Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Podstawy bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych

Podstawy bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych

Podstawy bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych przeznaczone są do montażu bezpieczników w obwodach prądu stałego w szerokim zakresie. Podstawa to jeden z elementów rozłączników bezpiecznikowych, które zabezpieczają układ elektryczny w stanie bezprądowym, a także służą do rozłączania prądów zwa...

Podstawy bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych

Podstawy bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych przeznaczone są do montażu bezpieczników w obwodach prądu stałego w szerokim zakresie. Podstawa to jeden z elementów rozłączników bezpiecznikowych, które zabezpieczają układ elektryczny w stanie bezprądowym, a także służą do rozłączania prądów zwarciowych. Dzięki listwowej podstawie bezpiecznika oraz modułowej budowie rozłącznika możliwa jest konfiguracja sieci w każdym obwodzie.

Jak wybierać podstawy bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych?

Podstawy bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych powinny wyróżniać się odpowiednio dobranym prądem zadziałania. Co więcej, od ich niezawodności, solidności wykonania oraz trwałości w znaczącym stopniu zależy bezpieczeństwo pracy całego układu. Należy wiedzieć, że przy zadziałaniu na prądzie zwarciowym obciążeniu podlega też konstrukcja, dlatego też podstawy bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych muszą mieć zwartą i odporną na uszkodzenia budowę. U nas znajdziesz tylko takie podstawy bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych, które spełniają wysokie wymagania, a także zapewniają skuteczną ochronę i bezpieczeństwo pracy całej instalacji.

Więcej

Podstawy bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych 

Jest 3 produktów.
0 Recenzja (e)

Podstawa bezpiecznikowa 32A 3P XBS na szynę

15,50 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Podstawa bezpiecznikowa 32A 1-polowa XBS na szynę TH

4,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Podstawy bezpiecznikowe 2P 1000V DC LC 

22,22 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Przejdź do góry