Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Gniazda i łączniki

Gniazda i łączniki elektryczne – sklep, hurtownia z gniazdami i łącznikami elektrycznymi

Nasza firma jest znana na rynku jako sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone. Oferujemy naszym klientom szeroki zakres urządzeń, produktów i elementów wykorzystywanych w branży elektrycznej i elektronicznej. Między innymi sprzedajemy solidne gniazda elektry...

Gniazda i łączniki elektryczne – sklep, hurtownia z gniazdami i łącznikami elektrycznymi

Nasza firma jest znana na rynku jako sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone. Oferujemy naszym klientom szeroki zakres urządzeń, produktów i elementów wykorzystywanych w branży elektrycznej i elektronicznej. Między innymi sprzedajemy solidne gniazda elektryczne, które zapewniają możliwość podłączenia różnych urządzeń i odbiorników prądu do sieci elektrycznej. Posiadamy szeroką ofertę gniazdek charakteryzujących się trwałością i wysokim poziomem bezpieczeństwa stosowania. Oferujemy również bardzo praktyczne łączniki elektryczne, dzięki którym możliwe jest uruchamianie oraz wyłączanie różnych typów urządzeń, maszyn czy też systemów korzystających z energii elektrycznej. Wyróżnia nas bardzo szeroka i ciekawa oferta: gniazda, przyciski, włączniki, wyłączniki, przełączniki, wtyczki i gniazda sieciowe, wyłączniki krańcoweramki i puszki dedykowane – są to tylko przykłady elementów, które można znaleźć w naszym sklepie. Są one sprzedawane w trybie detalicznym, ale obsługujemy również odbiorców hurtowych.

Więcej

Gniazda i łączniki 

Jest 215 produktów.

Podkategorie

Gniazda

Gniazda – sklep, hurownia z gniazdami

Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada bardzo bogatą ofertę elementów elektrycznych różnego typu. Między innymi jesteśmy znani jako dobrze wyposażony sklep i hurtownia z gniazdami. Posiadamy w naszej ofercie wiele rodzajów gniazd umożliwiających podłączanie różnych urządzeń i odbiorników do zasilania elektrycznego i nie tylko. Dysponujemy szeroką ofertą, która z pewnością jest w stanie zadowolić klientów detalicznych, a także hurtowych.

Gniazda elektryczne

Bardzo istotnymi elementami naszej oferty są wysokiej jakości gniazda elektryczne. Jak sama nazwa wskazuje, można do nich podłączać wtyczki urządzeń i systemów wymagających zasilania prądem elektrycznym. Oferowane przez nas gniazda elektryczne charakteryzują się bardzo dużą trwałością oraz szerokim zastosowaniem. Bogata oferta obejmuje różne typy gniazdek elektrycznych, które są dopasowane do konkretnych potrzeb użytkowników.

Gniazda wtykowe

Nasza firma zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości produktów, jakimi są gniazda wtykowe. Są to elementy, do których można podłączać wtyczki urządzeń i systemów potrzebujących energii elektrycznej, itp. Oczywiście zapewniamy wyłącznie bardzo trwałe elementy. Nasze gniazda wtykowe nadają się do wielu zastosowań domowych, a także przemysłowych. Są one dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla odbiorców hurtowych.

Gniazda tablicowe

Jesteśmy firmą, która posiada w swojej ofercie najwyższej jakości elementy elektryczne, takie jak gniazda tablicowe przeznaczone przede wszystkim do zastosowań przemysłowych. Posiadają one specjalne zabezpieczenia chroniące przed trudnymi warunkami panującymi w zakładach produkcyjnych, przetwórczych, itp. Nasze gniazda tablicowe spełniają rygorystyczne wymagania z zakresu trwałości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Gniazda telewizyjne i abonamenckie RTV

W naszym szerokim asortymencie są również dostępne najwyższej jakości gniazda telewizyjne. Jak sama nazwa wskazuje, gniazda te są przeznaczone do wykonywania połączeń telewizorów z antenami naziemnymi czy też satelitarnymi. Nasze gniazda abonamencie RTV zapewniają bardzo skuteczne działanie. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne czy też zużycie. Oferujemy najlepsze gniazda telewizyjne RTV przeznaczone dla użytkowników indywidualnych oraz odbiorców hurtowych.

Gniazda telefoniczne

W szerokim asortymencie produktów elektronicznych dostępnych w naszym sklepie, znajdują się najwyższej jakości gniazda telefoniczne. Dzięki nim można skutecznie połączyć aparat telefoniczny z linią telefoniczną. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas gniazda telefoniczne zapewniają niezwykle skuteczne działanie. Są one odporne na uszkodzenia oraz przedwczesne zużycie. Posiadamy różne typy gniazd do różnych rodzajów telefonów i przewodów telefonicznych.

Gniazda głośnikowe

W naszym sklepie dostępne są również wysokiej jakości gniazda głośnikowe, które razem z instalacją montowaną podtynkowo, pozwalają na stworzenie rozległej sieci audio. Są to elementy przeznaczone do zastosowań domowych i nie tylko. Nasze gniazda głośnikowe pochodzą od sprawdzonych producentów, więc można mieć pewność, że zapewniają one niezwykle skuteczne działanie przez długi czas, bez żadnych awarii i innych problemów.

Przyciski,...

Przyciski i przełączniki elektryczne – sklep, hurtownia z włącznikami i wyłącznikami elektrycznymi -

Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada w swojej ofercie różne rodzaje elementów wykorzystywanych w urządzeniach, a także obwodach elektrycznych. Firma między innymi sprzedaje najwyższej jakości przyciski, włączniki i wyłączniki elektryczne. Dzięki nim możliwe jest uruchamianie oraz wyłączanie różnych urządzeń, maszyn, obwodów elektrycznych, itp. W ofercie dostępne są elementy zapewniające bezpieczne działanie i dużą trwałość.

Włączniki i wyłączniki światła

W szerokiej ofercie naszego sklepu dostępne są bardzo praktyczne i trwałe wyłączniki i włączniki do światła. Jak sama nazwa wskazuje, dzięki nim można włączać oraz wyłączać światło w domach, mieszkaniach, biurach, obiektach przemysłowych, itp. Oferujemy włączniki światła różnego typu, które są przystosowane do wielu zastosowań. Warto też dodać, że nasze wyłączniki światła są odporne na przedwczesne zużycie oraz różne formy uszkodzeń.

Włączniki i wyłączniki elektryczne

Dzięki naszej bogatej ofercie, klienci mogą zaopatrywać się w najwyższej jakości włączniki elektryczne. Są to elementy umożliwiające uruchamianie oraz wyłączanie różnych urządzeń oraz obwodów elektrycznych. Charakteryzują się one wieloletnią żywotnością i niezawodnym działaniem. Nasze wyłączniki elektryczne spełniają najbardziej rygorystyczne normy dotyczące jakości, trwałości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Przyciski dzwonka

Nasz sklep oferuje również elementy, takie jak przyciski do dzwonków. Są to elementy przeznaczone do zastosowań zewnętrznych oraz wewnętrznych. Aktywują one dzwonek, dzięki któremu mieszkańcy domu lub mieszkania wiedzą, że ktoś do nich przybył. Oferowane przez nas przyciski dzwonka są niezawodne oraz odporne na różne formy uszkodzeń. Elementy te są małe, ale jednocześnie bardzo praktyczne. Pochodzą one wyłącznie od najlepszych producentów.

Wtyczki i gniazda...

Wtyczki i gniazdka sieciowe – sklep, hurownia z wtyczkami i gniazkami sieciowymi

Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada niezwykle szeroką ofertę elementów wykorzystywanych w instalacjach oraz obwodach elektrycznych. Między innymi działamy na rynku jako sklep z wtyczkami i gniazdkami sieciowymi. Posiadamy niezwykle szeroką ofertę, w której każdy klient indywidualny oraz odbiorca hurtowy znajdzie wtyczki oraz gniazdka dopasowane do swoich możliwości technicznych oraz oczekiwań.

Gniazda sieciowe

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdują się bardzo praktyczne gniazdka sieciowe. Są to elementy, dzięki którym można podłączać wtyczki różnych urządzeń do sieci elektrycznej. Posiadamy niezwykle szeroki asortyment, w którym dostępne są różne gniazdka sieciowe dopasowane do różnych typów wtyczek. Charakteryzują się one bardzo dużą trwałością oraz niezawodnością. Oferta obejmuje gniazdka pojedyncze, podwójne oraz inne dopasowane do potrzeb użytkowników.

Wtyczki sieciowe

Jeśli mowa o ofertach związanych z podłączaniem do sieci elektrycznych to warto zapamiętać, że nasz sklep oferuje również wtyczki sieciowe wysokiej jakości. Są to elementy, które zapewniają zasilanie różnych urządzeń i systemów po wcześniejszym podłączeniu ich do gniazdek sieciowych. Nasza oferta obejmuje wtyczki sieciowe z uziemieniem lub bez. Generalnie oferta jest szeroka i obejmuje wiele rodzajów wtyczek przeznaczonych do różnych zastosowań.

Ramki, puszki dedykowane

Ramki włączników światła i puszki gniazdek – sklep, hurownia z ramkami

Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone oferuje swoim klientom dostęp do wysokiej jakości elementów wykorzystywanych w instalacjach elektrycznych oraz elektronicznych. Działamy między innymi jako nowoczesny sklep z ramkami włączników światła oraz puszkami gniazdek prądowych, TV, itp. Asortyment tych produktów jest bardzo bogaty, więc każdy klient znajdzie u nas elementy dopasowane do jego konkretnych oczekiwań.

Ramki włączników światła

W naszej bogatej ofercie można znaleźć między innymi ramki włączników światła, które spełniają przede wszystkim zadania estetyczne. Dzięki takiemu obramowaniu, miejsce, w którym znajduje się włącznik światła wygląda bardzo atrakcyjnie. Oferowane przez nas ramki włączników światła są niezwykle trwałe i zapewniają bardzo dobrą ochronę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie takie elementy dopasowane do własnych upodobań.

Puszki natynkowe do włączników światła

Nasza firma oferuje również najwyższej jakości puszki natynkowe. Są one przeznaczone do tworzenia połączeń różnych obwodów elektrycznych. Puszki takie chronią przed niepowołanym dostępem do elementów elektrycznych oraz chronią je przed uszkodzeniami powodowanymi przez różne niekorzystne czynniki zewnętrzne. W naszej ofercie znajdują się między innymi bardzo trwałe puszki natynkowe do włączników światła służące do tworzenia wydajnych połączeń elementów oświetleniowych. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas puszki natynkowe włączników światła są wykonane z najwyższej klasy materiałów. Mogą być zamawiane przez klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych.

Wyłączniki krańcowe

Wyłączniki krańcowe – sklep, hurownia z wyłącznikami krańcowymi

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone obsługuje klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych między innymi w zakresie dostawy wyłączników krańcowych. Jesteśmy znani jako sklep z wyłącznikami krańcowymi, które działają niezawodnie, są odporne na uszkodzenia i inne negatywne czynniki. W naszej szerokiej ofercie znajdują się wyłączniki dopasowane do różnych zastosowań oraz do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Wyłączniki krańcowe

Nasza firma sprzedaje wysokiej jakości wyłączniki krańcowe. Są to specjalne zabezpieczenia, które wyłączają całą maszynę lub obwód sterujący po osiągnięciu określonej pozycji przez wózek lub element przesuwny. Oferujemy najlepsze wyłączniki krańcowe, które działają niezawodnie i są odporne na zużycie czy też uszkodzenie. Dzięki wyłącznikom dostępnym w naszym asortymencie można doskonale zabezpieczyć różne maszyny i systemy.

na stronę
0 Recenzja (e)

Gniazdo hermetyczne tablicowe 230V 16A IP68 ⭐⭐⭐⭐⭐ Bardzo wytrzymałe, zapewniające doskonałą ochronę gniazdo hermetyczne tablicowe Schuko, przeznaczone do montażu tablicowego (m.in w rozdzielnicach, skrzyniach). Gniazdo 230V zostało zaprojektowane do użytku zewnętrznego, jak również do stosowania wewnątrz budynków. Dzięki podwyższonej odporności...

21,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

NILOE STEP Przycisk roletowy 2-pozycyjny biały⭐⭐⭐⭐⭐✔️ Mechanizmy dostarczane z klawiszem, pazurkami i uchwytem montażowym, ✔️ do wyposażenia w ramkę, ✔️ montaż na wkręty lub pazurki.Przycisk żaluzjowy: ✔️ Przycisk do bezpośredniego sterowania roletami "góra, dół", ✔️ zaciski automatyczne.

32,90 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

CARIVA Biały Przycisk sterowania roletami żaluzjowy⭐⭐⭐⭐⭐✔️ Montaż łatwiejszy niż zwykle, ✔️ gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się kurzu, ✔️ trwałe tworzywo odporne na zarysowania,Przycisk żaluzjowy dwubiegunowy: ✔️ dla instalatora Cariva to szybki i pewny montaż na pazurki lub wkręty, ✔️ dla użytkownika końcowego Cariva to wysoka...

39,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Gniazdo natynkowe hermetyczne 16A 230V IP 68⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Gniazdo natynkowe z pokrywą. ✔️ klasa szczelności gniazda wynosi IP68, ✔️ bardzo wytrzymałe, zapewniające doskonałą ochronę natynkowe gniazdo prądowe, przeznaczone do montażu natynkowego. ✔️ natynkowe gniazda 230V mogą być używane w garażach, warsztatach, na zewnątrz, w magazynach i halach...

31,10 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Gniazdo przenośne hermetyczne 16A 230V IP 68⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Gniazdo skręcane, przenośna z pokrywą. ✔️ klasa szczelności gniazda wynosi IP68, ✔️ bardzo wytrzymałe, zapewniające doskonałą ochronę przenośne gniazdo prądowe, przeznaczone do montażu na kablu (np. przewodach w gumie OW). Posiada dławik pokrętny, ✔️ przenośne gniazda 230V mogą być używane w...

31,10 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Gniazdo Przełącznika Wandaloodpornego 16mm⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Kompatybilne z przyciskami 16 oraz 19 mm, ➡️ przewody: 5 szt, ➡️ długość przewodów: ok 15 cm, ➡️ obciążenie styków: max 3A/250V,➡️ zalety: ✔️ szybka instalacja, ✔️ pewne złączenie, dzięki zatrzaskowi, ✔️ waga: 0,025 kg, ✔️ wymiary: 18 x 2 x 2 cm,➡️Przyciski wandaloodporne wystawione na naszych...

5,59 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Gniazdo przyczepy samochodowej OR-AE-13230 12/24V 13-pin⭐⭐⭐⭐⭐✔️ Gniazdo przeznaczone do podłączenia przyczepy samochodowej. ✔️ Umożliwia załączenie zasilania podstawowego układu oświetlenia kierunkowskazów, świateł przeciwmgielnych, oświetlenia tablicy rejestracyjnej, świateł pozycyjnych i stopu.

12,89 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wtyczka przyczepy tworzywo 13-pin 12/24V⭐⭐⭐⭐⭐✔️ Wtyczka przeznaczona do podłączenia przyczepy samochodowej. ✔️ Umożliwia załączenie zasilania podstawowego układu oświetlenia kierunkowskazów, świateł przeciwmgielnych, oświetlenia tablicy rejestracyjnej, świateł pozycyjnych i stopu.

14,50 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Adapter gniazda przyczepy 13/7-pinowy tworzywo 12/24V ⭐⭐⭐⭐⭐✔️ Urządzenie umożliwia podłączenie przyczepy z wtyczką 7-pinową do gniazda 13-wtykowego. ✔️ Obudowa wykonana z wytrzymałego poliamidu, odpornego na niszczące działanie czynników atmosferycznych.

10,89 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Adapter 1x2P+Z(SCHUKO) z włącznikiem biały⭐⭐⭐⭐⭐Pojedynczy adapter z gniazdem typu F (Schuko) i wyłącznikiem głównym.➡️ Cechy produktu: ✔️odświetlany włącznik ✔️ standard gniazd: schuko (typ F). ➡️ Zastosowanie: ✔️w mieszkaniu lub domu, ✔️w biurze.

7,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

CEE Gniazdo naścienne stałe siłowe 5P 16A 400V IP44 Quick-Conne⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Gniazdo naścienne Quick-Connect 16A: ✔️ liczba biegunów gniazda wynosi 5, ✔️ napięcie 200/346 do 240/415V, ✔️ klasa szczelności gniazda wynosi IP44, ✔️ wprowadzenie kabla od góry M25, ✔️ kontakty mosiężne izolator z poliamidu, styki mosiężne, ✔️ przewód max 4 mm2, obudowa z...

20,79 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

CEE Gniazdo naścienne stałe siłowe 5P 32A 400V IP44 Quick-Conne⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Gniazdo naścienne Quick-Connect 32A: ✔️ liczba biegunów gniazda wynosi 5, ✔️ napięcie 200/346 do 240/415V, ✔️ klasa szczelności gniazda wynosi IP44, ✔️ wprowadzenie kabla od góry M25, ✔️ kontakty mosiężne izolator z poliamidu, styki mosiężne, ✔️ przewód max 10,0 mm2, obudowa z...

25,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 215 elementów

Przejdź do góry