Gniazda

(199 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 540,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 199 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 540,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 199 pozycji
Gniazda - elektryczne gniazda wtykowe, gniazda telewizyjne, głośnikowe

Gniazda – sklep, hurownia z gniazdami

Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada bardzo bogatą ofertę elementów elektrycznych różnego typu. Między innymi jesteśmy znani jako dobrze wyposażony sklep i hurtownia z gniazdami. Posiadamy w naszej ofercie wiele rodzajów gniazd umożliwiających podłączanie różnych urządzeń i odbiorników do zasilania elektrycznego i nie tylko. Dysponujemy szeroką ofertą, która z pewnością jest w stanie zadowolić klientów detalicznych, a także hurtowych.

Gniazda elektryczne

Bardzo istotnymi elementami naszej oferty są wysokiej jakości gniazda elektryczne. Jak sama nazwa wskazuje, można do nich podłączać wtyczki urządzeń i systemów wymagających zasilania prądem elektrycznym. Oferowane przez nas gniazda elektryczne charakteryzują się bardzo dużą trwałością oraz szerokim zastosowaniem. Bogata oferta obejmuje różne typy gniazdek elektrycznych, które są dopasowane do konkretnych potrzeb użytkowników.

Gniazda wtykowe

Nasza firma zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości produktów, jakimi są gniazda wtykowe. Są to elementy, do których można podłączać wtyczki urządzeń i systemów potrzebujących energii elektrycznej, itp. Oczywiście zapewniamy wyłącznie bardzo trwałe elementy. Nasze gniazda wtykowe nadają się do wielu zastosowań domowych, a także przemysłowych. Są one dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla odbiorców hurtowych.

Gniazda tablicowe

Jesteśmy firmą, która posiada w swojej ofercie najwyższej jakości elementy elektryczne, takie jak gniazda tablicowe przeznaczone przede wszystkim do zastosowań przemysłowych. Posiadają one specjalne zabezpieczenia chroniące przed trudnymi warunkami panującymi w zakładach produkcyjnych, przetwórczych, itp. Nasze gniazda tablicowe spełniają rygorystyczne wymagania z zakresu trwałości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Gniazda telewizyjne i abonamenckie RTV

W naszym szerokim asortymencie są również dostępne najwyższej jakości gniazda telewizyjne. Jak sama nazwa wskazuje, gniazda te są przeznaczone do wykonywania połączeń telewizorów z antenami naziemnymi czy też satelitarnymi. Nasze gniazda abonamencie RTV zapewniają bardzo skuteczne działanie. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne czy też zużycie. Oferujemy najlepsze gniazda telewizyjne RTV przeznaczone dla użytkowników indywidualnych oraz odbiorców hurtowych.

Gniazda telefoniczne

W szerokim asortymencie produktów elektronicznych dostępnych w naszym sklepie, znajdują się najwyższej jakości gniazda telefoniczne. Dzięki nim można skutecznie połączyć aparat telefoniczny z linią telefoniczną. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas gniazda telefoniczne zapewniają niezwykle skuteczne działanie. Są one odporne na uszkodzenia oraz przedwczesne zużycie. Posiadamy różne typy gniazd do różnych rodzajów telefonów i przewodów telefonicznych.

Gniazda głośnikowe

W naszym sklepie dostępne są również wysokiej jakości gniazda głośnikowe, które razem z instalacją montowaną podtynkowo, pozwalają na stworzenie rozległej sieci audio. Są to elementy przeznaczone do zastosowań domowych i nie tylko. Nasze gniazda głośnikowe pochodzą od sprawdzonych producentów, więc można mieć pewność, że zapewniają one niezwykle skuteczne działanie przez długi czas, bez żadnych awarii i innych problemów.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone