Nakolanniki ogrodnicze

(2 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 2 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Nakolanniki ogrodnicze, nakolanniki do spodni roboczych  - Preis-zone.pl

Nakolanniki ogrodnicze to niezwykle ważne i przydatne narzędzia ogrodnicze. Wiele prac ogrodowych wykonuje się na kolanach. To wygodna pozycja przy sadzeniu, pieleniu, przycinaniu i pielęgnacji niskich roślin, grządek i rabat kwiatowych. Nakolanniki ogrodnicze pomagają zabezpieczyć nogi (i spodnie) przed wilgocią, zabrudzeniem czy otarciem. Izolują też kolana od niskiej temperatury i chronią je przed urazami mechanicznymi.

W naszym asortymencie znajdują się wygodne i trwałe nakolanniki ogrodowe. Sprawdzą się zarówno przy długiej pracy na kolanach, np. w profesjonalnych gospodarstwach rolnych, jak i przy drobniejszych pracach w przydomowym ogródku i na działce.

Nasze nakolanniki ogrodnicze są wygodne i łatwe w użyciu. Nie krępują ruchów, nie obcierają i nie cisną. Wykonane są z wysokiej klasy materiałów odpornych na zginanie, uderzenia i przetarcia. Można z nich skorzystać w dowolnych warunkach i na każdej powierzchni — na szorstkim bruku, nierównych kamieniach czy podmokłej ziemi. Zapewnią wygodę, miękkie podłoże i doskonałą izolację termiczną.

Nasz sklep ogrodniczy oferuje wyłącznie wysokiej klasy produkty renomowanych marek. Dostępne są nakolanniki ogrodnicze różnego typu — elastyczne i sztywne, o różnej grubości czy twardości. Dzięki temu każdy może wybrać nakolanniki dopasowane do konkretnych zadań, podłoża oraz osobistych preferencji.

Nakolanniki robocze do spodni — gdzie i kiedy się przydadzą?

Nakolanniki robocze do spodni przydadzą się w zasadzie w każdym ogrodzie i na każdej działce. Korzystać powinien z nich każdy, kto wykonuje jakiekolwiek prace na kolanach, a to zdarza się często przy pielęgnacji zieleni. Niezależnie od wielkości czy rodzaju ogrodu nakolanniki robocze do spodni są więc jednym z podstawowych akcesoriów pomagających zachować bezpieczeństwo pracy.

Przede wszystkim nakolanniki robocze do spodni chronią kolana przed urazami mechanicznymi — otarciami, uderzeniami czy uciskiem. Pozwalają wygodnie klęknąć na dowolnej powierzchni, bez obaw o zranienie nóg. Zabezpieczają też spodnie przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Nakolanniki robocze do spodni wykorzystamy zatem zarówno na podłożach twardych — kamieniach czy bruku, jak i miękkich — trawie, piasku czy ziemi.

Nakolanniki robocze do spodni sprawiają, że praca w ogrodzie i na działce jest wygodna i bezpieczna. Niezależnie od tego, czy chcesz sadzić, kopać, pielić, przycinać niskie rośliny, czyścić bruk lub fugi, nakolanniki robocze do spodni to konieczność.

Nakolanniki do spodni roboczych — wygoda i zdrowie

Nakolanniki do spodni roboczych zapewniają wygodę i bezpieczeństwo przed urazami, ale nie tylko. Wilgoć, niska temperatura i mechaniczny ucisk, który może ograniczać ukrwienie, to czynniki, które bardzo źle wpływają na stawy. Nakolanniki do spodni roboczych pomagają więc chronić staw kolanowy przed trwałym uszkodzeniem i rozwojem dolegliwości reumatycznych.

Nakolanniki do spodni roboczych powinni więc bezwzględnie nosić wszyscy, którzy regularnie wykonują pracę na kolanach. Odpowiednia ochrona stawu to podstawa zachowania sprawności w dłuższej perspektywie czasu. Nakolanniki do spodni roboczych chronią zatem nie tylko przed doraźnymi urazami i dyskomfortem, ale również przed długofalowymi skutkami klęczenia na twardych, zimnych lub wilgotnych podłożach.

Nakolanniki ogrodnicze do spodni

Oferujemy wygodne, bezpieczne i trwałe nakolanniki ogrodnicze do spodni. Zakłada się je na odzież wierzchnią, dzięki czemu chronią nie tylko kolana, ale i ubranie.

Nasze nakolanniki ogrodnicze do spodni są uniwersalne. Odpowiednie systemy mocowań (na elastycznych gumkach lub regulowanych paskach) sprawiają, że pasują na każdego, niezależnie od budowy ciała. Nakolanniki ogrodnicze do spodni to także łatwe zakładanie i zdejmowanie, dzięki czemu są idealne również dla osób starszych.

Nasze nakolanniki ogrodnicze do spodni to gwarancja wygody i zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa pracy. Przydadzą się one nie tylko profesjonalistom, których praca wymaga długiego przebywania na kolanach. Nakolanniki ogrodnicze do spodni powinni nosić wszyscy, którzy choćby okazjonalnie wykonują prace w pozycji klęczącej. Sprawdzą się zatem podczas codziennych i sezonowych prac w ogródku, na działce, a nawet na tarasie i balkonie.

Nakolanniki ogrodnicze do spodni wykorzystamy nie tylko przy pracach ogrodowych, ale także przy sprzątaniu, pracach budowlanych, remontowych czy konserwacyjnych. Czyli wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba ochrony stawu kolanowego.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone