Opaski ślimakowe

(10 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 240,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 10 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 240,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Opaski ślimakowe - Preis-Zone.pl

Oferujemy opaski ślimakowe metalowe, znane również jako opaski zaciskowe, o różnej średnicy i parametrach. Opaski ślimakowe służą do montażu i łączenia węży gumowych, rurek i kabli oraz do zbierania przewodów w spójne wiązki. Wytrzymałe, odporne na korozję i czynniki chemiczne opaski ślimakowe wykorzystuje się m.in. w branży motoryzacyjnej, rolniczej, chemicznej czy spożywczej. Mają one również liczne zastosowania w domu i ogrodzie.

Opaski ślimakowe pozwalają więc dokładnie i bezpiecznie zamontować lub połączyć przewody, ale również zebrać je w wiązki. Regulowana średnica sprawia, że opaska ślimakowa bardzo dokładnie zaciska montowany lub łączony przewód, eliminując ryzyko przecieków. Mocna, trwała i odporna opaska metalowa ślimakowa może więc być stosowana w instalacjach nisko i wysokociśnieniowych. Również tych służących do prowadzenia substancji niebezpiecznych, zarówno płynnych, jak i gazowych.

Opaska ślimakowa ze stali nierdzewnej

Opaska ślimakowa wykonana z nierdzewnej stali wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i termiczne, a także czynniki chemiczne i korozję. Nasze opaski zaciskowe ślimakowe są odporne na działanie wody, rozpuszczalników i smarów. Stalowa opaska ślimakowa doskonale nadaje się m.in. do mocowania elastycznych przewodów, kabli, węży i rurek w samochodach, maszynach rolniczych i przemysłowych itp. Może być stosowana nawet w środowiskach agresywnych chemicznie i w miejscach, w których występują duże amplitudy temperatury — np. w pobliżu silników, układów chłodniczych itp.

Regulowana opaska ślimakowa to pewne połączenie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Z tego względu opaska zaciskowa ślimakowa przyda się nie tylko w przemyśle, ale również w domach prywatnych — do montażu węży ogrodowych, zbierania kabli w wiązki czy przy rozmaitych instalacjach w mieszkaniach.

Opaski ślimakowe zaciskowe do różnych zastosowań

Opaski ślimakowe zaciskowe sprawdzą się przy montażu instalacji wodnych, gazowych i powietrznych. Są szeroko wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym do mocowania i łączenia przewodów, kabli czy rurek wykonanych z różnych materiałów. Opaski ślimakowe zaciskowe mają różne przekroje, a ich konstrukcja pozwala na regulację średnicy, dzięki czemu można je idealnie dopasować do rozmiaru przewodu lub wiązki.

Opaski ślimakowe zaciskowe mają niewielkie rozmiary i są bardzo łatwe w montażu, jak i demontażu. Takie mocowanie może więc być stosowane nawet w ciasnych przestrzeniach i wąskich kanałach instalacyjnych. Niewielka waga to także zaleta, opaski ślimakowe zaciskowe nie obciążają bowiem instalacji, co może mieć duże znaczenie w przypadku niektórych urządzeń precyzyjnych.

Opaska ślimakowa zaciskowa — pewne mocowanie

Każda opaska ślimakowa zaciskowa składa się z tzw. taśmy i zamka. Taśma (obejma) wykonana może być ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej i może mieć różną średnicę. Zamek ze śrubą sprawia, że opaska ślimakowa zaciskowa może być regulowana i dokładnie zaciśnięta na przewodzie czy rurce.

Zaokrąglone brzegi i gładka powierzchnia taśmy to gwarancja, że opaska ślimakowa zaciskowa nie uszkodzi wiązanego elementu. Nasze opaski zaciskowe można więc stosować nawet do delikatnych węży czy kabli.

Mocna, wykonana z pojedynczego elementu obudowa śruby to z kolei gwarancja dużej siły zacisku i wytrzymałości zamka. Dzięki temu opaska ślimakowa zaciskowa dokładnie i pewnie łączy przewody i może być stosowana nawet w instalacjach propan-butan i do gazów technicznych.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone