Dzwonki

(3 produkty)

Podkategorie

 • Dzwonki modułowe

  Dzwonki modułowe na szynę

  Dzwonek modułowy na szynę to urządzenie połączone z przyciskiem usytuowanym na zewnątrz domu, mieszkania lub posesji. Taki zestaw ma za zadanie sygnalizować domownikom, że u drzwi/bram pojawili się goście, listonosz, kurier, dostawca jedzenia itp.

  Dlaczego warto wybrać dzwonek modułowy?

  Dzwonek na szynę to przede wszystkim wygodne rozwiązanie, które pozwala na umieszczenie takiego elementu np. w skrzynce prądowej. Dzięki temu wszystkie urządzenia elektroniczne zamknięte są w jednym miejscu i podłączone do jednej sieci elektronicznej. To duże ułatwienie, które wyklucza konieczność doprowadzania kabli czy przygotowywania mocowań na dzwonki zewnętrzne.

  Dzwonki modułowe na szynę - zalety

  Dzwonki modułowe na szynę to także najbardziej dyskretne z możliwych rozwiązań. Urządzenie zazwyczaj podpina się do tablicy w skrzynce prądowej, dzięki czemu to nie jest widoczne dla gości i domowników, a jego montaż nie wymaga prac ingerujących w wystrój pomieszczenia. Nie ma się co obawiać, że dzwonek na szynę będzie przez to mniej słyszalny. Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewniać optymalną głośność sygnału, który dotrze do wszystkich pomieszczeń. Warto również zaznaczyć, że poziom natężenia dźwięku nie jest zbyt duży, a przy tym drażniący, co niestety często zdarza się to w przypadku innych dzwonków.

  Sklep internetowy Preis-Zone.pl to miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Państwa dzwonki modułowe na szynę w różnych wariantach, jeśli chodzi o parametry, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj odpowiednie produkty. Zachęcamy do zakupu dzwonków modułowych na szynę od topowych producentów na rynku urządzeń elektrycznych.

 • Transformatory dzwonkowe

  Transformatory dzwonkowe

  Transformatory dzwonkowe to urządzenia elektryczne, które wykorzystuje się do zmian w układach napięć i prądów przemiennych. Transformator do dzwonka w tym przypadku zmienia wartości, jednak nie ingeruje w częstotliwość. Takie zastosowanie będzie konieczne głównie w obwodzie prądu przemiennego oraz przy rozdzielaniu energii.

  Transformator dzwonkowy - zastosowanie

  Transformator do dzwonka ma za zadanie obniżać napięcie sieci 230 V do poziomu przypisanego do obwodu, w którym występuje. Może być to 3, 5, 8, 12 lub 24 V. Taki zabieg nie tylko dostosowuje poziom napięcia, ale także ogranicza do minimum niebezpieczeństwo porażenia prądem, co będzie bardzo ważną zaletą w przypadku dzwonków elektrycznych, które do działania wprawiane są przez bezpośredni dotyk.

  Gdzie wykorzystuje się transformatory do dzwonka?

  Transformatory dzwonkowe są przeznaczone w głównej mierze do zestawów dzwonkowych, aczkolwiek można podpiąć pod nie także zamki elektromagnetyczne, czy urządzenia alarmowe. Obecnie wszystkie transformatory do dzwonka są wyposażone w tzw. uzwojenie wtórne z dodatkowym odczepem. Ten ma za zadanie umożliwić dopasowanie transformatora do urządzeń, które będzie zasilać. Transformatory do dzwonka znajdą swoje zastosowanie w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, zakładach przemysłowych, budynkach użytku publicznego, czy wszędzie tam, gdzie zdecydowano się zastosować dzwonki elektryczne.

  Sklep internetowy Preis-Zone.pl to miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Państwa transformatory dzwonkowe od najlepszych producentów na rynku. To wysokiej jakości urządzenia, które posłużą bez zarzutu przez wiele lat użytkowania i z pewnością sprawdzą się w większości instalacji elektrycznych. Zachęcamy do zakupu transformatorów do dzwonka i innych produktów elektrycznych z oferty Preis-Zone.pl.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 3 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Dzwonki elektryczne do drzwi - preis-zone.pl

Dzwonki elektryczne

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa dzwonki elektryczne, które znajdą swoje zastosowanie w mieszkaniach prywatnych, domach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, czy zakładach przemysłowych. Dzwonek w zestawie z przyciskiem uruchamiającym poinformuje domowników o tym, że ktoś przybył i chciałby wejść do środka.

Jak działa dzwonek elektryczny?

Przycisk do dzwonka umieszcza się przy drzwiach wejściowych do klatki, drzwiach zewnętrznych do mieszkania, furtce, czy bramie wjazdowej. Samo urządzenie wydające sygnał (zwane potocznie “brzęczkiem”) musi być umiejscowione wewnątrz mieszkania tak, aby domownicy mieli okazję usłyszeć sygnał zawiadamiający.

Dzwonek do drzwi - jaki wybrać?

Doskonałym wyborem będą dzwonki modułowe, które najczęściej umieszcza się w skrzynce prądowej, gdzie po pierwsze urządzenie łatwo podłączyć do sieci elektrycznej, a po drugie nie jest ono wystawione na widok publiczny. Należy wspomnieć, że takie rozwiązanie wcale nie ogranicza zasięgu dźwiękowego, ponieważ wszystkie dzwonki do drzwi produkowane są w taki sposób, by siła sygnału była odpowiednio głośna, a zarazem niedrażniąca dla ucha!

Warto dodać, że dzwonki do drzwi do prawidłowego działania będą potrzebowały specjalnych transformatorów, które dostosują poziom napięcia. Zarówno dzwonki elektryczne, jak i transformatory dzwonkowe są dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego Preis-Zone.pl. Wszystkie elementy instalacji elektrycznych pochodzą od renomowanych producentów, dlatego odznaczają się wysoką jakością wykonania i oferują trwałość na lata. Zachęcamy do skorzystania z oferty Presi-Zone.pl, w której przygotowaliśmy dla Państwa wysokiej klasy dzwonki elektryczne!

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone