Aparatura modułowa

Nowe produkty

Aparatura modułowa 

Podkategorie

 • Wyłączniki nadprądowe

  Wyłączniki nadprądowe – hurtownia i sklep z wyłącznikami nadprądowymi

  Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone posiada w swojej ofercie wysokiej jakości wyłączniki nadprądowe w różnych rozmiarach. Wyłącznik nadprądowy jest niezbędnym elementem zabezpieczającym przed skutkami zwarć i przeciążeń, które mogą wystąpić w budynkach i mieszkaniach. To istotna część każdej nowoczesnej instalacji elektrycznej. Ich zadaniem jest przerwanie dopływu prądu podczas wystąpienia zwarcia elektrycznego. Aby dopasować produkty do określonych wymagań, hurtownia i sklep Preis Zone oferuje różnego typu wyłączniki nadprądowe – 1-modułowe, 2-modułowe, 3-modułowe i 4 modułowe, które zapewnią ochronę wykonanej instalacji.

 • Wyłączniki różnicowoprądowe

  Wyłączniki różnicowoprądowe – hurtownia i sklep z wyłącznikami różnicowoprądowymi

  Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone oferuje swoim klientom indywidualnym oraz firmom możliwość robienia pojedynczych lub hurtowych zakupów obejmujących różne rodzaje urządzeń elektrycznych. Do szerokiej oferty tego sklepu zaliczają się między innymi urządzenia, takie jak wyłącznik różnicowoprądowy. Urządzenie tego rodzaju odpowiada za zabezpieczanie obwodów elektrycznych w różnych systemach i sprzętach. Jego zadaniem jest rozłączenie obwodu, po wykryciu, że prąd wychodzący nie jest równy prądowi wchodzącemu do niego. Wyłączniki różnicowoprądowe zapewniają więc ochronę przed porażeniem elektrycznym po dotknięciu danego urządzenia. Chronią także przed pożarami, przepięciami o raz różnymi formami uszkodzeń sprzętu. Nasz sklep i hurtownia elektryczna oferuje wyłącznie najwyższej jakości wyłączniki różnicowoprądowe, których działanie jest niezawodne. Wpływają one bardzo pozytywnie na bezpieczeństwo różnych rodzajów sprzętów i systemów. Warto zaznaczyć, że nasza oferta jest bogata i obejmuje zróżnicowane wyłączniki dopasowane do różnych wymagań oraz zastosowań.

 • Wyłączniki różnicowoprądowe z członem nadprądowym

  Wyłączniki różnicowoprądowe z członem nadprądowym – hurtownia i sklep

  Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada niezwykle interesującą ofertę urządzeń elektrycznych różnego rodzaju, do różnych zastosowań oraz dla klientów posiadających zróżnicowane oczekiwania. Bardzo ważnymi produktami oferowanymi przez nasz sklep są wyłączniki różnicowoprądowe z członem nadprądowym. Są to specjalne urządzenia odpowiedzialne za zabezpieczanie obwodów, systemów i urządzeń elektrycznych. Zadaniem takiego urządzenia jest rozłączenie obwodu po wykryciu, że wypływający prąd nie jest równy prądowi wpływającemu. Porządny wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym chroni ludzi przed porażeniem elektrycznym przy pośrednim lub bezpośrednim dotyku. Chroni on również urządzenia przed pożarami oraz uszkodzeniami. Posiadamy zróżnicowaną ofertę, w której znajdują się wyłączniki różnicowoprądowe 2-polowe, a także 4-polowe. Sprzęt tego rodzaju charakteryzuje się bardzo dużą trwałością oraz niezawodnym działaniem przez długi czas. Klienci naszego sklepu mają dostęp do sprzedaży detalicznej, a także hurtowej.

 • Ograniczniki przepięć

  Ograniczniki przepięć – hurtownia i sklep

  Należy zaznaczyć, że sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada bardzo szeroką ofertę elementów i urządzeń zabezpieczających. Każdy klient znajdzie w asortymencie produkty dopasowane do jego konkretnych wymagań. Między innymi kupujący mogą zamawiać urządzenia, takie jak ogranicznik przepięć. Urządzenie takie zostało zaprojektowane z myślą o ochronie sprzętu elektrycznego przed przejściowymi przepięciami spowodowanymi przez awarię sieci elektrycznej, uderzenie pioruna, itp. Generalnie sprzęt taki stosuje się głównie do ochrony transformatorów, generatorów i innych ważnych elementów. Nasza firma oferuje różne ograniczniki przepięć dopasowane do konkretnych zastosowań. Są one bardzo trwałe i zapewniają niezawodną ochronę przed nagłymi, gwałtownymi i szkodliwymi przepięciami. Zaopatrując się w takie ograniczniki w naszej firmie, klienci mają pewność, że inwestują w najlepszy produkt, który niezwykle skutecznie ochroni ich sprzęt elektryczny przed zniszczeniem. Dużą zaletą jest szybka dostawa takich urządzeń do klientów indywidualnych oraz hurtowych.

 • Rozłączniki izolacyjne

  Rozłączniki izolacyjne – hurtownia i sklep

  W bogatej ofercie jaką posiada sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone można znaleźć bardzo wiele różnych urządzeń i akcesoriów elektrycznych charakteryzujących się wieloma zastosowaniami, a także niezawodnym działaniem. Jednym z istotnych przykładów produktów oferowanych przez naszą firmę jest rozłącznik izolacyjny. Urządzenie tego rodzaju jest łącznikiem elektrycznym, który spełnia kilka funkcji. Pierwszą z nich jest przewodzenie prądu oraz rozłączanie obwodu elektrycznego w warunkach znamionowych oraz zakłóceniowych. Rozłączniki izolacyjne odpowiadają również za izolowanie, co przekłada się na bezpieczeństwo działania danego systemu, urządzenia, itp. Nic więc dziwnego, że powstało wiele różnych typów takich urządzeń spełniających głównie zadania zabezpieczające. W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdują się rozłączniki izolacyjne 1-polowe, 4-polowe, które zapewniają doskonałe i niezwykle skuteczne działanie przez długi czas. Każdy klient naszego sklepu znajdzie w nim rozłączniki dopasowane do jego konkretnych wymagań.

 • Liczniki energii, akcesoria

  Liczniki energii elektrycznej

  Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone zajmuje się sprzedażą różnych akcesoriów elektrycznych przeznaczonych do użytkowania w domach, obiektach publicznych, firmach, biurach i innych miejscach. Bardzo ważnymi produktami oferowanymi przez nasz sklep są elektroniczne liczniki energii elektrycznej. Urządzenia te pozwalają na dokładny odczyt pobieranej energii elektrycznej – na podstawie tych odczytów wystawiane są rachunki za prąd. Wszystkie oferowane przez nas liczniki energii charakteryzują się bezawaryjnym i bezproblemowym działaniem przez długi czas. Ich użytkowanie jest bezproblemowe oraz bardzo bezpieczne. Warto zaznaczyć, że oferujemy różne liczniki energii elektrycznej, które nadają się do wielu różnych zastosowań. Atutem jest szybka dostawa takich produktów do klientów z całej Polski.

  Akcesoria do liczników energii

  Nasza firma oferuje nie tylko liczniki i wskaźniki zużycia energii elektrycznej, ale również wiele innych akcesoriów dodatkowych wspomagających ich obsługę, montaż, zabezpieczenie czy też prawidłowy odczyt. Wszystkie akcesoria do liczników energii oferowane przez nasz sklep są bardzo trwałe i odporne na różne formy uszkodzeń, a także na wiele innych niekorzystnych czynników. Sprzedawane są między innymi różne obudowy zestawów pomiarowych chroniące przed włamaniem, uszkodzeniem i innymi czynnikami. Sprzedajemy również solidne tablice licznikowe. Do grona sprzedawanych przez nas akcesoriów zaliczają się również śruby licznikowe do bezpiecznego i solidnego mocowania liczników na ścianach, itp.

 • Aparatura sygnalizacyjna

  Aparatura sygnalizacyjna

  Oferowana w tej kategorii aparatura sygnalizacyjna służy do załączania, wyłączania, rekonfigurowania obwodów pod obciążeniem oraz bez obciążenia, a także sygnalizowania ich stanu. Aparatura sygnalizacyjna obecna w naszej ofercie informuje o stanach obwodów elektrycznych za pomocą sygnałów świetlnych i znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle, obiektach użyteczności publicznej, a także w budownictwie mieszkalnym.

  Hurtownia i sklep elektryczny Preis-Zone prezentuje Państwu najlepszej jakości 1-fazowe i 3-fazowe kontrolki sygnalizacyjne oraz czujniki kolejności i zaniku fazy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, w której skład wchodzi aparatura sygnalizacyjna oferowana przez renomowanych producentów na rynku.

  Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferty naszej hurtowni i sklepu, zachęcamy do składania zapytań bezpośrednio przez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie. Naszym klientom służymy merytorycznym wsparciem na każdym etapie współpracy.

 • Dzwonki

  Dzwonki

 • Styczniki

  Styczniki i przakaźniki

 • Szyny fazowe

  Szyny fazowe

 • Gniazda i główki bezpiecznikowe

  Gniazda i główki bezpiecznikowe

 • Szyny montażowe
 • Automaty schodowe i zmierzchowe
 • Gniazda modułowe na szynę
 • Przekaźniki
 • Regulatory temperatury
 • Ściemniacze na szynę
 • Wyzwalacze wzrostowe
 • Wyłącznik silnikowy
 • Zegary sterujące
 • Sterowniki
 • Okienka rewizyjne

  Okienka rewizyjne

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 312 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 312 elementów

Aparatura modułowa – sklep internetowy, sklep online

Podstawowym punktem naszej oferty jest najwyższej jakości aparatura modułowa. Posiadamy bardzo szeroki asortyment, w którym znajdują się różne typy urządzeń dopasowane do zróżnicowanych wymagań klientów. Oferta aparatury modułowej: Wyłączniki nadprądowe, Wyłączniki różnicowoprądowe, Ograniczniki przepięć, Rozłączniki izolacyjne, Liczniki energii, Aparatura sygnalizacyjna, Dzwonki, Gniazdka i główki bezpiecznikowe. Wszystkie oferowane przez nas elementy takiej aparatury charakteryzują się niezawodnym działaniem oraz dużą trwałością. Należy też dodać, że aparatura modułowa oferowana przez nasz sklep pochodzi od renomowanych producentów. Produkty te są dostępne dla klientów z całej Polski, ponieważ istnieje możliwość zamawiania ich przez Internet i dostarczane są one do odbiorców drogą wysyłkową.

Aparatura modułowa Eaton, Bemko, Hager, Legrand, Moeller, Schneider

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności jako hurtownia elektryczna. Oferujemy bardzo szeroki asortyment produktów, a także obsługujemy wszystkich klientów w sposób szybki i profesjonalny. Warto dodać, że w sprzedaży znajdują się wyłącznie elementy pochodzące od najlepszych producentów. Przykładowi producenci aparatury modułowej w ofercie: Eaton, Bemko, Hager, Legrand, Moeller, itp. Dzięki temu kupujący mogą mieć pewność, że dociera do nich wyłącznie najwyższej jakości aparatura modułowa, która będzie spełniać swoje zadania w sposób skuteczny i niezawodny przez bardzo długi czas.

Copyright © preis-zone.pl