Prysznice ogrodowe

(1 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

480,00 zł - 495,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 1 produkt.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

480,00 zł - 495,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Prysznice ogrodowe - Preis Zone

Prysznice do ogrodu

Oferujemy różne prysznice do ogrodu, które są doskonałym sposobem na ochłodę w upalne dni i zadbanie o higienę. Są funkcjonalne, higieniczne i estetyczne, a przy tym trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, korozję oraz działanie chemii ogrodowej.

Prysznice do ogrodu to urządzenia wręcz niezbędne dla posiadaczy basenów ogrodowych. Pozwalają opłukać się zarówno przed wejściem do wody, jak i po opuszczeniu basenu, by zmyć z siebie np. chlor. Prysznice do ogrodu są też ciekawą alternatywą dla tradycyjnych natrysków domowych. Pozwalają się umyć po pracach ogrodowych lub po prostu ochłodzić w upalne dni. Warto też zaznaczyć, że dzieci je wprost uwielbiają i chętnie się przy nich bawią.

W naszej ofercie dostępne są prysznice do ogrodu o różnej budowie i parametrach. Mamy modele do montażu na ścianach budynków i osobnych słupkach, a także wersje wolnostojące (mobilne) lub montowane trwale w wybranym miejscu w ogrodzie.

Prysznice ogrodowe

Prysznice ogrodowe to doskonały wybór dla posiadaczy basenów w ogrodach. Pozwalają na zachowanie higieny przed i po wyjściu z basenu, umożliwiają też szybkie ochłodzenie się w upały.

Dostępne w naszym sklepie prysznice ogrodowe to nie tylko proste modele z natryskiem, ale również wielofunkcyjne wersje z dodatkowym kranem do mycia rąk, napełniania pojemników czy podłączenia węża, a nawet ze specjalną wylewką do mycia stóp.

Ciekawą opcją są też solarne prysznice ogrodowe, które pozwalają na podgrzewanie wody na słońcu nawet do temperatury 60 stopni Celsjusza. Niektóre ogrodowe prysznice solarne mają też mieszacze i dodatkowe zbiorniki z zimną wodą, co pozwala na regulowanie temperatury.

Uwagę zwracają także ekologiczne prysznice ogrodowe zasilane wodą deszczową. Dzięki nim możliwe jest zmniejszenie zużycia wody z sieci i zadbanie o środowisko naturalne.

Prysznic ogrodowy

Prysznic ogrodowy to doskonały sposób na zachowanie higieny podczas prac gospodarczych czy ogrodniczych. Można pod nim zmyć brud, kurz i pył osadzający się na ciele w czasie rozmaitych prac budowlanych, remontowych, konserwacyjnych czy pielęgnacyjnych.

Prysznic ogrodowy przyda się także do ochłody w upały. Jest świetną, znacznie bardziej funkcjonalną alternatywą dla urządzeń wytwarzających mgiełki wodne, np. tzw. kurtyn wodnych. Prysznic ogrodowy pozwoli bowiem nie tylko się schłodzić, ale też umyć się, a w przypadku modeli wielofunkcyjnych również napełnić wiadro, konewkę, a nawet podłączyć wąż ogrodowy.

Ogrodowy prysznic

Wybierając ogrodowy prysznic, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Po pierwsze istotny jest sposób i miejsce montażu. Dostępne są bowiem modele ścienne, jak i wolnostojące, a nawet mobilne.

Ponadto ogrodowy prysznic może być zasilany wodą ze zbiornika (również na deszczówkę) lub z sieci. W tym drugim przypadku możliwe jest wybranie modelu z przyłączem wody ciepłej. Ogrodowy prysznic zasilany ze zbiornika również może zapewniać ciepłą wodę, o ile będzie to model solarny. Takie prysznice mają specjalne panele, które zapewniają nagrzewanie wody na słońcu nawet do temperatury 60 stopni Celsjusza. Wybierając ogrodowy prysznic ze zbiornikiem, trzeba rzecz jasna zwrócić uwagę na pojemność tego zbiornika.

Ponadto ogrodowe prysznice mogą mieć różną średnicę i kształt dyszy, regulowaną wysokość czy różne funkcje dodatkowe. Mogą być wyposażone w dodatkowe krany umieszczone na różnych wysokościach (np. do mycia rąk, napełniania wiader czy do mycia stóp). Dostępne są nawet prysznice ogrodowe z brodzikiem.

Ogrodowe prysznice

W naszym sklepie internetowym dostępne są wysokiej jakości ogrodowe prysznice o różnych parametrach. Wszystkie produkty pochodzą od uznanych producentów. Wykonane są z doskonałych materiałów, które zapewniają trwałość i funkcjonalność.

Sklep internetowy To oczywiście łatwe i wygodne zakupy. Ogrodowe prysznice i inne akcesoria kupisz z dowolnego miejsca, w dogodnym dla Ciebie czasie. Zamówienie wyślemy szybko, sprawnie, a z pomocą zaufanych dostawców i kurierów dostarczymy wprost pod wskazany adres.

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości ogrodowe prysznice, ale również liczne akcesoria i produkty niezbędne do ich podłączenia, eksploatacji, konserwacji czy naprawy. W naszym sklepie kupisz więc wszystkie elementy niezbędne do budowy instalacji wodnych o dowolnych parametrach i przeznaczeniu.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone