Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Wyłączniki nadprądowe

Wyłączniki nadprądowe – hurtownia i sklep z wyłącznikami nadprądowymi

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone posiada w swojej ofercie wysokiej jakości wyłączniki nadprądowe w różnych rozmiarach. Wyłącznik nadprądowy jest niezbędnym elementem zabezpieczającym przed skutkami zwarć i przeciążeń, które mogą wystąpić w budynkach i mieszkaniach. To ...

Wyłączniki nadprądowe – hurtownia i sklep z wyłącznikami nadprądowymi

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone posiada w swojej ofercie wysokiej jakości wyłączniki nadprądowe w różnych rozmiarach. Wyłącznik nadprądowy jest niezbędnym elementem zabezpieczającym przed skutkami zwarć i przeciążeń, które mogą wystąpić w budynkach i mieszkaniach. To istotna część każdej nowoczesnej instalacji elektrycznej. Ich zadaniem jest przerwanie dopływu prądu podczas wystąpienia zwarcia elektrycznego. Aby dopasować produkty do określonych wymagań, hurtownia i sklep Preis Zone oferuje różnego typu wyłączniki nadprądowe – 1-modułowe, 2-modułowe, 3-modułowe i 4 modułowe, które zapewnią ochronę wykonanej instalacji.

Więcej

Wyłączniki nadprądowe 

Jest 60 produktów.

Podkategorie

Fotowoltaika DC

Fotowoltaika DC - wyłączniki nadprądowe do instalacji fotowoltaicznych

Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada w swojej ofercie produkty zabezpieczające instalacje elektryczne m.in. wyłączniki nadprądowe do instalacji fotowoltaicznych, które zapewniają bezpieczne działanie paneli fotowoltaicznych oraz całego systemu poboru energii słonecznej. Fotowoltaika DC wymaga wysokiej jakości zabezpieczenia przed przeciążeniem i zwarciem prądu stałego. Wyłączniki nadprądowe DC mają na celu ochronę przewodów i odbiorników przed skutkami wywołanymi przez awarię instalacji elektrycznej prądu stałego. Ich działanie jest wielokrotne, nie wymaga ponownej wymiany wkładki bezpiecznikowej.

Bezpieczniki 1-modułowe

Jednomodułowe (1-modułowe) wyłączniki nadprądowe

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone wśród bogatej oferty wysokiej jakości produktów zapewniających bezpieczeństwo instalacji elektrycznych posiada wyłączniki nadprądowe jednomodułowe (1-modułowe). Dzięki tego rodzaju elementom, podczas zwarcia i przeciążenia następuje przerwanie obwodu elektrycznego co zapewnia ochronę całej instalacji. Jednomodułowe wyłączniki nadprądowe typu B umożliwiają wielkokrotne i bezzwłoczne działanie oraz ochronę przewodów i odbiorników o niskich prądach rozruchowych. Są one zwykle wykorzystywane w instalacjach domowych i przemysłowych, na przykład w gniazdach wtyczkowych.

Bezpieczniki 2-modułowe

Dwumodułowe (2-modulowe) wyłączniki nadprądowe

Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone to firma oferująca wysokiej jakości elementy instalacji elektrycznej, których zadaniem jest zabezpieczenie i ochrona przewodów oraz odbiorników elektrycznych przed przeciążeniem lub zwarciem. Wyłączniki nadprądowe dwumodułowe (2-modułowe) chronią instalację elektryczną, przecinając dopływ prądu przemiennego lub stałego. Dwumodułowe wyłączniki nadprądowe typu C znajdują zastosowanie głównie w przemyśle. Wykorzystywane są do urządzeń, które posiadają zwiększone prądy rozruchowe. Firma Preis Zone posiada w swojej ofercie wyłączniki nadprądowe z napędem ręcznym.

Bezpieczniki 3-modułowe

Trójmodułowe (3-modułowe) wyłączniki nadprądowe

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone posiada w swoim asortymencie szereg produktów o wysokiej jakości, które skutecznie zabezpieczają każdą instalację elektryczną. Wyłączniki nadprądowe trójmodułowe (3-modułowe) stanowią ochronę przed awarią instalacji elektrycznych lub pożarem, które często pojawiają się w wyniku zwarcia lub przeciążenia. Trójmodułowe wyłączniki nadprądowe znajdują zastosowanie zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych. Umożliwiają wielokrotne działanie w przeciwieństwie do wkładek topikowych. Sklep elektryczny Preis Zone posiada w ofercie bezpieczniki z napędem ręcznym.

Bezpieczniki 4-modułowe

Czteromodułowe (4-modułowe) wyłączniki nadprądowe

Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone oferuje różnego rodzaju elementy zabezpieczające, wykorzystywane w instalacjach elektrycznych. Ochrona przewodów i odbiorników przed zwarciem oraz przeciążeniem jest istotnym aspektem podczas tworzenia sieci elektrycznej. Do tego posłużyć mogą wyłączniki nadprądowe czteromodułowe (4-modułowe), które odcinają dopływ prądu i zapobiegają występowaniu awarii instalacji elektrycznych oraz pożarów. Firma Preis Zone posiada w swoim asortymencie czteromodułowe wyłączniki nadprądowe typu B lub C, które znajdują zastosowanie w mieszkaniach lub budynkach przemysłowych.

Wkładki topikowe

Wkładki topikowe - wkładki bezpiecznikowe

Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone to firma oferująca różnego typu produkty do ochrony instalacji elektrycznej, w tym wkładki bezpiecznikowe. Cechują się one wysoką jakością i solidnością. Wkładka topikowa jest rodzajem elementu zabezpieczającego instalację elektryczną, dzięki której następuje przerwanie dopływu prądu podczas zwarcia lub przeciążenia. Wśród produktów oferowanych przez Preis Zone można znaleźć zarówno wkładki szybkie, jak i zwłoczne. Wkładki topikowe mają działanie jednorazowe. Oznacza to, że po wystąpieniu awarii elektrycznej podczas której wkładka bezpiecznikowa się zużywa, należy ją wymienić na nową.

na stronę
0 Recenzja (e)

Zestaw instalacyjny:1 x Wyłącznik różnicowoprądowy 40A 30mA 4P TYP.A 10kA SEZ12 x wyłącznik nadprądowy B16A 1p 10kA VDE SEZ3 x 20cm z tulejkami nieizolowanymi Linka sterownicza H07V-K 4mm2 1 x Szyna łączeniowa grzebieniowa 3-fazowa 12-modułowa 10mm2

199,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wyłącznik nadprądowy C32 3P 6kA bezpiecznik typ S eska SB6L C 3P 32A GACIA 9865

17,95 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wyłącznik nadprądowy C16 3P 6kA  bezpiecznik typ S eska SB6L C 3P 16A GACIA 9803

17,59 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wyłącznik nadprądowy C16 1P 6kA bezpiecznik typ S eska SB6L C 1P 16A GACIA 9650

5,59 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

B16A 1P 6kA Wyłącznik nadprądowy bezpiecznik Typ S eska PE61 SEZ

8,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wyłącznik nadprądowy C10A 2P 10kA PR62 SEZ

17,39 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

DC C25A 1P Wyłącznik nadprądowy prądu stałego bezpiecznik Typ S 0099521 SEZ 

63,99 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

B10A 1P 6kA Wyłącznik nadprądowy bezpiecznik Typ S eska PE61 SEZ 7127

8,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wyłącznik nadprądowy, 3P C16A, bezpiecznik typu S, PR63, SEZ

29,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wyłącznik nadprądowy 3P C32A  SEZ

29,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wyłącznik nadprądowy 3P C80A SEZ

159,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wyłącznik nadprądowy 3P C100A SEZ

165,49 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów

Przejdź do góry