Spodnie robocze długie

(6 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

60,00 zł - 150,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 6 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

60,00 zł - 150,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Spodnie robocze, długie męskie spodnie robocze - preis-zone.pl

Uniwersalne spodnie robocze – estetyka, komfort, bezpieczeństwo podczas pracy

Obecny rynek pracy oraz restrykcyjne przepisy BHP – stawiają przed firmami coraz wyższe wymagania w zakresie odzieży roboczej. Odpowiedniej klasy spodnie robocze powinny być funkcjonalne, zapewniać pracownikowi właściwą ochronę oraz cechować się atrakcyjnym designem. Schludny i profesjonalny wygląd pracownika, pozwala budować pozytywne wyobrażenie i wizerunek firmy. Dobre spodnie robocze zabezpieczają użytkownika przed pobrudzeniem oraz drobnymi urazami, a ich przemyślany krój – zapewnia nieskrępowaną ruchomość i komfort w trakcie wykonywania różnych czynności. Wygodne spodnie robocze, jak każda profesjonalna odzież robocza – wyposażona jest także w szereg funkcjonalności, które ułatwiają i usprawniają pracę. Uniwersalne spodnie robocze sprawdzą się podczas prac budowlanych, porządkowych, remontowych, instalacyjnych, monterskich, serwisowych czy obsługi pojazdów/urządzeń specjalnych. Spodnie z powodzeniem można również wykorzystać do pracy w przydomowym ogrodzie albo w warsztacie.

Spodnie robocze długie – funkcjonalność i wygoda przez cały rok

W przypadku braku ekstremalnych temperatur za zewnątrz, spodnie robocze długie można użytkować przez cały rok. W związku z tym, że ten element odzieży roboczej jest szczególnie narażony na uszkodzenia w trakcie intensywnej pracy w niesprzyjających warunkach pogodowych i technicznych – powinien być odpowiednio wzmocniony. Wysokiej jakości spodnie robocze długie posiadają specjalne wzmocnienia w obszarze kolan i nogawek, ponieważ te strefy najbardziej narażone są na przetarcia. Praca fizyczna na budowie czy podczas montażu, nierzadko wymaga przyjmowania wymuszonej, nienaturalnej pozycji lub dużej dynamiki ruchów. Najlepsze spodnie robocze długie mają wszyty w kroku specjalny, elastyczny klin, który zapobiega niepożądanym rozdarciom, np. w czasie częstego schylania bądź korzystania z drabiny.

Istotnym elementem, w jakie powinny być wyposażone spodnie robocze długie są małe i duże szlufki, sprzączki oraz półkola, które umożliwiają przymocowanie podręcznych narzędzi czy pomocniczego osprzętu (np. klucze, ołówek, miarka, nożyk). Obszerne i łatwo dostępne kieszenie – to kolejna zaleta profesjonalnych spodni do pracy.

Ergonomiczne męskie spodnie robocze – to lepsza efektywność pracy

Ergonomiczny fason to ważna cecha, jaką powinny charakteryzować się męskie spodnie robocze. Właściwie zaprojektowane spodnie do pracy sprzyjają płynnemu poruszaniu się, a wygoda i komfort pozwalają pracownikowi skoncentrować się wyłącznie na realizacji powierzonego zadania. Funkcjonalne męskie spodnie robocze ułatwiają trzymanie „pod ręką” najpotrzebniejszych narzędzi. Wszystko to sprawia, że praca w spodniach wyposażonych w szereg praktycznych rozwiązań – przebiega szybciej i jest znacznie wydajniejsza. Męskie spodnie robocze posiadają też elastyczne ściągacze oraz dostępne są w zróżnicowanej rozmiarówce, przez co łatwiej jest je dopasować do postury/sylwetki użytkownika.

Specjalistyczne męskie spodnie robocze wykonane są z wytrzymałego materiału, ze wstawkami z cordury – tkaniny niezwykle odpornej na przetarcia i mechaniczne uszkodzenia. Kolorowy materiał nie blaknie pod wpływem działania promieni słonecznych, a specjalna impregnacja pozwala łatwo utrzymać spodnie w czystości. Solidne męskie spodnie robocze to inwestycja na lata.

Efektowne firmowe długie spodnie robocze – bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz…

Estetyczne długie spodnie robocze, w jakie ubrany jest pracownik, z pewnością pomagają zbudować pozytywny wizerunek firmy w oczach klienta. W dobie dużej konkurencji na rynku – liczy się każdy detal, który pozwala wzbudzić wobec firmy zaufanie. Nowoczesne długie spodnie robocze, z pakietem funkcjonalnych rozwiązań, a nawet oznakowanych logo firmy – dodają wiarygodności, dlatego warto zainwestować w dobrą odzież dla pracowników. Schludny i profesjonalny wygląd są zawsze mile widziane, ponieważ tworzą wrażenie solidności oraz wysokiej jakości świadczonych przez firmę usług.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone