Zraszacze wynurzalne

(6 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 6 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Zraszacze ogrodowe wynurzalne - Preis Zone

Zraszacze ogrodowe wynurzalne

Oferujemy zraszacze ogrodowe wynurzalne o różnych parametrach i właściwościach. Poszczególne modele różnią się m.in. kątem i zasięgiem zraszania, dopuszczalnym ciśnieniem nominalnym, wydajnością czy średnicą przyłączy.

W naszej ofercie dostępne są zraszacze ogrodowe wynurzalne odpowiednie do podlewania małych, jak i dużych powierzchni. Stosuje się je na trawnikach, w warzywnikach czy szklarniach, do podlewania rabat, grządek oraz nasadzeń krzewów i drzewek. Zraszacze ogrodowe wynurzalne doskonale sprawdzają się także na zielonych terenach komercyjnych i rekreacyjnych — boiskach, kortach, w parkach, na skwerach itp.

Nasze zraszacze ogrodowe wynurzalne i inne akcesoria pochodzą od renomowanych producentów o uznanej na rynku pozycji. Wykonane są z dużą starannością, z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, korozję, chemię ogrodową i czynniki zewnętrzne — zmiany temperatur oraz promieniowanie UV. Wysoka jakość akcesoriów gwarantuje, że zbudowane z nich systemy nawadniania będą funkcjonalne, trwałe i będą bezawaryjnie działały przez długi czas.

Zraszacz ogrodowy wynurzalny

Zraszacz ogrodowy wynurzalny ma wiele zalet. Zapewnia odpowiednie nawodnienie terenów zielonych, ale wpływa także na ich estetykę. Ponieważ zraszacz ogrodowy wynurzalny wysuwa się tylko pod wpływem ciśnienia (a więc jedynie w czasie podlewania), w stanie spoczynkowym jest niewidoczny. Przy zakręconej wodzie po prostu chowa się w grunt, dzięki czemu nie szpeci trawnika czy rabaty.

Schowany zraszacz ogrodowy wynurzalny nie stanowi też takiego zagrożenia jak modele montowane na stałe. Nie wystaje ponad grunt, nie można więc się o niego potknąć, nie przeszkadza w poruszaniu się, koszeniu i innych aktywnościach. Dlatego zraszacze ogrodowe tego typu wykorzystuje się na terenach rekreacyjnych, sportowych, wypoczynkowych czy komercyjnych.

Zraszacz ogrodowy wynurzalny jest zatem doskonałym wyborem wszędzie tam, gdzie liczy się nieograniczona możliwość poruszania się, bezpieczeństwo i wysoka estetyka.

Ogrodowe zraszacze wynurzalne

Ogrodowe zraszacze wynurzalne to urządzenia o różnych parametrach. Mogą mieć odmienne gabaryty (średnicę i wysokość). Przede wszystkim jednak ogrodowe zraszacze wynurzalne różnią się zasięgiem i kątem zraszania.

Najpopularniejsze są zraszacze ogrodowe emitujące wodę we wszystkich kierunkach (pod kątem 360 stopni), ale do niektórych zastosowań wykorzystuje się modele o węższym kącie zraszania. Istotnym parametrem jest też zasięg zraszania, czyli powierzchnia, jaką pojedynczy zraszacz może podlać.

Projektując systemy nawadniania, pod uwagę należy brać głównie te właśnie parametry — kąt i zasięg zraszania. Od nich zależy bowiem to, jak trzeba rozmieścić ogrodowe zraszacze wynurzalne.

Poza kątem i zasięgiem zraszania odpowiednio należy dobrać również wydajność zraszaczy, czyli przepływ wody podany w litrach na minutę. Znaczenie ma także dopuszczalne ciśnienie nominalne zraszaczy ogrodowych.

Wybierając zraszacze, trzeba też uwzględnić budowę instalacji — przede wszystkim przekrój linii zasilających. Ogrodowe zraszacze wynurzalne mają bowiem przyłącza różnej średnicy.

Zraszacze wynurzalne

Zraszacze wynurzalne to świetny wybór dla osób, którym zależy, by instalacja nawadniająca była nie tylko funkcjonalna, ale również bezpieczna i estetyczna. Ponieważ ogrodowe zraszacze wynurzalne chowają się w gruncie, w stanie spoczynkowym nie wpływają na wygląd ogrodu, działki czy innych terenów zielonych. Jest to zatem najbardziej estetyczne rozwiązanie, chętnie wykorzystywane nie tylko w ogrodach przydomowych, ale również w miejscach publicznych, zieleni miejskiej, na obiektach sportowych i komercyjnych.

Zraszacze wynurzalne to w zasadzie jedyny sposób na skonstruowanie automatycznej instalacji nawadniającej, która nie będzie ograniczała mobilności. Schowane zraszacze nie przeszkadzają bowiem w poruszaniu się ludzi i maszyn. Nie trzeba więc ich omijać — czy to podczas spaceru, uprawiania sportu, czy w czasie koszenia lub innych prac ogrodowych. Właśnie dlatego zraszacze wynurzalne tak dobrze sprawdzają się na boiskach i trawnikach w parkach, ale też w przydomowych ogrodach, w których swoboda ruchu jest bardzo istotna.

Zraszacz wynurzalny

W naszym sklepie internetowym kupisz zraszacz wynurzalny o dowolnych parametrach dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Mamy modele różnej wielkości, o różnym kącie i promieniu zraszania. Dostaniesz u nas zraszacz wynurzalny o dowolnej wydajności, przeznaczony do instalacji wysoko lub niskociśnieniowej.

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, dlatego każdy zraszacz wynurzalny w naszym asortymencie pochodzi od uznanych producentów i sprawdzonych dostawców. Renomowane marki to gwarancja, że zraszacz wynurzalny będzie wykonany z odpowiednich materiałów i w odpowiedni sposób. Zapewnia to jego funkcjonalność, trwałość i bezawaryjność.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone