Zaślepki do szyn łączeniowych

Nowe produkty

Zaślepki do szyn łączeniowych 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Zaślepki do szyn łączeniowych

Łączenia aparatów elektrycznych w rozdzielnicach powinny być nie tylko prawidłowe i przejrzyste, ale również estetyczne i odpowiednio zabezpieczone. W tej kategorii oferujemy Państwu zaślepki do szyn łączeniowych, które zwiększą estetykę oraz odizolują i zabezpieczą końce szyn łączeniowych.

Trwałe zaślepki do szyn łączeniowych

Zaślepka do szyn łączeniowych to niezbędne akcesorium ochronne, które zabezpieczy krańce szyn łączeniowych – zarówno szyny fazowe grzebieniowe i sztyftowe. Znajdujące się w naszej ofercie zaślepki do szyn łączeniowych wykonane są trwałych, trudnopalnych i mocnych tworzyw sztucznych i mogą być stosowane do szyn o przekroju poprzecznym 10, 12 i 16 mm2 i biegunowości: 1F, 2F oraz 3F. Każda zaślepka do szyn łączeniowych wykonana jest zgodnie z aktualnymi normami oraz opatrzona jest deklaracją zgodności CE.

Sprawdź najlepsze szyny łączeniowe na rynku

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych pozostałych kategorii produktowych oraz do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów łączeniowych. Znajdujące się w asortymencie sklepu Preis Zone szyny łączeniowe grzebieniowe oraz sztyftowe gwarantują sprawne, funkcjonalne i estetyczne połączenia aparatów elektrycznych, a także pozwalają na znaczne zaoszczędzenie cennego miejsca wewnątrz rozdzielnic.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Copyright © preis-zone.pl