Pistolety zraszające

(14 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 210,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 14 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 210,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Wielofunkcyjne pistolety zraszające do ogrodu - Preis-zone.pl

Pistolety zraszające – wygodne i optymalne podlewanie ogrodu

Na rynku dostępnych jest mnóstwo systemów i sposobów nawadniania terenów zielonych, a jednym z nich są mobilne instalacje zaopatrzone w funkcjonalne pistolety zraszające. Regularne podlewanie ogrodu, sadu, tarasowych kwiatów, warzywnika czy trawnika – szczególnie w okresie wzrostu roślin jest bardzo ważne, warto jednak zadbać o sprawność i wygodę podczas nawadniania. Pistolety zraszające można z powodzeniem użytkować w każdych warunkach, niezależnie od wielkości terenów zielonych oraz odległości od przyłącza wody.

Dobry pistolet do węża ogrodowego wyposażony jest w kilka funkcji zraszających – od strumienia punktowego, poprzez intensywny prysznic – aż po delikatną mżawkę/mgiełkę wodną. Tak szeroki zakres podlewania – sprawia, że z łatwością można dopasować nawadnianie do specyfiki i potrzeb konkretnej grupy roślin. Pistolety zraszające ułatwiają nawadnianie i czyszczenie roślinności, a także są świetnym sposobem na zaangażowanie najmłodszych do pielęgnacji ogrodu. Urządzenie te umożliwiają również oszczędne gospodarowanie wodą – zarówno poprzez rozpraszanie strumienia, jak i przerwanie podlewania w dowolnym momencie.

Najlepszym miejscem, aby zakupić solidne pistolety zraszające i cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem oraz efektywnym podlewaniem – jest specjalistyczny sklep i hurtownia ogrodnicza. Profesjonalny sklep internetowy, jakim jest Preis zone, wraz z pistoletami do zraszania, oferuje wszystkie akcesoria/armaturę ogrodową do zbudowania kompletnego zestawu nawadniania.

Pistolety do węży ogrodowych – zbędne gadżety czy praktyczne akcesoria?

Nie ulega wątpliwości, że pistolety do węży ogrodowych usprawniają proces podlewania terenów zielonych, a ich obsługa jest łatwa i przyjemna, co nie oznacza, że należy je traktować jak gadżety. Pistolet ogrodowy jest specjalistycznym emiterem wodnym, który pozwala wytworzyć strumień o pożądanej sile i innych parametrach, dzięki czemu łatwo jest dopasować charakter nawadniania do potrzeb oraz specyfiki danej grupy roślin. Funkcjonalne pistolety do węży ogrodowych potrafią wygenerować nawet 8 rodzajów zraszania.

Wysokociśnieniowy strumień punktowy o dużym zasięgu, umożliwia podlewanie odległych stref zieleni i nadaje się do intensywnego nawadniania podkoronowego. Bardziej rozproszony strumień, jaki mogą wytworzyć pistolety do węży ogrodowych, jest pomocny w skutecznym nawodnieniu delikatniejszych oraz owocujących roślin (np. kwiatów ozdobnych, truskawek czy ogórków). Opcja prysznica z pistoletu zraszającego, jest natomiast idealna dla trawników, a także ogródka warzywnego. Mgiełka wodna, jaką również są w stanie emitować pistolety do węży ogrodowych, umożliwia z kolei nawodnienie niektórych gatunków przez liście oraz oczyszczenie rośliny.

Wszystkie pistolety do węży ogrodowych posiadają specjalny nypel, dzięki któremu można podłączyć wąż ogrodowy za pośrednictwem praktycznej szybkozłączki. Atutem pistoletów zraszających jest swobodne przerwanie podlewania w dowolnym momencie, bez konieczności zakręcania zaworu na przyłączu wody. Niektóre pistolety do węży ogrodowych umożliwiają też zastosowanie blokady, dzięki której generują one jednostajny strumień (zgodnie z nastawem) – bez potrzeby ciągłego wciskania rączki.

Pistolety ogrodowe – na co zwracać uwagę przy wyborze najlepszego modelu

W związku z tym, że podlewanie przydomowej zieleni czy działki rekreacyjnej bywa czasochłonne, warto zakupić pistolety ogrodowe z ergonomicznych uchwytem. Dobrze wyprofilowana rękojeść – ułatwia naturalny i stabilny chwyt, przez co nawet długotrwałe nawadnianie jest bardzo wygodne. Praktyczne są także modele z możliwością blokady rączki i opcją ciągłego podlewania na wybranym strumieniu wody.

Pistolety ogrodowe powinny być wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału, odpornego na korozję, np. z utwardzonego tworzywa sztucznego. Najlepsze są modele z tzw. nyplem do komfortowego podłączenia z wężem za pomocą szybkozłącza. Warto wybierać pistolety ogrodowe z jak największą liczbą funkcji zraszania, co wpływa na lepszą efektywność podlewania oraz bezpieczeństwo delikatniejszych roślin. Wraz z kupnem pistoletu do zraszania, sugerujemy zaopatrzenie się z pozostałe elementy do budowy kompletnego zestawu mobilnego nawadniania, najlepiej tej samej marki.

Pistolet zraszający – komfortowa praca i świetna zabawa w ogrodzie!

Pistolet zraszający to gwarancja komfortu pracy, oszczędność wody, a także okazja na aktywne zaangażowanie dzieci w opiekę nad ogrodem. Wielofunkcyjny pistolet zraszający to możliwość łączenia przyjemnego z pożytecznym, czyli dobrej zabawy podczas nawadniania zieleni! Pistolety ogrodowe z powodzeniem można ponadto wykorzystywać przy czyszczeniu chodnika z błota, spłukania samochodu albo letniej kąpieli czworonoga.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone