Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Główki bezpiecznikowe

Główki bezpiecznikowe

Główka bezpiecznikowa to istotny element bezpiecznika instalacyjnego. Jest przeznaczona do mocowania wkładki topikowej w bezpiecznikowym gnieździe. Główka bezpiecznikowa składa się z obudowy z gwintem, oba elementy wykonane są z porcelany elektrotechnicznej o wyjątkowych właściwościach. Dzięki porcelanie główki bezpieczniko...

Główki bezpiecznikowe

Główka bezpiecznikowa to istotny element bezpiecznika instalacyjnego. Jest przeznaczona do mocowania wkładki topikowej w bezpiecznikowym gnieździe. Główka bezpiecznikowa składa się z obudowy z gwintem, oba elementy wykonane są z porcelany elektrotechnicznej o wyjątkowych właściwościach. Dzięki porcelanie główki bezpiecznikowe nie przewodzą prądu elektrycznego oraz wyróżniają się długą żywotnością, są eksploatowane przez długi czas bez utraty swoich właściwości. Prąd płynie między gniazdem a wkładką topikową dzięki zastosowaniu tulei wewnątrz główki. Ponadto główki bezpiecznikowe posiadają na końcu szybkę, przez którą widoczne jest ich oczko w momencie przepalenia się wkładki.

Jaką funkcję pełni główka bezpiecznikowa?

To składowy element bezpiecznika instalacyjnego. Mocujemy przy jej pomocy wkładkę topikową w gnieździe bezpiecznika. Główki bezpiecznikowe znalazły swoje zastosowanie przy instalacjach domowych i przemysłowych. Dzięki odpowiednio zaplanowanemu zabezpieczeniu instalacji elektrycznej wzrasta szansa na uniknięcie przeciążeń i zwarć, które są przyczynami usterek, a nawet trwałych zniszczeń urządzeń oraz całych instalacji elektrycznych.

W naszej ofercie dostępne są główki bezpiecznikowe 16A, 25A i 63A. Różnią się też rodzajem gwintu, w związku z czym można idealnie dopasować je do odpowiedniego bezpiecznika instalacyjnego.

Więcej

Główki bezpiecznikowe 

Jest 4 produktów.
0 Recenzja (e)

Główka bezpiecznikowa porcelanowa 63A D02 DII 

1,50 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Główka bezpiecznikowa porcelanowa D02 63A E18 Hager

2,59 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Główka bezpiecznikowa porcelanowa do plombowania E18 D02 63A  plomba

3,09 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Główka bezpiecznikowa porcelanowa D01 E14 16A

2,05 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Przejdź do góry