Lampki ogrodowe

(2 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

30,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 2 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

30,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Lampki ogrodowe - Preis-zone

Preis-Zone oferuje lampki ogrodowe różnego rodzaju. To zarówno produkty o wysokiej wartości funkcjonalnej, jak i dekoracyjnej. W naszym asortymencie dostępne są m.in. solarne lampki ogrodowe, jak i oświetlenie podłączane do sieci czy zasilane bateriami. Mamy lampki ścienne i kinkiety, popularne pochodnie elektryczne wtykane w grunt oraz przenośne, wolnostojące modele.

Lampki ogrodowe można wykorzystać do funkcjonalnego podświetlenia podjazdów, tarasów, ścieżek ogrodowych czy innych obszarów aktywności. Doskonale sprawdzają się także jako elementy dekoracyjne, tworzące unikatową atmosferę. Można dzięki nim oświetlić np. rabaty kwiatowe czy wybrane egzemplarze roślinności. Pozwala to na stworzenie niepowtarzalnego nastroju i osiągnięcie ciekawych efektów estetycznych.

Lampki ogrodowe same w sobie również mogą stanowić piękną ozdobę. Nasz sklep ogrodniczy oferuje lampki do ogrodu o ciekawej, niebanalnej formie. To m.in. atrakcyjne wizualnie latarnie, słupki, pochodnie elektryczne czy girlandy.

Wszystkie lampki ogrodowe w naszej ofercie są produktami wysokiej jakości. Wyróżnia je wysoka trwałość, odporność na warunki atmosferyczne i funkcjonalność. Pochodzą od znanych, renomowanych producentów, których produkty cieszą się dużym zaufaniem klientów.

Lampka ogrodowa

Lampka ogrodowa to nie tylko element oświetlenia konieczny przy aktywności po zmroku. Odpowiednio dobrana, stanowi również atrakcyjny element dekoracyjny. Właściwe wykorzystanie światła pomaga w tworzeniu atmosfery i sterowaniu nastrojem, jest więc istotnym narzędziem aranżacyjnym.

W naszej ofercie znajdzie się więc odpowiednia lampka ogrodowa dla każdego. Mamy zarówno ścienne kinkiety zewnętrzne do montażu na budynkach, jak i wolnostojące lampki ogrodowe w formie elektrycznych pochodni, lampionów, latarni itd.

Ważne jest również, że lampka ogrodowa może być zasilana na wiele sposobów. W zależności od potrzeb, wymagań i możliwości klienta może to być lampka solarna, na baterie lub podłączona do sieci. Dwa pierwsze typy są oczywiście mobilne, można je umieścić w dowolnym miejscu i przestawić w razie potrzeby. Świetnie sprawdzają się np. na trawnikach, bo można je szybko i łatwo zdemontować na czas koszenia.

Lampka ogrodowa solarna lub na baterie jest też znacznie prostsza w montażu od takiej podłączanej do sieci. Nie wymaga prowadzenia kabli i robienia wykopów. Niekonieczne jest więc wcześniejsze planowanie, bo urządzenie można łatwo zainstalować w dowolnym momencie. Lampki ogrodowe podłączane do sieci rozmieszcza się natomiast głównie na etapie projektowania i zakładania ogrodów.

W naszej ofercie znajdują się również lampki z dodatkowymi funkcjami. Może to być np. przenośna lampka ogrodowa z funkcją owadobójczą. Pomaga ona w zwalczaniu uciążliwych owadów — np. komarów. Działanie to zawdzięcza specjalnym lampom UV, które skutecznie przyciągają owady, ograniczając ich aktywność w innych miejscach.

Lampki do ogrodu

Lampki do ogrodu powinny być funkcjonalne i trwałe. Przede wszystkim muszą być odporne na warunki atmosferyczne. Powinny dobrze znosić działanie wody, ale także na zmiany temperatur czy promieniowanie UV. Dzięki temu lampki do ogrodu przez długi czas zachowają swoją funkcjonalność i dobry wygląd.

Dodatkowo lampki do ogrodu powinny też być odporne na czynniki chemiczne. Chodzi tu przede wszystkim o substancje zawarte w nawozach, środkach ochrony roślin czy preparatach pielęgnacyjnych. Zasadowy lub kwaśny odczyn takich substancji nie powinien uszkadzać lampek do ogrodu.

Wybierając odpowiednie lampki do ogrodu, warto zatem zwracać uwagę nie tylko na ich wygląd zewnętrzny, ale także na funkcjonalność i trwałość. Odpowiednio należy dobierać zarówno formę, jak i wymiary, źródła zasilania, materiały konstrukcyjne oraz dodatkowe funkcje.

W naszym asortymencie dostępne są m.in. lampki ogrodowe LED, z ładowaniem solarnym, czujnikami zmierzchu, funkcją owadobójczą, fotokomórkami (czujnikami ruchu) i innymi praktycznymi funkcjami.

Szczególnie polecane są solarne lampki do ogrodu z diodami LED. Są to urządzenia energooszczędne i w pełni autonomiczne — nie wymagają żadnych zewnętrznych źródeł zasilania. Takie lampki ogrodowe są idealnym wyborem dla osób, które chcą zadbać o środowisko.

Z kolei lampki do ogrodu zasilane z sieci lub bateriami powinny być wyposażone w praktyczne czujniki zmierzchu lub ruchu. W zależności od funkcji oświetlenia i jego umiejscowienia takie lampki uruchamiają się tylko w razie konieczności, co również pozwala oszczędzić energię.

Odpowiednia Lampka do ogrodu

Odpowiednia lampka do ogrodu musi być dobrana z dużą uwagą. Liczy się nie tylko jej wygląd czy funkcje, ale przede wszystkim jasność i obszar świecenia.

Parametry te należy dostosować do miejsca, w jakim lampka do ogrodu stanie, jak i do jej funkcji. Urządzenia użytkowe, mające zapewnić oświetlenie ścieżek, tarasów czy innych miejsc aktywności, powinny mieć odpowiednio dobraną jasność, barwę, kierunek i kąt świecenia.

Dekoracyjne lampki do ogrodu wybiera się natomiast głównie ze względu na formę. Kształt i styl lampki powinien być dopasowany do stylu ogrodu i miejsca umieszczenia urządzenia. W innych sytuacjach sprawdzi się bowiem lampka do ogrodu w postaci elektrycznej pochodni czy słupka, kolorowej girlandy lub stylizowanej latarni.

Gwarantem znalezienia odpowiedniej lampki do ogrodu jest szeroki asortyment naszego sklepu. W Preis-Zone sprzedajemy produkty różnorodne, ale zawsze wysokiej klasy. Pochodzą one od sprawdzonych, renomowanych producentów i dostawców.

Zapewniamy nie tylko doskonałe produkty, ale również sprawne i wygodne zakupy. Preis-Zone jest ogrodniczym sklepem internetowym, w którym złożysz zamówienie z dowolnego miejsca z dostępem do internetu i o każdej porze dnia lub nocy. Twoje zakupy dostarczymy wprost pod wskazany adres — szybko, wygodnie i tanio. Lampka do ogrodu z Preis-Zone to zatem najlepszy wybór dla każdego, komu zależy zarówno na wysokiej jakości, jak i na wygodzie.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone