Gniazda i łączniki

(325 produkty)

Podkategorie

 • Gniazda

  Gniazda – sklep, hurownia z gniazdami

  Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada bardzo bogatą ofertę elementów elektrycznych różnego typu. Między innymi jesteśmy znani jako dobrze wyposażony sklep i hurtownia z gniazdami. Posiadamy w naszej ofercie wiele rodzajów gniazd umożliwiających podłączanie różnych urządzeń i odbiorników do zasilania elektrycznego i nie tylko. Dysponujemy szeroką ofertą, która z pewnością jest w stanie zadowolić klientów detalicznych, a także hurtowych.

  Gniazda elektryczne

  Bardzo istotnymi elementami naszej oferty są wysokiej jakości gniazda elektryczne. Jak sama nazwa wskazuje, można do nich podłączać wtyczki urządzeń i systemów wymagających zasilania prądem elektrycznym. Oferowane przez nas gniazda elektryczne charakteryzują się bardzo dużą trwałością oraz szerokim zastosowaniem. Bogata oferta obejmuje różne typy gniazdek elektrycznych, które są dopasowane do konkretnych potrzeb użytkowników.

  Gniazda wtykowe

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości produktów, jakimi są gniazda wtykowe. Są to elementy, do których można podłączać wtyczki urządzeń i systemów potrzebujących energii elektrycznej, itp. Oczywiście zapewniamy wyłącznie bardzo trwałe elementy. Nasze gniazda wtykowe nadają się do wielu zastosowań domowych, a także przemysłowych. Są one dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla odbiorców hurtowych.

  Gniazda tablicowe

  Jesteśmy firmą, która posiada w swojej ofercie najwyższej jakości elementy elektryczne, takie jak gniazda tablicowe przeznaczone przede wszystkim do zastosowań przemysłowych. Posiadają one specjalne zabezpieczenia chroniące przed trudnymi warunkami panującymi w zakładach produkcyjnych, przetwórczych, itp. Nasze gniazda tablicowe spełniają rygorystyczne wymagania z zakresu trwałości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

  Gniazda telewizyjne i abonamenckie RTV

  W naszym szerokim asortymencie są również dostępne najwyższej jakości gniazda telewizyjne. Jak sama nazwa wskazuje, gniazda te są przeznaczone do wykonywania połączeń telewizorów z antenami naziemnymi czy też satelitarnymi. Nasze gniazda abonamencie RTV zapewniają bardzo skuteczne działanie. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne czy też zużycie. Oferujemy najlepsze gniazda telewizyjne RTV przeznaczone dla użytkowników indywidualnych oraz odbiorców hurtowych.

  Gniazda telefoniczne

  W szerokim asortymencie produktów elektronicznych dostępnych w naszym sklepie, znajdują się najwyższej jakości gniazda telefoniczne. Dzięki nim można skutecznie połączyć aparat telefoniczny z linią telefoniczną. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas gniazda telefoniczne zapewniają niezwykle skuteczne działanie. Są one odporne na uszkodzenia oraz przedwczesne zużycie. Posiadamy różne typy gniazd do różnych rodzajów telefonów i przewodów telefonicznych.

  Gniazda głośnikowe

  W naszym sklepie dostępne są również wysokiej jakości gniazda głośnikowe, które razem z instalacją montowaną podtynkowo, pozwalają na stworzenie rozległej sieci audio. Są to elementy przeznaczone do zastosowań domowych i nie tylko. Nasze gniazda głośnikowe pochodzą od sprawdzonych producentów, więc można mieć pewność, że zapewniają one niezwykle skuteczne działanie przez długi czas, bez żadnych awarii i innych problemów.

 • Przyciski,...

  Przyciski i przełączniki elektryczne – sklep, hurtownia z włącznikami i wyłącznikami elektrycznymi -

  Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada w swojej ofercie różne rodzaje elementów wykorzystywanych w urządzeniach, a także obwodach elektrycznych. Firma między innymi sprzedaje najwyższej jakości przyciski, włączniki i wyłączniki elektryczne. Dzięki nim możliwe jest uruchamianie oraz wyłączanie różnych urządzeń, maszyn, obwodów elektrycznych, itp. W ofercie dostępne są elementy zapewniające bezpieczne działanie i dużą trwałość.

  Włączniki i wyłączniki światła

  W szerokiej ofercie naszego sklepu dostępne są bardzo praktyczne i trwałe wyłączniki i włączniki do światła. Jak sama nazwa wskazuje, dzięki nim można włączać oraz wyłączać światło w domach, mieszkaniach, biurach, obiektach przemysłowych, itp. Oferujemy włączniki światła różnego typu, które są przystosowane do wielu zastosowań. Warto też dodać, że nasze wyłączniki światła są odporne na przedwczesne zużycie oraz różne formy uszkodzeń.

  Włączniki i wyłączniki elektryczne

  Dzięki naszej bogatej ofercie, klienci mogą zaopatrywać się w najwyższej jakości włączniki elektryczne. Są to elementy umożliwiające uruchamianie oraz wyłączanie różnych urządzeń oraz obwodów elektrycznych. Charakteryzują się one wieloletnią żywotnością i niezawodnym działaniem. Nasze wyłączniki elektryczne spełniają najbardziej rygorystyczne normy dotyczące jakości, trwałości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

  Przyciski dzwonka

  Nasz sklep oferuje również elementy, takie jak przyciski do dzwonków. Są to elementy przeznaczone do zastosowań zewnętrznych oraz wewnętrznych. Aktywują one dzwonek, dzięki któremu mieszkańcy domu lub mieszkania wiedzą, że ktoś do nich przybył. Oferowane przez nas przyciski dzwonka są niezawodne oraz odporne na różne formy uszkodzeń. Elementy te są małe, ale jednocześnie bardzo praktyczne. Pochodzą one wyłącznie od najlepszych producentów.

 • Wtyczki i gniazda...

  Wtyczki i gniazdka sieciowe – sklep, hurownia z wtyczkami i gniazkami sieciowymi

  Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada niezwykle szeroką ofertę elementów wykorzystywanych w instalacjach oraz obwodach elektrycznych. Między innymi działamy na rynku jako sklep z wtyczkami i gniazdkami sieciowymi. Posiadamy niezwykle szeroką ofertę, w której każdy klient indywidualny oraz odbiorca hurtowy znajdzie wtyczki oraz gniazdka dopasowane do swoich możliwości technicznych oraz oczekiwań.

  Gniazda sieciowe

  W bogatej ofercie naszego sklepu znajdują się bardzo praktyczne gniazdka sieciowe. Są to elementy, dzięki którym można podłączać wtyczki różnych urządzeń do sieci elektrycznej. Posiadamy niezwykle szeroki asortyment, w którym dostępne są różne gniazdka sieciowe dopasowane do różnych typów wtyczek. Charakteryzują się one bardzo dużą trwałością oraz niezawodnością. Oferta obejmuje gniazdka pojedyncze, podwójne oraz inne dopasowane do potrzeb użytkowników.

  Wtyczki sieciowe

  Jeśli mowa o ofertach związanych z podłączaniem do sieci elektrycznych to warto zapamiętać, że nasz sklep oferuje również wtyczki sieciowe wysokiej jakości. Są to elementy, które zapewniają zasilanie różnych urządzeń i systemów po wcześniejszym podłączeniu ich do gniazdek sieciowych. Nasza oferta obejmuje wtyczki sieciowe z uziemieniem lub bez. Generalnie oferta jest szeroka i obejmuje wiele rodzajów wtyczek przeznaczonych do różnych zastosowań.

 • Ramki, puszki dedykowane

  Ramki włączników światła i puszki gniazdek – sklep, hurownia z ramkami

  Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone oferuje swoim klientom dostęp do wysokiej jakości elementów wykorzystywanych w instalacjach elektrycznych oraz elektronicznych. Działamy między innymi jako nowoczesny sklep z ramkami włączników światła oraz puszkami gniazdek prądowych, TV, itp. Asortyment tych produktów jest bardzo bogaty, więc każdy klient znajdzie u nas elementy dopasowane do jego konkretnych oczekiwań.

  Ramki włączników światła

  W naszej bogatej ofercie można znaleźć między innymi ramki włączników światła, które spełniają przede wszystkim zadania estetyczne. Dzięki takiemu obramowaniu, miejsce, w którym znajduje się włącznik światła wygląda bardzo atrakcyjnie. Oferowane przez nas ramki włączników światła są niezwykle trwałe i zapewniają bardzo dobrą ochronę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie takie elementy dopasowane do własnych upodobań.

  Puszki natynkowe do włączników światła

  Nasza firma oferuje również najwyższej jakości puszki natynkowe. Są one przeznaczone do tworzenia połączeń różnych obwodów elektrycznych. Puszki takie chronią przed niepowołanym dostępem do elementów elektrycznych oraz chronią je przed uszkodzeniami powodowanymi przez różne niekorzystne czynniki zewnętrzne. W naszej ofercie znajdują się między innymi bardzo trwałe puszki natynkowe do włączników światła służące do tworzenia wydajnych połączeń elementów oświetleniowych. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas puszki natynkowe włączników światła są wykonane z najwyższej klasy materiałów. Mogą być zamawiane przez klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych.

 • Wyłączniki krańcowe

  Wyłączniki krańcowe – sklep, hurownia z wyłącznikami krańcowymi

  Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone obsługuje klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych między innymi w zakresie dostawy wyłączników krańcowych. Jesteśmy znani jako sklep z wyłącznikami krańcowymi, które działają niezawodnie, są odporne na uszkodzenia i inne negatywne czynniki. W naszej szerokiej ofercie znajdują się wyłączniki dopasowane do różnych zastosowań oraz do zróżnicowanych potrzeb klientów.

  Wyłączniki krańcowe

  Nasza firma sprzedaje wysokiej jakości wyłączniki krańcowe. Są to specjalne zabezpieczenia, które wyłączają całą maszynę lub obwód sterujący po osiągnięciu określonej pozycji przez wózek lub element przesuwny. Oferujemy najlepsze wyłączniki krańcowe, które działają niezawodnie i są odporne na zużycie czy też uszkodzenie. Dzięki wyłącznikom dostępnym w naszym asortymencie można doskonale zabezpieczyć różne maszyny i systemy.

 • Łączniki krzywkowe
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 540,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 325 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 540,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 325 pozycji
Gniazda i łączniki elektryczne - Sklep i hurtownia Prise Zone

Gniazda i łączniki elektryczne – sklep, hurtownia z gniazdami i łącznikami elektrycznymi

Nasza firma jest znana na rynku jako sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone. Oferujemy naszym klientom szeroki zakres urządzeń, produktów i elementów wykorzystywanych w branży elektrycznej i elektronicznej. Między innymi sprzedajemy solidne gniazda elektryczne, które zapewniają możliwość podłączenia różnych urządzeń i odbiorników prądu do sieci elektrycznej. Posiadamy szeroką ofertę gniazdek charakteryzujących się trwałością i wysokim poziomem bezpieczeństwa stosowania. Oferujemy również bardzo praktyczne łączniki elektryczne, dzięki którym możliwe jest uruchamianie oraz wyłączanie różnych typów urządzeń, maszyn czy też systemów korzystających z energii elektrycznej. Wyróżnia nas bardzo szeroka i ciekawa oferta: gniazda, przyciski, włączniki, wyłączniki, przełączniki, wtyczki i gniazda sieciowe, wyłączniki krańcoweramki i puszki dedykowane – są to tylko przykłady elementów, które można znaleźć w naszym sklepie. Są one sprzedawane w trybie detalicznym, ale obsługujemy również odbiorców hurtowych.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone