Opaski ślimakowe

(10 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

Jest 10 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Opaski ślimakowe - Preis-Zone.pl

Oferujemy opaski ślimakowe metalowe, znane również jako opaski zaciskowe, o różnej średnicy i parametrach. Opaski ślimakowe służą do montażu i łączenia węży gumowych, rurek i kabli oraz do zbierania przewodów w spójne wiązki. Wytrzymałe, odporne na korozję i czynniki chemiczne opaski ślimakowe wykorzystuje się m.in. w branży motoryzacyjnej, rolniczej, chemicznej czy spożywczej. Mają one również liczne zastosowania w domu i ogrodzie.

Opaski ślimakowe pozwalają więc dokładnie i bezpiecznie zamontować lub połączyć przewody, ale również zebrać je w wiązki. Regulowana średnica sprawia, że opaska ślimakowa bardzo dokładnie zaciska montowany lub łączony przewód, eliminując ryzyko przecieków. Mocna, trwała i odporna opaska metalowa ślimakowa może więc być stosowana w instalacjach nisko i wysokociśnieniowych. Również tych służących do prowadzenia substancji niebezpiecznych, zarówno płynnych, jak i gazowych.

Opaska ślimakowa ze stali nierdzewnej

Opaska ślimakowa wykonana z nierdzewnej stali wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i termiczne, a także czynniki chemiczne i korozję. Nasze opaski zaciskowe ślimakowe są odporne na działanie wody, rozpuszczalników i smarów. Stalowa opaska ślimakowa doskonale nadaje się m.in. do mocowania elastycznych przewodów, kabli, węży i rurek w samochodach, maszynach rolniczych i przemysłowych itp. Może być stosowana nawet w środowiskach agresywnych chemicznie i w miejscach, w których występują duże amplitudy temperatury — np. w pobliżu silników, układów chłodniczych itp.

Regulowana opaska ślimakowa to pewne połączenie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Z tego względu opaska zaciskowa ślimakowa przyda się nie tylko w przemyśle, ale również w domach prywatnych — do montażu węży ogrodowych, zbierania kabli w wiązki czy przy rozmaitych instalacjach w mieszkaniach.

Opaski ślimakowe zaciskowe do różnych zastosowań

Opaski ślimakowe zaciskowe sprawdzą się przy montażu instalacji wodnych, gazowych i powietrznych. Są szeroko wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym do mocowania i łączenia przewodów, kabli czy rurek wykonanych z różnych materiałów. Opaski ślimakowe zaciskowe mają różne przekroje, a ich konstrukcja pozwala na regulację średnicy, dzięki czemu można je idealnie dopasować do rozmiaru przewodu lub wiązki.

Opaski ślimakowe zaciskowe mają niewielkie rozmiary i są bardzo łatwe w montażu, jak i demontażu. Takie mocowanie może więc być stosowane nawet w ciasnych przestrzeniach i wąskich kanałach instalacyjnych. Niewielka waga to także zaleta, opaski ślimakowe zaciskowe nie obciążają bowiem instalacji, co może mieć duże znaczenie w przypadku niektórych urządzeń precyzyjnych.

Opaska ślimakowa zaciskowa — pewne mocowanie

Każda opaska ślimakowa zaciskowa składa się z tzw. taśmy i zamka. Taśma (obejma) wykonana może być ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej i może mieć różną średnicę. Zamek ze śrubą sprawia, że opaska ślimakowa zaciskowa może być regulowana i dokładnie zaciśnięta na przewodzie czy rurce.

Zaokrąglone brzegi i gładka powierzchnia taśmy to gwarancja, że opaska ślimakowa zaciskowa nie uszkodzi wiązanego elementu. Nasze opaski zaciskowe można więc stosować nawet do delikatnych węży czy kabli.

Mocna, wykonana z pojedynczego elementu obudowa śruby to z kolei gwarancja dużej siły zacisku i wytrzymałości zamka. Dzięki temu opaska ślimakowa zaciskowa dokładnie i pewnie łączy przewody i może być stosowana nawet w instalacjach propan-butan i do gazów technicznych.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone