Akcesoria do rozdzielnic

(285 produkty)

Podkategorie

 • Maskownice modułow...

  Maskownice do rozdzielnic – zaślepki modułów rozdzielnic

  Przeglądając nasz sklep, z pewnością zauważysz, że oferujemy nie tylko najważniejsze elektroczęści, ale również niezbędne dodatki, jak akcesoria do rozdzielnic. W niniejszej podkategorii oferujemy maskownice do rozdzielnic, które spełniają wszystkie kryteria w nowoczesnych, bezpiecznych i trwałych instalacjach. Zgromadzone tu zaślepki modułów rozdzielnic są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Na przykład maskownica firmy Elektro-Piast posiada prestiżowy certyfikat TÜV Rheinland. Sprawdź oznaczenie producenta, wybierz kolor, a także kształt zaślepki i zamów ją, aby jak najszybciej osłonić rozdzielnicę, zwiększając tym samym jej ochronę i poprawiając wygląd.

 • Płyty montażowe do...

  Płyty montażowe rozdzielnic

  Czy same rozdzielnice energii elektrycznej wystarczą ich skutecznego montażu, który skutkuje możliwością podłączenia się do sieci? Oczywiście, że nie. Niezbędne są chociażby płyty montażowe rozdzielnic, które są podstawą przy zakładaniu rozdzielnic. Sprawdź, co w tym zakresie przygotowaliśmy dla Ciebie – naszego klienta. Wyselekcjonowane płyty montażowe do rozdzielnic są gotowe do użycia, wyróżniają się jakością wykonania i funkcjonalnością. W pozostałych podkategoriach znajdziesz inne akcesoria do rozdzielnic, przydatne w trakcie montażu lub rozbudowy istniejącej instalacji. Po co masz zmieniać sklep internetowy, skoro w naszym zamówisz wszystko, czego tylko potrzebujesz?

 • Zamki i klucze do...

  Zamki, wkładki patentowe do rozdzielnic

  Jeżeli decydujesz się na zainwestowanie w rozdzielnice energii, akcesoria do rozdzielnic są niemniej ważną częścią zakupów. Dzięki nim skutecznie wykańczasz instalację i jesteś w stanie z niej efektywnie korzystać. Jako przykład można podać wkładki patentowe do rozdzielnic, które są niezbędne, aby otwierać je i zamykać. Podobnie zamki do rozdzielnic wymagają założenia i odpowiedniej konserwacji. W tej kategorii znajdziesz starannie wyselekcjonowane, najciekawsze produkty. Sprawdź, jakie normy spełniają, z czego są wykonane, jak można je wykorzystać. Wybierając w naszym sklepie najważniejsze elementy instalacji elektrycznej, nie musisz szukać innego miejsca do zakupu mniejszych, ale równie praktycznych części.

  Klucze i mechanizmy do rozdzielnic

  Mechanizmy do rozdzielnic powinny być równie dobrej jakości co same rozdzielnice. Zwróć uwagę, że nawet tańsze, mniejsze gabarytowo elementy mają bardzo duże znaczenie dla działania instalacji w jej ostatecznym kształcie. Klucze do rozdzielnic nie muszą być wyłącznie częścią zamka – mogą pełnik funkcję także specjalnego przełącznika do kasety sterowniczej, którą również znajdziesz w naszym sklepie. Przejrzyj produkty zgromadzone w tej kategorii. Która część przyda Ci się najbardziej?

 • Uchwyty ręczne do...
 • Szyny montażowe do...

  Szyny montażowe rozdzielnic

  Dlaczego szyny montażowe do rozdzielnic są ważnym punktem na Twojej liście zakupowej? Ponieważ bez nich rozdzielnice nie mogą być trwale i stabilnie przymocowane, a przez to nie spełniają swoich zadań w sposób, jakiego oczekujesz. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko najważniejsze elektroczęści, ale również „detale” instalacji, jak akcesoria do rozdzielnic. W tej konkretnej kategorii zgromadziliśmy najlepsze szyny montażowe rozdzielnic, które zostały wybrane pod kątem jakości produkcji i zastosowanych materiałów. Pozwalają dobrze przymocować rozdzielnice, a dzięki temu cieszyć się bezpiecznym dostępem do energii elektrycznej w budynku.

 • Gniazda wbudowane do...
 • Dławnice kablowe do...

  Dławnice i dławiki kablowe

  Rozdzielnice mają być nie tylko funkcjonalne, ale również bezpieczne dla użytkowników. Dławnice kablowe spełniają kilka funkcji: ochraniają przewody przed zerwaniem i zapobiegają wewnętrznemu skręceniu kabla jednak przede wszystkim uszczelniają przejście przewodów przez obudowy. Jak widać, akcesoria do rozdzielnic okazują się niekiedy równie ważne, co główne części instalacji. Dostępne w naszym sklepie elementy znane także jako dławki kablowe zostały wyselekcjonowane pod kątem jakości oraz wymiarów. Zwróć uwagę na przyznane im normy szczelności i certyfikaty. W tej kategorii dosłownie za grosze nabędziesz niewielkie części, których potrzebujesz do uszczelnienia rozdzielnicy elektrycznej i kabli.

 • Uchwyty kablowe

  Uchwyty kablowe

  Choć kosztują niewiele, spełniają bardzo ważną rolę – uchwyty kablowe, bo o nich mowa, zabezpieczają przewody i pozwalają poprowadzić je dokładnie tak, jak sobie zaplanujesz. W poniższej kategorii oferujemy uchwyty do kabli, czyli akcesoria do rozdzielnic, które wydają się niepozorne, ale to dzięki nim instalacja spełnia wszystkie zadania w perfekcyjny sposób. Znajdziesz tu solidne uchwyty kablowe metalowe, które cechują się przede wszystkim znakomitą wytrzymałością. Wiele osób pyta jednak o uchwyty do kabli plastikowe oraz popularne paski, wyróżniające się lekkością i niską ceną. W naszym sklepie internetowym kupisz także uchwyty kablowe z gwoździem, które dzięki swojej budowie są bardzo łatwe w montażu.

 • Zaciski na szynę TH-35

  Zaciski końcowe na szynę TH35

  Interesuje Cię sprawdzony, wysokiej jakości zacisk końcowy na szynę TH35? W takim razie kategoria, którą właśnie przeglądasz, jest idealnym miejscem na zakupy. Zgromadzone w niej zaciski na szynę TH-35 są wyselekcjonowane pod kątem typu, szerokości, mocowania, rodzaju montażu, wymiarów, koloru, a także renomy producenta. Możesz mieć pewność, że zacisk na szynę TH-35 kupiony w naszym sklepie doskonale sprawdzi się już w trakcie montażu, a przede wszystkim przez lata użytkowania. Dbamy nie tylko o szeroki wybór i korzystne ceny, ale też o selekcję pod kątem jakości oraz praktyczności zastosowania. Zachęcamy do zakupu!

 • Złączki na szynę TH-35

  Złączki na szynę TH-35

  Podczas montażu instalacji z wykorzystaniem konkretnych części zwracasz uwagę na najmniejsze detale. Skoro potrzebna jest złączka na szynę TH-35, szukasz sklepu, który zapewni Ci odpowiedni wybór i korzystne ceny. Właśnie tego możesz spodziewać się po naszym sklepie. Staramy się dbać o jak najlepszy asortyment, więc musiało się w nim znaleźć miejsce na złączki na szynę TH-35. Co więcej, przeglądając tę kategorię, na pewno zauważysz, jak wiele produktów masz do wyboru. Zamawiając trzymacz na szynę TH-35, sprawdź typ, rodzaj mocowania i montażu, przekrój przyłączenia, napięcie znamionowe, prąd znamionowy, wymiary, kolor i markę producenta, żeby wybrać najlepiej.

 • Osłony przepustów

  Osłony przepustów kablowych rozdzielnic

  Zależy Ci na bezpieczeństwie i najlepszym wykończeniu instalacji elektrycznej? W takim razie sprawdź, jaki mamy wybór. Osłony przepustów kablowych marki Elektro-Plast zapewniają najwyższą jakość dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów i nowoczesnej technologii. Co ciekawe, gumowe osłony przepustów kablowych mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Specjalne certyfikaty potwierdzają, że poszczególne osłony przepustów są warte swojej ceny. Przed zakupem nie zapomnij przeczytać opisów zgromadzonych w kategorii produktów. Wybierz kolor i wariant, który najlepiej pasuje do osłonięcia przepustów w Twoim budynku.

 • Uchwyty ścienne do kabli

  Uchwyty montażowe ścienne do kabli

  Dobrze wiesz, że montaż instalacji elektrycznej nie ogranicza się wyłącznie do podłączenia jednego urządzenia. Równie ważne jest chociażby rozprowadzenie kabli, do czego mogą być potrzebne takie elementy jak uchwyty montażowe ścienne do kabli. Dzięki nim zwiększasz poziom bezpieczeństwa i praktycznie wykańczasz wnętrze – przynajmniej jeśli chodzi o kwestię elektryki. W tej kategorii znajdziesz chociażby uchwyty paskowe do kabli. Popularne i bardzo tanie uchwyty opaskowe wyróżniają się głównie swoją praktyczną prostotą. Warto jednak rozważyć także alternatywny wybór, który dają uchwyty kablowe z gwoździem do wbicia w ścianę.

 • Zaślepki plombujące

  Zaślepki plombujące rozdzielnice

  Nie zwlekaj, tylko jak najszybciej zamów zaślepki plombujące rozdzielnice, aby w pełni dokończyć prawidłowy montaż rozdzielnicy. Dobrze wiesz, że w natłoku zajęć i projektów do wykonania czasami łatwo zapomina się o takich detalach. Ale to właśnie zaślepki do plombowania rozdzielnic i inne małe elementy sprawiają, że urządzenie jest w pełni przygotowane do codziennego, prawidłowego i bezpiecznego działania. Ponieważ wiemy, że chcesz wyposażyć rozdzielnice w najlepsze części, współpracujemy z renomowanymi producentami jak Elektro-Plast. Zamów komplet zaślepek w korzystnej cenie i załóż je zgodnie z wytycznymi.

 • Śruby montażowe

  Śruby montażowe

  Dostępne w tej kategorii śruby montażowe wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, choć nie bez znaczenia jest także ich wyjątkowo korzystna cena. Jednym zdaniem: pod każdym względem opłaca się je kupować przez Internet. Wkręty do tworzyw sztucznych sprzedajemy od razu w dużych ilościach. Wybierz tyle, ile potrzebujesz do realizacji swojego projektu. Zwróć uwagę na materiał wykonania, gwint oraz rodzaj wgłębienia, zakończenia gwintu czy łba.

 • Ramki montażowe

  Ramki montażowe i stojaki na rozdzielnice

  W tej kategorii prezentujemy Państwu ramki montażowe do rozdzielnic oraz stojaki na rozdzielnice. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym osprzętem pochodzącym od renomowanych producentów. Nasze ramki montażowe i stojaki do rozdzielnic przenośnych są kompatybilne z rozdzielnicami podtynkowymi o zaczepie dolnym (żeńskim) oraz górnym (męskim). Prezentowane stojaki na rozdzielnice idealnie sprawdzą się do ustawienia i wypozycjonowania rozdzielnic przenośnych na placach budów, w warsztatach czy zakładach przemysłowych, a także wszędzie tam, gdzie konieczny jest mobilny dostęp do energii elektrycznej. W przypadku pytań dotyczących naszego asortymentu zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

 • Dławnice elastyczne
 • Moduły bezpiecznikowe

  Moduły bezpiecznikowe

  W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości, funkcjonalne moduły bezpiecznikowe wykonane zgodnie z aktualnymi normami i obostrzeniami. Oferta naszego sklepu składa się z wyłącznie sprawdzonych modułów bezpiecznikowych uznanej firmy TP Electric. Prezentowane moduły bezpiecznikowe posiadają obudowę z poliwęglanu odpornego na uderzenia o wysokim stopniu ochrony IP 54 oraz 67, wyposażone są w system blokowania oraz w maskownice dla nieużywanych modułów, a także we wskaźnik papierowy do prawidłowego montażu. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty modułów bezpiecznikowych, zapraszamy do skontaktowania się z pracownikami Preis Zone.

 • Oznaczniki do złączek
 • Szybkozłączki
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 585,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 285 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 585,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 285 pozycji
Akcesoria do rozbudowy rozdzielnic | preis-zone.pl

Akcesoria do rozbudowy rozdzielnic

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim praktyczne akcesoria do rozdzielnic. Mogą się one przydać albo podczas montażu instalacji, albo później, na przykład przy rozbudowie istniejących rozwiązań. W poszczególnych podkategoriach zgromadziliśmy wszystko, co jest potrzebne, żeby rozdzielnice w pełni odpowiadały na Twoje potrzeby i działały prawidłowo, a więc: maskownice, płyty montażowe, zamki i klucze, szyny montażowe do rozdzielnic, dławnice kablowe, uchwyty kablowe, zaciski na szynę TH-35, złączki na szynę TH-35, osłony przepustów, zaślepki plombujące, uchwyty montażowe ścienne oraz śruby montażowe. Jak się przekonasz, oglądając poszczególne produkty, akcesoria do rozbudowy rozdzielnic są w naszym sklepie wyselekcjonowane pod kątem jakości materiału, wykonania, a także korzystnej ceny.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone