Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Przyciski, przełączniki, włączniki, wyłączniki

Przyciski i przełączniki elektryczne – sklep, hurtownia z włącznikami i wyłącznikami elektrycznymi -

Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada w swojej ofercie różne rodzaje elementów wykorzystywanych w urządzeniach, a także obwodach elektrycznych. Firma między innymi sprzedaje najwyższej jakości przyciski, włączniki i wyłączniki elektryc...

Przyciski i przełączniki elektryczne – sklep, hurtownia z włącznikami i wyłącznikami elektrycznymi -

Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada w swojej ofercie różne rodzaje elementów wykorzystywanych w urządzeniach, a także obwodach elektrycznych. Firma między innymi sprzedaje najwyższej jakości przyciski, włączniki i wyłączniki elektryczne. Dzięki nim możliwe jest uruchamianie oraz wyłączanie różnych urządzeń, maszyn, obwodów elektrycznych, itp. W ofercie dostępne są elementy zapewniające bezpieczne działanie i dużą trwałość.

Włączniki i wyłączniki światła

W szerokiej ofercie naszego sklepu dostępne są bardzo praktyczne i trwałe wyłączniki i włączniki do światła. Jak sama nazwa wskazuje, dzięki nim można włączać oraz wyłączać światło w domach, mieszkaniach, biurach, obiektach przemysłowych, itp. Oferujemy włączniki światła różnego typu, które są przystosowane do wielu zastosowań. Warto też dodać, że nasze wyłączniki światła są odporne na przedwczesne zużycie oraz różne formy uszkodzeń.

Włączniki i wyłączniki elektryczne

Dzięki naszej bogatej ofercie, klienci mogą zaopatrywać się w najwyższej jakości włączniki elektryczne. Są to elementy umożliwiające uruchamianie oraz wyłączanie różnych urządzeń oraz obwodów elektrycznych. Charakteryzują się one wieloletnią żywotnością i niezawodnym działaniem. Nasze wyłączniki elektryczne spełniają najbardziej rygorystyczne normy dotyczące jakości, trwałości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Przyciski dzwonka

Nasz sklep oferuje również elementy, takie jak przyciski do dzwonków. Są to elementy przeznaczone do zastosowań zewnętrznych oraz wewnętrznych. Aktywują one dzwonek, dzięki któremu mieszkańcy domu lub mieszkania wiedzą, że ktoś do nich przybył. Oferowane przez nas przyciski dzwonka są niezawodne oraz odporne na różne formy uszkodzeń. Elementy te są małe, ale jednocześnie bardzo praktyczne. Pochodzą one wyłącznie od najlepszych producentów.

Więcej

Przyciski, przełączniki, włączniki, wyłączniki 

Jest 33 produktów.

Podkategorie

na stronę
0 Recenzja (e)

NILOE STEP Przycisk roletowy 2-pozycyjny biały⭐⭐⭐⭐⭐✔️ Mechanizmy dostarczane z klawiszem, pazurkami i uchwytem montażowym, ✔️ do wyposażenia w ramkę, ✔️ montaż na wkręty lub pazurki.Przycisk żaluzjowy: ✔️ Przycisk do bezpośredniego sterowania roletami "góra, dół", ✔️ zaciski automatyczne.

32,90 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

CARIVA Biały Przycisk sterowania roletami żaluzjowy⭐⭐⭐⭐⭐✔️ Montaż łatwiejszy niż zwykle, ✔️ gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się kurzu, ✔️ trwałe tworzywo odporne na zarysowania,Przycisk żaluzjowy dwubiegunowy: ✔️ dla instalatora Cariva to szybki i pewny montaż na pazurki lub wkręty, ✔️ dla użytkownika końcowego Cariva to wysoka...

39,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wtyczka prosta 63A 5P 400V IP44 MULTI-GRIP ECR⭐⭐⭐⭐⭐Wtyczka przemysłowa prosta, z zintegrowanym systemem odciążania naprężeń przewodu Multi-Grip. Wtyczka wykonana z materiału odpornego na wysokie temperatury, styki mosiężne, niklowane.➡️ Cechy wtyczki przenośnej: ✔️ technologia Multi-Grip, ✔️ odporna na wysokie temperatury, ✔️ dla kabli o średnicy...

79,95 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Sterownik mocy z dodatkowym gniazdem sieciowym i uziemieniem. Niemiecki system gniazd Schuko⭐⭐⭐⭐⭐Ściemniacz z gniazdem służy do regulacji oświetlenia (np. lamp stołowych, podłogowych czy wentylatorów). Atutem jest płynna regulacja pokrętłem - od pełnej mocy świecenia do całkowitego wygaszenia (wyłączenia) oświetlenia.➡️ Ściemniacz z gniazdem...

25,99 zł
Czas oczekiwania 5-7 dni roboczych.
0 Recenzja (e)

Zaślepka biała 764545 Niloe Legrand to wysokiej klasy osprzęt podtynkowy

10,61 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Przewód OMYp 2x0,75 z płaską wtyczką i wyłącznikiem 1,9m

11,43 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wtyczka przenośna 32A 5P 400V 6h IP44 QUICK-CONNECT Bals 1487

18,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Łącznik Przełącznik światła podwójny natynkowy IP40 w obudowie szary 1470.00.00 Marlanvil

20,35 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Łącznik Przełącznik światła pojedynczy natynkowy IP40 w obudowie szary 1470.00 Marlanvil

16,63 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Łącznik pojedynczy Natynkowy Hermetyczny IP66 Scame 9937

56,89 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Łącznik światło hermetyczny zwierny chwilowy pojedynczy natynkowy IP55 hermetyczny szary wyłącznik 1570.00 Marlanvil

17,67 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Łącznik do bezpośreniego sterowania roletami 10 AX⭐⭐⭐⭐⭐✔️ Mechanizmy dostarczane z klawiszem, pazurkami i uchwytem montażowym. ✔️ Do wyposażenia w ramkę ✔️ Montaż na wkręty lub pazurki.➡️ Seria Niloe to wysokiej klasy osprzęt podtynkowy, wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Łącznik w kolorze białym świetnie dopasuje się do każdego wnętrza.

33,27 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów

Przejdź do góry