Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Szyny fazowe

Szyny fazowe

W tej kategorii prezentujemy Państwu wysokiej jakości szyny fazowe o zróżnicowanych przekrojach, liczbie modułów, biegunów oraz dostosowanych do przewodzenia różnych prądów znamionowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której skład wchodzą szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe.

Czym jest i do czego służy szyna f...

Szyny fazowe

W tej kategorii prezentujemy Państwu wysokiej jakości szyny fazowe o zróżnicowanych przekrojach, liczbie modułów, biegunów oraz dostosowanych do przewodzenia różnych prądów znamionowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której skład wchodzą szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe.

Czym jest i do czego służy szyna fazowa?

Szyny łączeniowe fazowe służą do sprawnego wykonywania połączeń pionowych pomiędzy wyłącznikami nadprądowymi, różnicowoprądowymi oraz innymi aparatami elektrycznymi o różnej liczbie biegunów. Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe mogą być wykorzystywane również do mostkowania zasilania.

Szyna fazowa pozwala na znaczne zwiększenie szybkości połączenia w porównaniu do tradycyjnych przewodów, a jej użycie umożliwia znaczną optymalizację miejsca dostępnego w rozdzielnicy. Szyna łączeniowa wpływa również na zachowanie wysokiej estetyki i przejrzystości zrealizowanych połączeń.

Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe

Oferujemy Państwu bogatą ofertę asortymentową, w której skład wchodzą szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe przeznaczone do każdego rodzaju aplikacji i aparatów elektrycznych. Dzięki szerokiej ofercie produktów bez trudu dobiorą Państwo szyny fazowe zależnie od wymaganej liczby modułów, biegunowości, przekroju czy prądu znamionowego.

Szyny widełkowe wyposażone są w styki przypominające widełki. Tego typu szyny łączeniowe stosuje się zazwyczaj w mniej wymagających instalacjach elektrycznych w instalacjach domowych i przemysłowych. Zazwyczaj szyny fazowe widełkowe wyposażone są w dodatkową powłokę izolacyjną. Szyny sztyftowe posiadają styki o kształcie sztyftów (wydłużonych prętów). Taka szyna fazowa znajduje zastosowanie przede wszystkim do łączenia dużej liczby aparatów elektrycznych.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością doradzimy oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania produktowe dostosowane od Państwa potrzeb i preferencji.

Więcej

Szyny fazowe 

Jest 47 produktów.

Podkategorie

Szyny łączeniowe...

Szyny grzebieniowe

W tym miejscu prezentujemy Państwu szyny grzebieniowe dostosowane do każdej aplikacji i miejsca montażu. Każda szyna grzebieniowa dostępna w naszej ofercie łączy najlepsze parametry techniczne z atrakcyjną ceną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą asortymentową.

Czym są szyny grzebieniowe?

Szyna łączeniowa grzebieniowa to akcesorium, które znacząco ułatwia realizowanie połączeń w obrębie rozdzielnic i szafek rozdzielczych. Ze względu na swoją uniwersalność oraz zróżnicowane parametry szyny łączeniowe widełkowe z powodzeniem mogą być stosowane do łączenia aparatów elektrycznych w instalacjach domowych, biurowych, w obiektach użyteczności publicznej, a także w instalacjach przemysłowych.

Szyna łączeniowa widełkowa wyposażona jest w cienkie styki w formie widełek, które ułatwiają łączenia. Dzięki swoim gabarytom szyny łączeniowe grzebieniowe pozwalają na sprawne zasilanie w energię elektryczną aparatów elektrycznych i mostkowanie zasilania. Ich zastosowanie pozwala zwiększyć ilość miejsca dostępnego w rozdzielnicy oraz zwiększyć transparentność połączeń.

Wybierz najlepsze szyny łączeniowe grzebieniowe

Dysponujemy szeroką ofertą szyn grzebieniowych w odmianach: 1-biegunowej, 2-biegunowej, 3-biegunowej oraz 4-biegunowej o przekrojach 10, 12 i 16 mm2. Najmniejsze szyny grzebieniowe dostępne w naszej ofercie posiadają 3 moduły styków, natomiast największe aż 54. Maksymalny prąd znamionowy szyn grzebieniowych wynosi 63 A, a robocze napięcie 500 V.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszego asortymentu, zapraszamy do skontaktowania się z doradcami sklepu Preis Zone. Kompleksowo pomagamy naszym klientom na każdym etapie współpracy. Zachęcamy również do sprawdzenia naszych pozostałych kategorii produktowych.

Szyny łączeniowe...

Szyny łączeniowe sztyftowe

W tej kategorii produktowej oferujemy Państwu wysokiej jakości, funkcjonalne szyny łączeniowe sztyftowe, które pozwolą na wykonywanie szybkich, łatwych i estetycznych połączeń. Każda szyna łączeniowa sztyftowa obecna w ofercie naszego sklepu zapewnia świetne parametry techniczne, wszechstronność zastosowania oraz możliwość doboru parametrów do rodzaju montażu. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu szyn łączeniowych sztyftowych.

Czym są szyny łączeniowe sztyftowe?

Szyny łączeniowe sztyftowe są akcesorium łączeniowym, które pozwala na ograniczenie ilości kabli i przewodów w obrębie rozdzielnic. Szyny prądowe sztyftowe pozwalają na wygodne, transparentne i szybkie łączenie dowolnych aparatów i urządzeń elektrycznych zainstalowanych w rozdzielnicy, a także na mostkowanie zasilania. Szyna prądowa sztyftowa sprawdzi się w niemal każdej instalacji elektrycznej, niezależnie od specyfiki obiektu budowlanego oraz rodzaju instalacji.

Sprawdzone szyny prądowe sztyftowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo szyny łączeniowe sztyftowe, które sprawdzą się zarówno do łączenia aparatów elektrycznych w instalacjach budowlanych, jak i przemysłowych. Oferujemy szyny prądowe sztyftowe PS/S i PS/SB 1-fazowe, 2-fazowe oraz 3-fazowe o przekroju 10 mm2. Dysponujemy szynami łączeniowymi o liczbie modułów od 12 do 54, które zaprojektowane zostały do przewodzenia prądów o natężeniu 63 A.

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty produktowej, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania, rozwieją wątpliwości i zaproponują najlepszą ofertę produktową dostosowaną do Państwa potrzeb.

Zaślepki do szyn...

Zaślepki do szyn łączeniowych

Łączenia aparatów elektrycznych w rozdzielnicach powinny być nie tylko prawidłowe i przejrzyste, ale również estetyczne i odpowiednio zabezpieczone. W tej kategorii oferujemy Państwu zaślepki do szyn łączeniowych, które zwiększą estetykę oraz odizolują i zabezpieczą końce szyn łączeniowych.

Trwałe zaślepki do szyn łączeniowych

Zaślepka do szyn łączeniowych to niezbędne akcesorium ochronne, które zabezpieczy krańce szyn łączeniowych – zarówno szyny fazowe grzebieniowe i sztyftowe. Znajdujące się w naszej ofercie zaślepki do szyn łączeniowych wykonane są trwałych, trudnopalnych i mocnych tworzyw sztucznych i mogą być stosowane do szyn o przekroju poprzecznym 10, 12 i 16 mm2 i biegunowości: 1F, 2F oraz 3F. Każda zaślepka do szyn łączeniowych wykonana jest zgodnie z aktualnymi normami oraz opatrzona jest deklaracją zgodności CE.

Sprawdź najlepsze szyny łączeniowe na rynku

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych pozostałych kategorii produktowych oraz do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów łączeniowych. Znajdujące się w asortymencie sklepu Preis Zone szyny łączeniowe grzebieniowe oraz sztyftowe gwarantują sprawne, funkcjonalne i estetyczne połączenia aparatów elektrycznych, a także pozwalają na znaczne zaoszczędzenie cennego miejsca wewnątrz rozdzielnic.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

na stronę
0 Recenzja (e)

Zaślepka do szyn łączeniowych 1F 16mm2 10 szt. Z-16/1F

1,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna łączeniowa sztyftowa PS/S 3-fazowa 11-Modułowa 16mm2 DV-5149-PSS

19,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna łączeniowa sztyftowa PS/S 3-fazowa 8-Modułowa 16mm2

11,63 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna łączeniowa sztyftowa PS/S 3- Fazowa 7-Modułowa 16mm2 DV-5125-PSS

8,79 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna łączeniowa sztyftowa PS/S 1-fazowa 7-modułowa 16mm2 100A

3,29 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

4-fazowa 11-modułowa Szyna łączeniowa PS/G 16mm2 100A Doktorvolt 2841

31,59 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

10 sztuk Zaślepka do szyn łączeniowych 4-fazowych o przekroju poprzecznym 16mm2 Typ widełkowy Z-16/4F Doktorvolt

4,29 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna łączeniowa grzebieniowa PS/G 3-fazowa 6-modułowa 12mm2 80A Doktorvolt 2070

9,45 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zaślepka do szyn łączeniowych 3F 16mm2 10szt. Z-16/3F

12,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna łączeniowa sztyftowa PS/SB obustronnie izolowana 3-fazowa 12-modułowa 10mm2 DV

14,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szyna łączeniowa grzebieniowa PS/GB obustronnie izolowana 1-fazowa 12-modułowa 10mm2

6,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów

Przejdź do góry