Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Opryskiwacze ciśnieniowe

Oferujemy opryskiwacze ciśnieniowe różnego typu, o różnej pojemności i funkcjonalnościach. To idealne narzędzia do zraszania, nawożenia oraz aplikacji środków ochrony roślin w ogrodach i na działkach, a także w domu.

W naszym asortymencie dostępne są ręczne opryskiwacze ciśnieniowe mieszczące od kilku do kilkunastu litrów płynu. Małe opryskiwacz...

Oferujemy opryskiwacze ciśnieniowe różnego typu, o różnej pojemności i funkcjonalnościach. To idealne narzędzia do zraszania, nawożenia oraz aplikacji środków ochrony roślin w ogrodach i na działkach, a także w domu.

W naszym asortymencie dostępne są ręczne opryskiwacze ciśnieniowe mieszczące od kilku do kilkunastu litrów płynu. Małe opryskiwacze ciśnieniowe doskonale sprawdzają się w domach, na tarasach i balkonach. Mogą służyć do zraszania i podlewania roślin doniczkowych.

Większe opryskiwacze z lancą przydadzą się na ogród i działkę do aplikacji płynnych nawozów oraz środków chroniących roślinność przed chorobami i szkodnikami. Są niezastąpionym narzędziem każdego ogrodnika, ale nadają się również do aplikacji środków usuwających porosty, grzyby czy pleśnie z mebli ogrodowych, tarasów, altan, fasad budynków itp.

Opryskiwacze ciśnieniowe do aplikacji środków chemicznych

Opryskiwacze ciśnieniowe wykonane są z wysokiej klasy materiałów odpornych na uszkodzenia. Zbiorniki z tworzywa sztucznego cechuje duża wytrzymałość mechaniczna, a także odporność na korozję i czynniki chemiczne. Nasze opryskiwacze doskonale nadają się zatem do aplikacji substancji agresywnych chemicznie — np. o odczynie kwaśnym lub zasadowym.

Opryskiwacz ciśnieniowy można więc wykorzystać zarówno do zraszania roślin czystą wodą, a także do oprysków przeciw grzybom, bakteriom, szkodnikom i chorobom roślin. Nadają się także do rozpylania środków chwastobójczych, nawozów płynnych i wielu innych substancji wykorzystywanych w ogrodnictwie.

Opryskiwacz ciśnieniowy — niezbędne narzędzie ogrodnika

Opryskiwacz ciśnieniowy to proste w użyciu, funkcjonalne i wygodne narzędzie do zraszania, nawożenia i aplikacji środków ochrony roślin. Zależnie od pojemności i modelu odpowiednio dobrany ręczny opryskiwacz ciśnieniowy sprawdzi się przy pielęgnacji rabat kwiatowych, grządek warzywnych, drzew owocowych, trawników, a także roślin doniczkowych w domu i na balkonie.

Opryskiwacz ciśnieniowy składa się z pojemnika na płyn, ręcznej pompki i odpowiedniej dyszy lub lancy. Cała konstrukcja wykonana jest z materiałów podatnych na korozję i czynniki chemiczne. Dzięki temu nasze opryskiwacze są trwałe i zachowują funkcjonalność przez bardzo długi czas.

Prosty w użyciu, trwały i niezawodny opryskiwacz ciśnieniowy

Ręczny opryskiwacz ciśnieniowy jest bardzo prosty w użyciu i niezawodny. Dzięki przemyślanej, wysoce efektywnej konstrukcji pomp i tłoków stosowanie opryskiwacza nie wymaga wielkiej siły, a całość działa bezawaryjnie przez bardzo długi czas.

Dostępne w naszym sklepie opryskiwacze ciśnieniowe ręczne są nie tylko wytrzymałe i długowieczne. Ergonomiczne uchwyty, szerokie lejki do nalewania cieczy oraz regulowane paski sprawiają, że każdy opryskiwacz ciśnieniowy z naszej oferty jest łatwy i wygodny w użyciu.

Dobry opryskiwacz ciśnieniowy musi być też bezpieczny. Oczywiście przy opryskach substancjami szkodliwymi dla ludzi i zwierząt należy stosować odzież ochronną i bezwzględnie zachować zasady BHP. Ważne jest jednak również, aby sam opryskiwacz miał odpowiednią konstrukcję.

Nasze opryskiwacze ciśnieniowe mają specjalne zawory ciśnienia, regulowane dysze i specjalne przełączniki pozwalające włączyć i wyłączyć zraszacz jednym ruchem palca. To gwarancja bezpieczeństwa oraz pełnej kontroli nad całym procesem zraszania. Regulowana dysza opryskiwacza to także możliwość łatwego ustawienia odpowiedniego promienia zraszania i ilości aplikowanego płynu

Ręczny opryskiwacz z naszego sklepu to gwarancja wygody, bezpieczeństwa, wysokiej funkcjonalności i bezawaryjnego działania przez bardzo długi czas.

Więcej

Opryskiwacze ciśnieniowe 

Jest 4 produktów.
0 Recenzja (e)

Opryskiwacz ciśnieniowy ogrodowy do zraszania kwiatów, krzewów, warzyw.⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Funkcjonalność opryskiwacza ciśnieniowego: ✔️  ergonomiczny uchwyt do przenoszenia, ✔️ szeroki lejek zapobiega rozlaniu cieczy przy nalewaniu oraz ułatwia czyszczenie zbiornika, ✔️ półprzezroczysty zbiornik wykonany z wysokiej gestości PE jest lekki, mocny i trwały, ✔️...

51,47 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Opryskiwacz ciśnieniowy ogrodowy do zraszania kwiatów, krzewów, warzyw.⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Znajduje idealne zastosowanie: ✔️ w domu, na balkonie, a także w ogrodzie, ✔️ do zraszania kwiatów, krzewów, warzyw. ✔️ wiele gatunków roślin, oprócz tradycyjnego podlewania, potrzebuje także spryskiwania wodą. ✔️ nie wymaga użycia dużej siły, a jego pojemność zapewnia...

18,49 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Opryskiwacz ciśnieniowy plecakowy 16l AQUA SPRAY Bradas

157,86 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Opryskiwacz ciśnieniowy 5l AQUA SPRAY Bradas

57,19 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Przejdź do góry