Etykiety do roślin

(2 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 2 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Etykiety do roślin ogrodowych - Preis-Zone

Oferujemy etykiety do roślin w różnej formie i wykonane z różnych materiałów. To doskonałe akcesoria do oznaczenia grządek, stanowisk i konkretnych gatunków roślin. Etykiety do roślin pozwalają oznaczyć i opisać rośliny, dzięki czemu łatwiej zidentyfikować odpowiednie gatunki i dopasować do nich działania pielęgnacyjne — intensywność podlewania czy wybór nawozów i środków ochronnych. W Preis-Zone oferujemy różnego rodzaju etykiety do roślin. Mamy m.in. etykiety samoprzylepne na doniczki, etykiety pętelkowe i zawieszane do mocowania bezpośrednio na łodygach i gałęziach, jak i ogrodnicze tabliczki wtykane w grunt.

Nasze etykiety do roślin są trwałe, wykonane z odpowiednich materiałów dostosowanych do warunków zewnętrznych. Są zatem odporne na wilgoć czy na środki chemiczne wykorzystywane w ogrodnictwie.

Etykieta do roślin

Etykieta do roślin jest istotnym akcesorium w uprawach komercyjnych, jak i amatorskich. Pozwala oznaczyć stanowiska uprawy konkretnych gatunków, wyznaczyć miejsca siewu czy nasadzeń i opisać poszczególne egzemplarze.

Odpowiednia etykieta do roślin jest więc doskonałym identyfikatorem, ale można ją wykorzystać szerzej. Można umieścić na niej istotne informacje o wymaganiach pielęgnacyjnych — zapotrzebowaniu na wodę czy właściwych dla danego gatunku nawozach, środkach ochrony itp. Dzięki temu etykieta do roślin staje się przydatnym i zawsze dostępnym źródłem informacji o zasadach uprawy danego gatunku.

Dobra etykieta do roślin powinna być trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Przede wszystkim musi być niepodatna na wilgoć, ale również na zróżnicowane temperatury czy promieniowanie UV. Ponadto etykieta do roślin powinna być odpowiednio duża, by można było umieścić na niej potrzebne informacje. Istotne jest także, by dało się na niej drukować lub pisać np. markerem.

Nasz sklep ogrodniczy oferuje wysokiej jakości etykiety do roślin od renomowanych producentów. Są to akcesoria odpowiednie zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Doskonale sprawdzają się do oznaczania stanowisk uprawy (np. opisu grządek warzywnych czy kwiatowych), jak i do oznaczania samych roślin (bezpośrednio na łodygach, donicach lub w gruncie).

Etykiety do oznaczania roślin

Etykiety do oznaczania roślin pełnią wiele istotnych funkcji. Są nie tylko identyfikatorami, ale stanowią także doskonałe źródło informacji o optymalnych warunkach uprawy. Pozwalają też na oznaczenie roślin przeznaczonych do sprzedaży.

Szeroki zakres zastosowań sprawia, że etykiety do oznaczania roślin znajdują zastosowanie w rękach profesjonalnych ogrodników i rolników, jak i w przydomowych ogrodach czy na działkach rekreacyjnych.

Odpowiednio dobrane etykiety do roślin pomagają zachować porządek i dobrą organizację w ogrodzie. Ułatwiają też identyfikację konkretnych gatunków. Może to mieć szczególne znaczenie we wczesnym okresie rozwoju roślin, kiedy młode pędy wielu gatunków wyglądają podobnie i łatwo je ze sobą pomylić. Etykiety do oznaczania roślin są więc idealne do opisu sadzonek — zarówno tych przeznaczonych do sprzedaży, jak i robionych na własne potrzeby.

Etykieta do oznaczania roślin

Etykieta do oznaczania roślin przyda się każdemu, kto chce zadbać o dobrą organizację ogrodu, roślin doniczkowych czy upraw komercyjnych.

W Preis-Zone mamy etykiety różnego typu — samoprzylepne, pętelkowe, zawieszane i w formie tabliczek do wtykania w grunt. Właściwie dobrana etykieta do oznaczania roślin to jednak nie tylko kwestia mocowania. Istotny jest także kształt, wielkość czy materiał.

Etykieta do oznaczania roślin musi zatem mieścić wszystkie informacje, które chcemy na niej umieścić. Powinna być odporna na czynniki zewnętrzne — nie tylko na wodę, ale też na promieniowanie UV oraz wysokie i niskie temperatury. Ważne jest także, by etykieta do oznaczania roślin dobrze znosiła czynniki chemiczne — przede wszystkim substancje zawarte w nawozach, środkach ochrony i pielęgnacji roślin.

Preis-Zone oferuje etykiety do oznaczania roślin wykonane z tworzyw sztucznych, aluminium, stali nierdzewnej i innych materiałów spełniających powyższe warunki. To produkty wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów i zaufanych dostawców. Daje to gwarancję, że nasze etykiety do oznaczania roślin spełnią wymagania wszystkich klientów.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone