Darmowa dostawa, zwrot

Bezpłatna dostawa wszystkich zamówień do Polski

Gwarancja zwrotu pieniędzy

30-dniowa gwarancja= zwrotu pieniędzy!

Bezpiecznie

30-dniowa gwarancja= zwrotu pieniędzy!

Gwarancja zwrotu pieniędzy

30-dniowa gwarancja= zwrotu pieniędzy!

Transformatory dzwonkowe

Transformatory dzwonkowe

Transformatory dzwonkowe to urządzenia elektryczne, które wykorzystuje się do zmian w układach napięć i prądów przemiennych. Transformator do dzwonka w tym przypadku zmienia wartości, jednak nie ingeruje w częstotliwość. Takie zastosowanie będzie konieczne głównie w obwodzie prądu przemiennego oraz przy rozdzielaniu ener...

Transformatory dzwonkowe

Transformatory dzwonkowe to urządzenia elektryczne, które wykorzystuje się do zmian w układach napięć i prądów przemiennych. Transformator do dzwonka w tym przypadku zmienia wartości, jednak nie ingeruje w częstotliwość. Takie zastosowanie będzie konieczne głównie w obwodzie prądu przemiennego oraz przy rozdzielaniu energii.

Transformator dzwonkowy - zastosowanie

Transformator do dzwonka ma za zadanie obniżać napięcie sieci 230 V do poziomu przypisanego do obwodu, w którym występuje. Może być to 3, 5, 8, 12 lub 24 V. Taki zabieg nie tylko dostosowuje poziom napięcia, ale także ogranicza do minimum niebezpieczeństwo porażenia prądem, co będzie bardzo ważną zaletą w przypadku dzwonków elektrycznych, które do działania wprawiane są przez bezpośredni dotyk.

Gdzie wykorzystuje się transformatory do dzwonka?

Transformatory dzwonkowe są przeznaczone w głównej mierze do zestawów dzwonkowych, aczkolwiek można podpiąć pod nie także zamki elektromagnetyczne, czy urządzenia alarmowe. Obecnie wszystkie transformatory do dzwonka są wyposażone w tzw. uzwojenie wtórne z dodatkowym odczepem. Ten ma za zadanie umożliwić dopasowanie transformatora do urządzeń, które będzie zasilać. Transformatory do dzwonka znajdą swoje zastosowanie w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, zakładach przemysłowych, budynkach użytku publicznego, czy wszędzie tam, gdzie zdecydowano się zastosować dzwonki elektryczne.

Sklep internetowy Preis-Zone.pl to miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Państwa transformatory dzwonkowe od najlepszych producentów na rynku. To wysokiej jakości urządzenia, które posłużą bez zarzutu przez wiele lat użytkowania i z pewnością sprawdzą się w większości instalacji elektrycznych. Zachęcamy do zakupu transformatorów do dzwonka i innych produktów elektrycznych z oferty Preis-Zone.pl.

Więcej

Transformatory dzwonkowe 

Jest 1 produkt.
0 Recenzja (e)

Transformator dzwonkowy na szynę 230 / 8 / 12 / 24 V AC

18,99 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Przejdź do góry