Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Aparatura modułowa

Aparatura modułowa – sklep internetowy, sklep online

Podstawowym punktem naszej oferty jest najwyższej jakości aparatura modułowa. Posiadamy bardzo szeroki asortyment, w którym znajdują się różne typy urządzeń dopasowane do zróżnicowanych wymagań klientów. Oferta aparatury modułowej: Wyłączniki nadprądowe, Wyłączniki różnicowoprądowe, Ograniczni...

Aparatura modułowa – sklep internetowy, sklep online

Podstawowym punktem naszej oferty jest najwyższej jakości aparatura modułowa. Posiadamy bardzo szeroki asortyment, w którym znajdują się różne typy urządzeń dopasowane do zróżnicowanych wymagań klientów. Oferta aparatury modułowej: Wyłączniki nadprądowe, Wyłączniki różnicowoprądowe, Ograniczniki przepięć, Rozłączniki izolacyjne, Liczniki energii, Aparatura sygnalizacyjna, Dzwonki, Gniazdka i główki bezpiecznikowe. Wszystkie oferowane przez nas elementy takiej aparatury charakteryzują się niezawodnym działaniem oraz dużą trwałością. Należy też dodać, że aparatura modułowa oferowana przez nasz sklep pochodzi od renomowanych producentów. Produkty te są dostępne dla klientów z całej Polski, ponieważ istnieje możliwość zamawiania ich przez Internet i dostarczane są one do odbiorców drogą wysyłkową.

Aparatura modułowa Eaton, Bemko, Hager, Legrand, Moeller, Schneider

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności jako hurtownia elektryczna. Oferujemy bardzo szeroki asortyment produktów, a także obsługujemy wszystkich klientów w sposób szybki i profesjonalny. Warto dodać, że w sprzedaży znajdują się wyłącznie elementy pochodzące od najlepszych producentów. Przykładowi producenci aparatury modułowej w ofercie: Eaton, Bemko, Hager, Legrand, Moeller, itp. Dzięki temu kupujący mogą mieć pewność, że dociera do nich wyłącznie najwyższej jakości aparatura modułowa, która będzie spełniać swoje zadania w sposób skuteczny i niezawodny przez bardzo długi czas.

Więcej

Aparatura modułowa 

Jest 399 produktów.

Podkategorie

Wyłączniki nadprądowe

Wyłączniki nadprądowe – hurtownia i sklep z wyłącznikami nadprądowymi

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone posiada w swojej ofercie wysokiej jakości wyłączniki nadprądowe w różnych rozmiarach. Wyłącznik nadprądowy jest niezbędnym elementem zabezpieczającym przed skutkami zwarć i przeciążeń, które mogą wystąpić w budynkach i mieszkaniach. To istotna część każdej nowoczesnej instalacji elektrycznej. Ich zadaniem jest przerwanie dopływu prądu podczas wystąpienia zwarcia elektrycznego. Aby dopasować produkty do określonych wymagań, hurtownia i sklep Preis Zone oferuje różnego typu wyłączniki nadprądowe – 1-modułowe, 2-modułowe, 3-modułowe i 4 modułowe, które zapewnią ochronę wykonanej instalacji.

Wyłączniki...

Wyłączniki różnicowoprądowe – hurtownia i sklep z wyłącznikami różnicowoprądowymi

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone oferuje swoim klientom indywidualnym oraz firmom możliwość robienia pojedynczych lub hurtowych zakupów obejmujących różne rodzaje urządzeń elektrycznych. Do szerokiej oferty tego sklepu zaliczają się między innymi urządzenia, takie jak wyłącznik różnicowoprądowy. Urządzenie tego rodzaju odpowiada za zabezpieczanie obwodów elektrycznych w różnych systemach i sprzętach. Jego zadaniem jest rozłączenie obwodu, po wykryciu, że prąd wychodzący nie jest równy prądowi wchodzącemu do niego. Wyłączniki różnicowoprądowe zapewniają więc ochronę przed porażeniem elektrycznym po dotknięciu danego urządzenia. Chronią także przed pożarami, przepięciami o raz różnymi formami uszkodzeń sprzętu. Nasz sklep i hurtownia elektryczna oferuje wyłącznie najwyższej jakości wyłączniki różnicowoprądowe, których działanie jest niezawodne. Wpływają one bardzo pozytywnie na bezpieczeństwo różnych rodzajów sprzętów i systemów. Warto zaznaczyć, że nasza oferta jest bogata i obejmuje zróżnicowane wyłączniki dopasowane do różnych wymagań oraz zastosowań.

Wyłączniki...

Wyłączniki różnicowoprądowe z członem nadprądowym – hurtownia i sklep

Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada niezwykle interesującą ofertę urządzeń elektrycznych różnego rodzaju, do różnych zastosowań oraz dla klientów posiadających zróżnicowane oczekiwania. Bardzo ważnymi produktami oferowanymi przez nasz sklep są wyłączniki różnicowoprądowe z członem nadprądowym. Są to specjalne urządzenia odpowiedzialne za zabezpieczanie obwodów, systemów i urządzeń elektrycznych. Zadaniem takiego urządzenia jest rozłączenie obwodu po wykryciu, że wypływający prąd nie jest równy prądowi wpływającemu. Porządny wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym chroni ludzi przed porażeniem elektrycznym przy pośrednim lub bezpośrednim dotyku. Chroni on również urządzenia przed pożarami oraz uszkodzeniami. Posiadamy zróżnicowaną ofertę, w której znajdują się wyłączniki różnicowoprądowe 2-polowe, a także 4-polowe. Sprzęt tego rodzaju charakteryzuje się bardzo dużą trwałością oraz niezawodnym działaniem przez długi czas. Klienci naszego sklepu mają dostęp do sprzedaży detalicznej, a także hurtowej.

Ograniczniki przepięć

Ograniczniki przepięć – hurtownia i sklep

Należy zaznaczyć, że sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada bardzo szeroką ofertę elementów i urządzeń zabezpieczających. Każdy klient znajdzie w asortymencie produkty dopasowane do jego konkretnych wymagań. Między innymi kupujący mogą zamawiać urządzenia, takie jak ogranicznik przepięć. Urządzenie takie zostało zaprojektowane z myślą o ochronie sprzętu elektrycznego przed przejściowymi przepięciami spowodowanymi przez awarię sieci elektrycznej, uderzenie pioruna, itp. Generalnie sprzęt taki stosuje się głównie do ochrony transformatorów, generatorów i innych ważnych elementów. Nasza firma oferuje różne ograniczniki przepięć dopasowane do konkretnych zastosowań. Są one bardzo trwałe i zapewniają niezawodną ochronę przed nagłymi, gwałtownymi i szkodliwymi przepięciami. Zaopatrując się w takie ograniczniki w naszej firmie, klienci mają pewność, że inwestują w najlepszy produkt, który niezwykle skutecznie ochroni ich sprzęt elektryczny przed zniszczeniem. Dużą zaletą jest szybka dostawa takich urządzeń do klientów indywidualnych oraz hurtowych.

Rozłączniki izolacyjne

Rozłączniki izolacyjne – hurtownia i sklep

W bogatej ofercie jaką posiada sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone można znaleźć bardzo wiele różnych urządzeń i akcesoriów elektrycznych charakteryzujących się wieloma zastosowaniami, a także niezawodnym działaniem. Jednym z istotnych przykładów produktów oferowanych przez naszą firmę jest rozłącznik izolacyjny. Urządzenie tego rodzaju jest łącznikiem elektrycznym, który spełnia kilka funkcji. Pierwszą z nich jest przewodzenie prądu oraz rozłączanie obwodu elektrycznego w warunkach znamionowych oraz zakłóceniowych. Rozłączniki izolacyjne odpowiadają również za izolowanie, co przekłada się na bezpieczeństwo działania danego systemu, urządzenia, itp. Nic więc dziwnego, że powstało wiele różnych typów takich urządzeń spełniających głównie zadania zabezpieczające. W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdują się rozłączniki izolacyjne 1-polowe, 4-polowe, które zapewniają doskonałe i niezwykle skuteczne działanie przez długi czas. Każdy klient naszego sklepu znajdzie w nim rozłączniki dopasowane do jego konkretnych wymagań.

Liczniki energii,...

Liczniki energii elektrycznej

Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone zajmuje się sprzedażą różnych akcesoriów elektrycznych przeznaczonych do użytkowania w domach, obiektach publicznych, firmach, biurach i innych miejscach. Bardzo ważnymi produktami oferowanymi przez nasz sklep są elektroniczne liczniki energii elektrycznej. Urządzenia te pozwalają na dokładny odczyt pobieranej energii elektrycznej – na podstawie tych odczytów wystawiane są rachunki za prąd. Wszystkie oferowane przez nas liczniki energii charakteryzują się bezawaryjnym i bezproblemowym działaniem przez długi czas. Ich użytkowanie jest bezproblemowe oraz bardzo bezpieczne. Warto zaznaczyć, że oferujemy różne liczniki energii elektrycznej, które nadają się do wielu różnych zastosowań. Atutem jest szybka dostawa takich produktów do klientów z całej Polski.

Akcesoria do liczników energii

Nasza firma oferuje nie tylko liczniki i wskaźniki zużycia energii elektrycznej, ale również wiele innych akcesoriów dodatkowych wspomagających ich obsługę, montaż, zabezpieczenie czy też prawidłowy odczyt. Wszystkie akcesoria do liczników energii oferowane przez nasz sklep są bardzo trwałe i odporne na różne formy uszkodzeń, a także na wiele innych niekorzystnych czynników. Sprzedawane są między innymi różne obudowy zestawów pomiarowych chroniące przed włamaniem, uszkodzeniem i innymi czynnikami. Sprzedajemy również solidne tablice licznikowe. Do grona sprzedawanych przez nas akcesoriów zaliczają się również śruby licznikowe do bezpiecznego i solidnego mocowania liczników na ścianach, itp.

Szyny fazowe

Szyny fazowe

W tej kategorii prezentujemy Państwu wysokiej jakości szyny fazowe o zróżnicowanych przekrojach, liczbie modułów, biegunów oraz dostosowanych do przewodzenia różnych prądów znamionowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której skład wchodzą szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe.

Czym jest i do czego służy szyna fazowa?

Szyny łączeniowe fazowe służą do sprawnego wykonywania połączeń pionowych pomiędzy wyłącznikami nadprądowymi, różnicowoprądowymi oraz innymi aparatami elektrycznymi o różnej liczbie biegunów. Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe mogą być wykorzystywane również do mostkowania zasilania.

Szyna fazowa pozwala na znaczne zwiększenie szybkości połączenia w porównaniu do tradycyjnych przewodów, a jej użycie umożliwia znaczną optymalizację miejsca dostępnego w rozdzielnicy. Szyna łączeniowa wpływa również na zachowanie wysokiej estetyki i przejrzystości zrealizowanych połączeń.

Szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe

Oferujemy Państwu bogatą ofertę asortymentową, w której skład wchodzą szyny łączeniowe widełkowe i sztyftowe przeznaczone do każdego rodzaju aplikacji i aparatów elektrycznych. Dzięki szerokiej ofercie produktów bez trudu dobiorą Państwo szyny fazowe zależnie od wymaganej liczby modułów, biegunowości, przekroju czy prądu znamionowego.

Szyny widełkowe wyposażone są w styki przypominające widełki. Tego typu szyny łączeniowe stosuje się zazwyczaj w mniej wymagających instalacjach elektrycznych w instalacjach domowych i przemysłowych. Zazwyczaj szyny fazowe widełkowe wyposażone są w dodatkową powłokę izolacyjną. Szyny sztyftowe posiadają styki o kształcie sztyftów (wydłużonych prętów). Taka szyna fazowa znajduje zastosowanie przede wszystkim do łączenia dużej liczby aparatów elektrycznych.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością doradzimy oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania produktowe dostosowane od Państwa potrzeb i preferencji.

Gniazda i główki...

Gniazda i główki bezpiecznikowe

W tej kategorii produktowej oferujemy Państwu gniazda i główki bezpiecznikowe. Dysponujemy wyłącznie najlepszym asortymentem pochodzącym od renomowanych i sprawdzonych producentów. Nasza oferta jest starannie wyselekcjonowana i składa się z funkcjonalnych aparatów i akcesoriów elektrycznych łączących świetną jakość z konkurencyjną ceną. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty asortymentowej.

Funkcjonalne gniazda i główki bezpiecznikowe

Bezpieczniki to podstawowy element wyposażenia każdej instalacji elektrycznej. Gniazda i główki bezpiecznikowe skutecznie chronią instalacje oraz połączone z nimi odbiorniki energii elektrycznej przed przeciążeniami i zwarciami.

Główki bezpiecznikowe należy dobierać ze względu na kompatybilne z nimi wkładki, napięcie znamionowe, rozmiar gwintu oraz opcjonalną możliwość plombowania. Najistotniejszym elementem każdego zabezpieczenia bezpiecznikowego są wkładki bezpiecznikowe. W naszej ofercie znajdą Państwo wkładki bezpiecznikowe topikowe cylindryczne oraz zwłoczne o zróżnicowanej znamionowej zdolności łączeniowej i charakterystyce czasowo-prądowej.

Gniazda bezpiecznikowe dobiera się przede wszystkim na podstawie: liczby biegunów, sposobu montażu, wielkości kompatybilnych wkładek bezpiecznikowych i ich gwintów, a także napięcia i prądu znamionowego.

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty, w której skład wchodzą gniazda i główki bezpiecznikowe, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami. Służymy fachową poradą oraz kompleksowym wsparciem na każdym etapie współpracy.

Aparatura sygnalizacyjna

Aparatura sygnalizacyjna

Oferowana w tej kategorii aparatura sygnalizacyjna służy do załączania, wyłączania, rekonfigurowania obwodów pod obciążeniem oraz bez obciążenia, a także sygnalizowania ich stanu. Aparatura sygnalizacyjna obecna w naszej ofercie informuje o stanach obwodów elektrycznych za pomocą sygnałów świetlnych i znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle, obiektach użyteczności publicznej, a także w budownictwie mieszkalnym.

Hurtownia i sklep elektryczny Preis-Zone prezentuje Państwu najlepszej jakości 1-fazowe i 3-fazowe kontrolki sygnalizacyjne oraz czujniki kolejności i zaniku fazy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, w której skład wchodzi aparatura sygnalizacyjna oferowana przez renomowanych producentów na rynku.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferty naszej hurtowni i sklepu, zachęcamy do składania zapytań bezpośrednio przez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie. Naszym klientom służymy merytorycznym wsparciem na każdym etapie współpracy.

Dzwonki

Dzwonki elektryczne

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa dzwonki elektryczne, które znajdą swoje zastosowanie w mieszkaniach prywatnych, domach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, czy zakładach przemysłowych. Dzwonek w zestawie z przyciskiem uruchamiającym poinformuje domowników o tym, że ktoś przybył i chciałby wejść do środka.

Jak działa dzwonek elektryczny?

Przycisk do dzwonka umieszcza się przy drzwiach wejściowych do klatki, drzwiach zewnętrznych do mieszkania, furtce, czy bramie wjazdowej. Samo urządzenie wydające sygnał (zwane potocznie “brzęczkiem”) musi być umiejscowione wewnątrz mieszkania tak, aby domownicy mieli okazję usłyszeć sygnał zawiadamiający.

Dzwonek do drzwi - jaki wybrać?

Doskonałym wyborem będą dzwonki modułowe, które najczęściej umieszcza się w skrzynce prądowej, gdzie po pierwsze urządzenie łatwo podłączyć do sieci elektrycznej, a po drugie nie jest ono wystawione na widok publiczny. Należy wspomnieć, że takie rozwiązanie wcale nie ogranicza zasięgu dźwiękowego, ponieważ wszystkie dzwonki do drzwi produkowane są w taki sposób, by siła sygnału była odpowiednio głośna, a zarazem niedrażniąca dla ucha!

Warto dodać, że dzwonki do drzwi do prawidłowego działania będą potrzebowały specjalnych transformatorów, które dostosują poziom napięcia. Zarówno dzwonki elektryczne, jak i transformatory dzwonkowe są dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego Preis-Zone.pl. Wszystkie elementy instalacji elektrycznych pochodzą od renomowanych producentów, dlatego odznaczają się wysoką jakością wykonania i oferują trwałość na lata. Zachęcamy do skorzystania z oferty Presi-Zone.pl, w której przygotowaliśmy dla Państwa wysokiej klasy dzwonki elektryczne!

Styczniki

Styczniki modułowe i przekaźniki modułowe mocy

W tej kategorii naszego sklepu internetowego przyszykowaliśmy dla Państwa styczniki modułowe i przekaźniki modułowe mocy, które dzieli się w głównej mierze ze względu na natężenie prądu, który będzie wymagany, by załączyć stycznik modułowy.

Stycznik modułowy - jak działa?

Styczniki modułowe i przekaźniki modułowe mocy to łączniki elektryczne, które muszą być wyposażone co najmniej w jedną parę tzw. styków roboczych. Gdy napięcie w cewce spada, te sterowane za pomocą elektromagnesu, zostają uwolnione przez mechanizm sprężynowy, co sprawia, że obwód zostaje otwarty.

Styczniki modułowe i przekaźniki modułowe mocy - różnica

Wymienione elementy instalacji elektrycznych różnią się m.in. ze względu na zastosowanie. Stycznik modułowy to urządzenie odpowiadające za połączenie obwodów głównych, natomiast przekaźniki modułowe mocy odpowiedzialne są za łączenie obwodów pomocniczych. Warto zaznaczyć, że styczniki i przekaźniki wykorzystuje się wspólnie, ponieważ te wzajemnie się uzupełniają.

Styczniki modułowe - zastosowanie

Styczniki modułowe stosuje się m.in. w przypadku urządzeń, które generują bardzo duże obciążenie. Mogą być to np. silniki, pompki, czy grzałki - styczniki modułowe instalacyjne odegrają rolę podczas procesu uruchamiania takich maszyn. Styczniki i przekaźniki instalacyjne znajdą swoje zastosowanie głównie w przemyśle, gdzie obciążenie energetyczne bywa bardzo duże. Styczniki i przekaźniki modułowe wykorzystuje się także w przypadku maszyn budowlanych wyposażonych w silniki elektryczne.

W ofercie naszego sklepu internetowego Presi-Zone.pl przygotowaliśmy styczniki modułowe i przekaźniki modułowe mocy dostosowane do różnych poziomów napięć. Zachęcamy do zakupów gdyż, z pewnością każdy znajdzie tutaj produkt odpowiedni dla siebie!

Okienka rewizyjne

Okienka rewizyjne

na stronę
0 Recenzja (e)

Główka bezpiecznikowa D02 porcelana KN D02 002232003⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Zastosowanie : ✔️ Główka bezpiecznikowa (bezpiecznik) przeznaczona jest do mocowania wkładki bezpiecznikowej w gnieździe podstawy bezpiecznikowej lub aparatu zabezpieczającego. ✔️ Gniazda bezpiecznikowe typu DO swoje zastosowanie znajdują w instalacjach elektrycznych budynków mieszkalnych,...

2,50 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Wkładka bezpiecznikowa 10A DII gF / BiWts 500V AC/440V DC E27⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Zastosowanie : ✔️ Wkładki topikowe systemu D są przeznaczone do wymiany przez osoby niewykwalifikowane (głównie dla gospodarstw domowych i podobnych zastosowań). ✔️ Służą do zabezpieczania instalacji elektroenergetycznych przed skutkami zwarć i prze- ciążeń oraz do ochrony przed...

1,69 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Stycznik modułowy 25A 230V 4Z ST25-40 na szynę⭐⭐⭐⭐⭐✔️ Styczniki elektromagnetyczne w obudowach modułowych do bezpośredniego montażu na szynie 35 mm, ✔️ Dodatkowy manipulator na czole pozwala na ręczne sterowanie stykami stycznika (niezależnie od stanu cewki) – pozwala to na ręczne załączanie lub rozłączanie obwodów, np. podczas prac instalacyjnych/...

82,90 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Stycznik modułowy 40A 230V 4Z ST40-40 na szynę⭐⭐⭐⭐⭐Stycznik elektromagnetyczny w obudowie modułowej do bezpośredniego montażu na szynie 35 mm.➡️ Działanie: ✔️ Podanie napięcia zasilania na cewkę stycznika spowoduje przełączenie styku, ✔️ stan załączenia stycznika jest sygnalizowany czerwonym znacznikiem w okienku, ✔️ po zaniku napięcia zasilania...

149,90 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Okienko rewizyjne okno 8 modułowe ⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Okienko rewizyjne: ✔️ służy do ochrony aparatury, ✔️ odporny na działanie czynników zewnętrznych, ✔️ na zawiasach, ✔️ wysoki stopień ochrony- IP67, ✔️ kolor szary, ✔️ dla 8 modułów. DOKŁADNE WYMIARY

25,57 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Różnicówka jednofazowa z członem nadprądowym RCBO 2P B16A 30mA 6kA Typ A ⭐⭐⭐⭐⭐ Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym typ A – dedykowany do ochrony urządzeń przy uszkodzeniu i zalaniu, ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym oraz posiada funkcje zabezpieczeniową przed zwarciem/przeciążeniową. Wyłączniki różnicowoprądowe typu A wykrywają...

68,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Różnicówka jednofazowa z członem nadprądowym RCBO 2P B16A 30mA 6kA Typ AC ⭐⭐⭐⭐⭐ Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym typ AC – dedykowany do ochrony urządzeń przy uszkodzeniu i zalaniu, ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym oraz posiada funkcje zabezpieczeniową przed zwarciem/przeciążeniową. Wyłączniki różnicowoprądowe typu AC, jedne z...

49,99 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Wyłącznik różnicoprądowy do Wallboxa typ B E-Auto 40A 30mA 4P IP20 RCD Doktorvolt ⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Zalety wyłącznika różnicoprądowego: ✔️ przetwarza prąd stały na prąd zmienny, ✔️ dla wszystkich instalacji, w których mogą występować prądy szczątkowe, prądy stałe i prądy wygładzone, ✔️ w celu ochrony osób przed porażeniem prądem w przypadku bezpośredniego i...

399,00 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Wyłącznik nadprądowy 1P B16A 6kA Doktorvolt ⭐⭐⭐⭐⭐ Wyłącznik nadprądowy to element instalacji elektrycznej, który zapewnia ochronę przed skutkami zwarć i przeciążeń urządzeń elektrycznych. Jego zadaniem jest przerwanie ciągłości obwodu, gdy prąd płynący w obwodzie przekroczy wartość bezpieczną dla tego obwodu. Cechy wyłącznika nadprądowego B16A 6kA 1P...

5,15 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wyłącznik nadprądowy 1P B10A 6kA Doktovolt ⭐⭐⭐⭐⭐Wyłącznik nadprądowy to element instalacji elektrycznej, który zapewnia ochronę przed skutkami zwarć i przeciążeń urządzeń elektrycznych. Jego zadaniem jest przerwanie ciągłości obwodu, gdy prąd płynący w obwodzie przekroczy wartość bezpieczną dla tego obwodu. Cechy wyłącznika nadprądowego B10A 6kA 1P...

5,50 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Okienko rewizyjne okno na zawiasach 12 modułów Doktorvolt ⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Okienko rewizyjne Doktorvolt®: ✔️ służy do ochrony aparatury, ✔️ odporny na działanie czynników zewnętrznych, ✔️ na zawiasach, ✔️ wysoki stopień ochrony- IP67, ✔️ kolor szary, ✔️ zestaw do zamocowania w komplecie, ✔️ wymiary zewnętrzne 240x95x28 mm, ✔️ dla 12 modułów.

26,50 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Okienko rewizyjne okno na zawiasach 16 modułów Doktorvolt ⭐⭐⭐⭐⭐➡️ Okienko rewizyjne Doktorvolt®: ✔️ służy do ochrony aparatury, ✔️ odporny na działanie czynników zewnętrznych, ✔️ na zawiasach, ✔️ wysoki stopień ochrony- IP67, ✔️ kolor szary, ✔️ zestaw do zamocowania w komplecie, ✔️ wymiary zewnętrzne 309x125x31 mm, ✔️ dla 16 modułów.

38,00 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 399 elementów

Przejdź do góry