

Specjalnie wyprofilowany wieszak na akcesoria zraszające umożliwia swobodne zawieszenie końcówki węża ogrodowego na pożądanej wysokości. Pozostawiona za ziemi końcówka z dyszą lub pistoletem zraszającym, może zostać przypadkowo nadepnięta, przejechana przez pojazd albo pogryziona przez czworonoga. Oprócz tego, luźno pozostawiona na trawie dysza z wężem ogrodowym, może ulec zanieczyszczeniu i trwale uszkodzić wewnętrzny mechanizm, odpowiedzialny za regulację strumienia wody. Wieszak na akcesoria zraszające sprawia, że dysza/pistolet zawsze pozostają czyste i gotowe do ponownego użycia. Ten niepozorny detal, umożliwiający właściwe przechowywanie końcówki do podlewania – przedłuża żywotność dyszy zraszającej.

Łatwe w montażu i tanie wieszaki na akcesoria zraszające

Wieszaki na akcesoria zraszające to niedrogie i praktyczne elementy, które z łatwością można zamontować na elewacji domu czy budynku gospodarczego w pobliżu przyłącza lub uchwytu na zwinięty wąż. Podczas wyboru wieszaka, należy zwrócić uwagę na zakres szerokości skrzydełek przytrzymujących i dopasować go do modelu dyszy oraz średnicy przewodu. Tani uchwyty na akcesoria zraszające pozwala utrzymać ład i porządek w zakresie sprzętu do nawadniania oraz estetykę całej przestrzeni ogrodowej.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone