Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Liczniki energii, akcesoria

Liczniki energii elektrycznej

Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone zajmuje się sprzedażą różnych akcesoriów elektrycznych przeznaczonych do użytkowania w domach, obiektach publicznych, firmach, biurach i innych miejscach. Bardzo ważnymi produktami oferowanymi przez nasz sklep są elektroniczne liczniki energii elektrycznej. Urządzenia te...

Liczniki energii elektrycznej

Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone zajmuje się sprzedażą różnych akcesoriów elektrycznych przeznaczonych do użytkowania w domach, obiektach publicznych, firmach, biurach i innych miejscach. Bardzo ważnymi produktami oferowanymi przez nasz sklep są elektroniczne liczniki energii elektrycznej. Urządzenia te pozwalają na dokładny odczyt pobieranej energii elektrycznej – na podstawie tych odczytów wystawiane są rachunki za prąd. Wszystkie oferowane przez nas liczniki energii charakteryzują się bezawaryjnym i bezproblemowym działaniem przez długi czas. Ich użytkowanie jest bezproblemowe oraz bardzo bezpieczne. Warto zaznaczyć, że oferujemy różne liczniki energii elektrycznej, które nadają się do wielu różnych zastosowań. Atutem jest szybka dostawa takich produktów do klientów z całej Polski.

Akcesoria do liczników energii

Nasza firma oferuje nie tylko liczniki i wskaźniki zużycia energii elektrycznej, ale również wiele innych akcesoriów dodatkowych wspomagających ich obsługę, montaż, zabezpieczenie czy też prawidłowy odczyt. Wszystkie akcesoria do liczników energii oferowane przez nasz sklep są bardzo trwałe i odporne na różne formy uszkodzeń, a także na wiele innych niekorzystnych czynników. Sprzedawane są między innymi różne obudowy zestawów pomiarowych chroniące przed włamaniem, uszkodzeniem i innymi czynnikami. Sprzedajemy również solidne tablice licznikowe. Do grona sprzedawanych przez nas akcesoriów zaliczają się również śruby licznikowe do bezpiecznego i solidnego mocowania liczników na ścianach, itp.

Więcej

Liczniki energii, akcesoria 

Jest 11 produktów.

Podkategorie

Liczniki energii...

Liczniki jednofazowe energii elektrycznej

Jednofazowe liczniki energii elektrycznej to urządzenia niezbędne do precyzyjnego zliczania zużywanej energii elektrycznej w jednofazowych obwodach prądu przemiennego. Znajdujące się w naszej ofercie liczniki jednofazowe energii elektrycznej zaprojektowane zostały do bezpośredniego pomiaru mocy czynnej w układzie jednofazowym wskazywanego w jednostkach metrycznych kWh.

Elektroniczne jednofazowe liczniki energii wykonane zostały zgodnie z dyrektywą MID i zapewniają 1 klasę dokładności pomiaru zgodnie z normą IEC 61036. Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone oferuje w swoim asortymencie wyłącznie sprawdzone produkty pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu zyskują Państwo możliwość zakupu najwyższej jakości osprzętu elektrycznego.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty jednofazowych liczników energii elektrycznej, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Liczniki energii...

Liczniki trójfazowe energii elektrycznej

Trójfazowe liczniki energii elektrycznej to elektroniczne wzorcowane liczniki mogące służyć jako liczniki do pomiaru zużywanej mocy czynnej i biernej w obwodach elektrycznych prądu przemiennego trójfazowego w układach bezpośrednich w kilku strefach czasowych.

W naszej ofercie znajda Państwo liczniki trójfazowe energii elektrycznej jedno-, jak i dwukierunkowe, a także liczniki oferujące rewersyjny pomiar mocy czynnej i biernej. Nasze trójfazowe liczniki energii wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają optymalną odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne czynniki zewnętrzne. Dysponujemy wyłącznie licznikami pochodzącymi od renomowanych producentów osprzętu elektrycznego.

Prezentowane liczniki trójfazowe energii elektrycznej spełniają wszelkie normy IEC62053-31 lub DIN43864, a także są opatrzone stosownymi certyfikatami i jakościami potwierdzającymi ich jakość, bezpieczeństwo oraz precyzję pomiaru.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących doboru licznika energii elektrycznej sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone służy Państwu kompleksowym wsparciem i pomocą na każdym etapie współpracy.

Liczniki energii z...

Liczniki energii elektrycznej z certyfikatem MID

W tej kategorii sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone oferuje Państwu wyłącznie sprawdzone liczniki energii z certyfikatem MID. Dyrektywa MID reguluje sposób działania liczników energii elektrycznej czynnej i stanowi system oceny zgodności, który jest podstawą w zakresie legalizacji liczników. Dyrektywa MID obowiązuje na terenie Polski od 30 kwietnia 2004 roku.

W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno jednofazowe, jak i trójfazowe liczniki energii elektrycznej z certyfikatem MID zgodne z aktualnymi wymogami dotyczącymi funkcjonowania liczników energii elektrycznej. Dysponujemy wyłącznie najlepszymi licznikami o wysokiej klasie pomiaru, które zapewniają łatwość użycia, wszechstronną funkcjonalność oraz wysoki stopień ochrony IP. Poza dyrektywą MID nasze liczniki energii elektrycznej opatrzone są również certyfikatem CE oraz spełniają wymogi normy EN50470-1:2006 i EN50470-3:2006.

Zapraszamy do składania zamówień, a w przypadku pytań do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Służymy fachowymi poradami oraz wsparciem podczas podejmowania zakupowej decyzji.

0 Recenzja (e)

Śruby licznikowe mocujące 1 komplet / 3szt.

2,39 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Obudowa zestawu pomiarowego OZP-1 38.03

114,59 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Woltomierz 3-fazowy wskaźnik napięcia DMV-3 F&F 1740

316,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

1 fazowy 5(50)A licznik wskaźnik zużycia energii jednofazowy LE-01d MID F&F 2358

117,20 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

3 fazowy 0,25÷10(100)A licznik wskaźnik zużycia energii trójfazowy LE-03d MID F&F 2365

316,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

3 fazowy licznik zużycia energii elektrycznej wskaźnik trójfazowy LE-02d MID F&F

317,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

1-fazowy licznik zużycia energii elektrycznej 5(45)A MID-FM-1A  XBS 6380

98,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wielofunkcyjny, uniwersalny wskaźnik parametrów sieci. Jednofazowy i trójfazowy DMM-5T-2 3x230/400V AC 1kA/5kA Doktorvolt

765,49 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Cyfrowy wskaźnik panelowy mocy LCD 1-fazowy z wyjściem impulsowym 7KT1656 MID Siemens

389,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Cyfrowy wskaźnik panelowy mocy LCD 3-fazowy urządzenie pomiarowe MID Siemens

499,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Licznik kosztów energii marki SIEMENS Miernik wielofunkcyjny SENTRON PAC2200CLP bezpośrednio do szyny DIN z wyświetlaczem LCD

2 790,00 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Przejdź do góry