Zawory kulowe

(4 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 4 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Zawory kulowe - Preis-Zone.pl

Zawory kulowe do wody w ogrodzie – proste i skuteczne rozwiązanie

Profesjonalne zawory kulowe do wody w ogrodzie pozwalają na wygodną i efektywną obsługę systemów do nawadniania oraz ograniczenie strat w przypadku ewentualnego wystąpienia awarii instalacji. Konstrukcja i technologia, jakimi charakteryzują się zawory kulowe, zapewnia dużą skuteczność i komfort obsługi tego typu armatury wodnej. Tanie zawory kulowe do wody w ogrodzie są niezwykle funkcjonalne – umożliwiają zarówno całkowite odcięcie, jak i płynną regulację bieżącego przepływu wody w przewodach.

Regulacja ciśnienia w instalacji do podlewania terenów zielonych, za jaką są odpowiedzialne praktyczne zawory kulowe do wody w ogrodzie, bywa konieczna podczas użytkowania niektórych systemów nawadniających. Zawory pozwalają także ograniczyć zużycie wody – nie tylko w trakcie podlewania, ale także np. mycia samochodu lub zwiększyć efektywność czyszczenia kostki brukowej.

Krany ogrodowe ocynkowane i niezależne zawory kulowe do wody – to idealne połączenie na etapie konstruowania funkcjonalnego przyłącza wody do podlewania zieleni. Aby armatura wodna mogła być bezproblemowo eksploatowana na zewnątrz, powinna być właściwie zabezpieczona albo wykonana z materiału odpornego na korozję i ekspozycję na warunki atmosferyczne (w tym także znaczne wahania temperatur). Sklep online Preis zone – to dobre miejsce do zaopatrzenia się w najwyższej jakości zawory kulowe do wody w ogrodzie od renomowanych producentów armatury.

Praktyczny ogrodowy zawór kulowy – budowa i specyfika działania

Funkcjonalny ogrodowy zawór kulowy cechuje się prostą, przemyślaną i przede wszystkim niezawodną konstrukcją, co ułatwia komfortową obsługę każdej instalacji, nie tylko wodnej. Zawór kulowy do ogrodu odznacza się wyjątkowo dobrą szczelnością, a profesjonalne modele, takie jakie można kupić w sklepie internetowym Preis zone – mogą pracować nawet na ciśnieniu roboczym wynoszącym kilkadziesiąt bar.

Podstawowym elementem, który zamyka i steruje przepływem wody w zaworze, jest specjalna kula z otworem przelotowym, osadzona na trzpieniu przymocowanym do uchwytu/rączki. Wajchą można wykonać ćwierć obrotu – uzyskując całkowite zamknięcie lub otwarcie zaworu. Ogrodowy zawór kulowy umożliwia także nastawy pośrednie, dzięki czemu w prosty sposób uzyskuje się pożądany przepływ i ciśnienie wody. Rączka ustawiona w pozycji równoległej do biegu wody w przewodzie – sugeruje, że zawór kulowy jest otwarty, natomiast nastaw prostopadły do rury – to informacja o odcięciu dopływu wody.

Korpus zaworów dostępnych w e-sklepie Preis zone – wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego albo z mosiądzu niklowanego. Wewnętrzne uszczelnienie, jakie posiada każdy zawór, może być wykonane z kolei z teflonu, opcjonalnie zbrojonego włóknem szklanym. Zawory wykonany z tworzywa sztucznego wyposażone są w niewielkie pokrętło motylkowe, dzięki czemu mogą być zabudowane nawet w trudno dostępnych i ciasnych miejscach, gdzie mogą nie sprawdzić się modele z tradycyjną rączką. Ogrodowy zawór kulowy z tworzywa sztucznego, może zostać zamontowany zarówno w obrębie głównego przyłącza wody, jak i na dowolnym fragmencie trasy węża elastycznego.

Tanie zawory kulowe do wody w sklepie internetowym Preis zone!

Szczelne zawory kulowe do wody oferowane przez sklep internetowy Preis zone – cechuje doskonała relacja ceny do jakości. Ramach bogatego asortymentu, można zakupić zawory wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego albo trwałe zawory z mosiądzu niklowanego z gwintami o zróżnicowanej średnicy.

Poprzez umiejętne przytłumienie przepływu, zawory kulowe przyczyniają się do oszczędności w zużyciu wody. Tanie zawory kulowe do wody sprawdzają się również w przypadku awarii i rozszczelnienia instalacji, ponieważ odcinają dopływ wody do czasu usunięcia problemu. Bardzo dobra szczelność, jaką charakteryzują się zawory wodne z e-sklepu Preis zone – skutecznie ograniczają ryzyko niekontrolowanego wycieku, który bywa dużym problemem przy armaturze słabszej jakości.

Pełne otwarcie zaworu z jednoczesną regulacją dyszy zraszacza, umożliwia uzyskania maksymalnego ciśnienia – idealnego do skutecznego umycia np. brukowanego chodnika/podjazdu z zanieczyszczeń środowiskowych. Z kolei ograniczenie przepływu/ciśnienia, do czego także świetnie nadają się zawory kulowe do wody – stwarza możliwość zastosowania niezwykle ekonomicznych i wydajnych linii kroplujących/pocących do nawadniania ogrodu.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone