Zestawy zraszające

(14 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 75,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 14 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 75,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Zestaw do zraszania trawników, ogrodów, szklarni - Preis-zone.pl

Zestawy do zraszania

Zestawy do zraszania to różne konfiguracje akcesoriów niezbędnych do podlewania ogrodów, trawników, krzewów, sadów i innych terenów zielonych. Dopasowane są do rozmaitych węzy ogrodowych, różnych zadań i konkretnych potrzeb użytkowników.

Oferujemy zestawy do zraszania obejmujące takie elementy jak przyłącza na kran, szybkozłącza, pistolety różnego typu, dysze zraszające z regulowanym nyplem, a nawet węże ogrodowe. Nasze zestawy do zraszania pochodzą od renomowanych producentów z ugruntowaną pozycją na rynku. Wyróżnia je wysoka jakość, trwałość, szczelność i funkcjonalność.

Zestawy do zraszania to komplety akcesoriów niezbędnych do podlewania. Przydadzą się więc każdemu, kto posiada ogród, działkę, sad czy szklarnię. Odpowiednie zestawy do zraszania wykorzystują również profesjonaliści — rolnicy, zawodowi ogrodnicy, sadownicy czy pracownicy zajmujący się utrzymaniem zieleni miejskiej.

W naszym asortymencie znajdują się zestawy do zraszania odpowiednie do podlewania ręcznego. W takich kompletach dostępne są odpowiednie pistolety lub dysze. Mamy również zestawy zraszające umożliwiające podłączenie pod automatyczne zraszacze ogrodowe.

Zestaw do zraszania trawników, ogrodów, szklarni itp.

Zestaw do zraszania to komplet akcesoriów umożliwiających podlewanie terenów zielonych. Odpowiednio dobrane elementy umożliwiają podłączenie do źródła wody, doprowadzenie jej w pożądane miejsce i właściwe nawodnienie zieleni.

Zestaw do zraszania zawierać może przyłącza na kran, szybkozłączki do węży o różnym przekroju, same węże, a także odpowiednie końcówki — pistolety zraszające lub dysze z regulowanym nyplem. Pozwalają one na ustawienie typu i siły strumienia. Dzięki temu zestawy do zraszania mogą służyć nie tylko podczas podlewania. Wykorzystamy je też do napełniania zbiorników, mycia podjazdów i chodników, aut, elewacji budynków itp.

Zestawy do zraszania są więc niezbędne w każdym domu i na działce. Ułatwiają wykonywanie wielu prac ogrodniczych, ale także porządkowych czy gospodarczych.

Zestawy zraszające

Oferujemy zestawy zraszające dopasowane do różnych potrzeb użytkowników. Poszczególne komplety różnią się przede wszystkim tym, do jakich węży pasują. Mamy odpowiednie zestawy zraszające na popularne węże o przekroju 13 mm (½”) i 19 mm (¾”), a także akcesoria dopasowane do grubszych węży. Można również wybrać zestawy zraszające z odpowiednimi redukcjami pozwalającymi na podłączanie węży o różnym przekroju.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie zestawy zraszające wysokiej jakości. Pochodzą od renomowanych producentów cieszących się uznaniem i zaufaniem klientów. Wykonane są z trwałych materiałów odpornych na zużycie i uszkodzenia. To gwarancja, że zestawy zraszające posłużą przez długi czas.

Prawidłowe wykonanie i solidne materiały to również kwestia funkcjonalności. Akcesoria wchodzące w skład naszych zestawów zraszających wyposażone są w odpowiednie uszczelki, zawory i systemy zapewniające szczelność całej instalacji od kranu do końcówki zraszającej. Zestawy zraszające podłączysz więc w garażu, a nawet w domu bez obaw o zalanie.

Szczelna instalacja, którą zapewniają zestawy zraszające, to również oszczędność wody i gwarancja precyzyjnego dostarczenia jej do określonych punktów. Ma to szczególne znaczenie w przypadku upraw profesjonalnych w rolnictwie, ogrodach botanicznych, ale też w przydomowych, amatorskich hodowlach roślin wrażliwych na warunki środowiskowe.

Zestaw zraszający — kompletny zestaw akcesoriów

Zestaw zraszający określa komplety różnych akcesoriów dostosowanych do konkretnych zadań i potrzeb. Przy jego wyborze należy więc zwrócić baczną uwagę na poszczególne elementy.

Każdy zestaw zraszający powinien zawierać akcesoria umożliwiające podłączenie węża do źródła wody. Służą temu przyłącza na kran i szybkozłącza o odpowiednim przekroju. Istotna jest zarówno średnica gwintu na kran, jak i wielkość przyłącza węża.

Zestaw zraszający może zawierać również sam wąż. Ważne, by ten element dobrać odpowiednio do potrzeb, kierując się jego średnicą, długością i maksymalnym dopuszczalnym ciśnieniem wody.

Dobry zestaw zraszający to również odpowiednie końcówki zraszające. Mogą to być dysze, najlepiej z regulowanym nyplem, wielofunkcyjne pistolety zraszające, ale również automatyczne zraszacze ogrodowe.

Właściwie dobrany zestaw zraszający znacząco ułatwi podlewanie działki, ogródka, roślin szklarniowych, krzewów czy drzewek owocowych i ozdobnych. W naszej ofercie znajdują się zestawy do zraszania odpowiednie dla amatorów i profesjonalistów. Mamy zarówno komplety podstawowych akcesoriów, jak i większe zestawy zraszające z dodatkowymi elementami. Dzięki temu możliwy jest zakup wszystkich istotnych komponentów instalacji zraszającej za jednym zamachem.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone