Taśmy ogrodzeniowe

(9 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 90,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 9 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 90,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Taśmy ogrodzeniowe i balkonowe - preis-zone.pl

Taśmy ogrodzeniowe i balkonowe

Taśmy ogrodzeniowe i balkonowe to praktyczne rozwiązanie zapewniające prywatność i ochronę przed hałasem, nawiewaniem liści czy piasku na ogród i teren posesji.

Oferujemy taśmy ogrodzeniowe różnego rodzaju, o odmiennej wielkości, kolorystyce i estetyce. Dzięki temu można dobrać idealną osłonę do każdego celu, ogrodzenia i aranżacji posesji.

Taśmy ogrodzeniowe i balkonowe montuje się na ogrodzenia siatkowe i panelowe za pomocą łatwych w użyciu, a jednocześnie mocnych klipsów. Montować można je w różnych układach kolorystycznych, co daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Taśmy ogrodzeniowe to także wysoka jakość. Wykonane są z mocnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia, warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dzięki temu taśmy ogrodzeniowe i balkonowe przez długi czas zachowują idealny wygląd i swoja funkcjonalność.

Taśma ogrodzeniowa — funkcjonalność

Taśma ogrodzeniowa montowana jest na ogrodzenia siatkowe i panelowe. Pozwala to zmienić ogrodzenie ażurowe w pełne, nieprzepuszczalne. Taśma ogrodzeniowa zapewnia więc prywatność i ochronę posesji przed wzrokiem osób trzecich. 

Taśma ogrodzeniowa tworzy też doskonałą barierę dla nawiewanych liści, pyłu, piasku czy śniegu. Zabezpiecza posesję również przed dostępem zwierząt, które mogłyby przechodzić przez duże oka ogrodzenia.

Kolejną zaletą jest ograniczenie hałasu. Taśma ogrodzeniowa stanowi barierę dla fal dźwiękowych i świetnie wygłusza. Sprawdzi się idealnie do tłumienia dźwięków z sąsiednich działek, dróg, parkingów itp.

Wysokiej jakości taśmy ogrodzeniowe i balkonowe wykonane są z funkcjonalnego tworzywa sztucznego. Zapewnia to nie tylko ich trwałość, ale również łatwe czyszczenie. Taka taśma ogrodzeniowa nie wymaga konserwacji i można ją myć na mokro — również z wykorzystaniem myjek ciśnieniowych.

Taśma na ogrodzenie każdego typu

Praktyczna taśma na ogrodzenie to doskonały wybór dla wszystkich posiadaczy płotów ażurowych — siatkowych i panelowych. Dzięki specjalnym klipsom montaż jest szybki, prosty i estetyczny.

Taśma na ogrodzenie doskonale sprawdza się w przypadku paneli 2D (pozbawionych tłoczenia), jak i 3D (z tłoczeniem). Można ją przeplatać w różnych odstępach (przez każde lub tylko przez wybrane oka siatki), tworząc ciekawe efekty wizualne.

Taśma na ogrodzenie może być wykorzystana także na balustradzie balkonu czy tarasu. Zapewni prywatność, osłonę przed wiatrem i hałasem.

Taśmy na ogrodzenie — estetyka

Oferujemy różne taśmy na ogrodzenie o odmiennych wymiarach i wyglądzie. Dzięki temu bez trudu można je dopasować do konkretnego ogrodzenia i aranżacji.

Taśmy ogrodzeniowe i balkonowe układa się pasami. Można więc tworzyć różne konfiguracje kolorystyczne, co gwarantuje oryginalny i elegancki wygląd ogrodzenia. Co ważne, nasze taśmy na ogrodzenie wyróżnia trwałość koloru. Nie blaknie on na słońcu czy deszczu, dzięki czemu taśma zachowuje idealny wygląd przez lata. 

Estetyka to również czystość. Dostępne u nas taśmy na ogrodzenie wykonane są z tworzywa sztucznego, które bardzo łatwo umyć. Są odporne na detergenty i wodę. Można je czyścić mokrą szmatką lub gąbką, ale także myjką ciśnieniową.

Taśmy do ogrodzenia panelowego

Taśmy do ogrodzenia panelowego wykorzystywane są na posesjach prywatnych, komercyjnych czy w przestrzeni publicznej. Są proste w montażu, estetyczne, a przede wszystkim praktyczne.

Taśmy do ogrodzenia panelowego zapewniają prywatność, osłonę przed wiatrem i niesionymi z nim zanieczyszczeniami (liśćmi, piaskiem, śniegiem itp.). Doskonale tłumią hałas i stanowią barierę dla zwierząt.

Wysoka funkcjonalność sprawia, że taśmy do ogrodzenia panelowego cieszą się dużą popularnością i uznaniem klientów. Stosuje się je na ogrodzenia domów, placów, firm, ale również balkonów czy tarasów. Są tanim i skutecznym sposobem na przekształcenie ażurowych ogrodzeń panelowych w pełne.

Taśma do ogrodzenia panelowego — wysoka jakość

Taśma do ogrodzenia panelowego musi być wysokiej jakości. Ważne jest zastosowanie odpowiednich materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne, promieniowanie UV, powstawanie przebarwień i zabrudzeń.

W naszej ofercie znajdują się taśmy do ogrodzenia panelowego renomowanych producentów. To gwarancja najwyższej jakości. Do ich produkcji wykorzystuje się mocne tworzywo sztuczne o doskonałych właściwościach fizycznych. Dzięki temu taśmy do ogrodzenia panelowego nie odkształcają się i nie tracą koloru.

Taśmy balkonowe

Taśmy balkonowe to idealne rozwiązanie dla każdego posiadacza balkonu. Doskonale chronią przed wzrokiem sąsiadów, osłaniają od wiatru i hałasu.

Taśmy balkonowe sprawdzą się idealnie zarówno w mieszkaniach w blokach i kamienicach, jak i w domach. Poza wysoką funkcjonalnością gwarantują też doskonały wygląd — tak od wewnątrz, jak i od zewnątrz balkonu.

Ponieważ taśmy balkonowe są bardzo proste w montażu, można je założyć samodzielnie. Nie wymaga to narzędzi, fachowców ani ingerencji w konstrukcję balustrady. Taśmy balkonowe są też cienkie, nie zabierają miejsca i można je wykorzystać nawet na najmniejszych balkonach.

Taśmy na balkon

Taśmy na balkon dostępne są w różnych kolorach, które można dowolnie łączyć. Dzięki temu mogą stać się istotnym elementem aranżacji balkonu czy tarasu. 

Taśmy na balkon pomagają więc zadbać o estetykę. Jednak ich głównym zadaniem jest zapewnienie prywatności oraz osłony przed wiatrem. Taśmy ogrodzeniowe i balkonowe są też świetną barierą dla fal dźwiękowych, co pozwala zmniejszyć natężenie hałasu docierającego na balkon i do domu.

W naszej ofercie znajdują się taśmy na balkon, które wyróżnia zarówno doskonały wygląd, jak i wysoka funkcjonalność.

Taśma na balkon

Idealna taśma na balkon ochroni przed wzrokiem osób trzecich, wiatrem oraz hałasem, zachowując przy tym doskonałą estetykę. Każda dostępna w naszym sklepie taśma na balkon zrobiona jest więc z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły.

Znajdziesz u nas produkty renomowanych marek, cieszących się uznaniem klientów. Możesz więc mieć pewność, że kupiona u nas taśma na balkon spełni swoją rolę i posłuży przez bardzo długi czas.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone