Zraszacze wbijane

(13 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 135,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 13 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 135,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 13 pozycji
Zraszacze wbijane - preis-zone.pl

Solidne zraszacze wbijane – do podlewania trawy i nawadniania upraw

W ramach bogatego asortymentu produktów do pielęgnacji i utrzymania ogrodu, na uwagę zasługują praktyczne zraszacze wbijane. Szerokie spektrum zastosowania i efektywne wsparcie przy nawadnianiu terenów zielonych – sprawia, że zraszacze wbijane cieszą się niesłabnącą popularnością. Tego rodzaju urządzenia idealnie nadają się do podlewania stosunkowo płaskich powierzchni z niskopienną roślinnością, takich jak np. trawniki, rabaty kwiatowe czy warzywniki.

Zraszacze wbijane mocowane są bezpośrednio do gruntu za pomocą specjalnego kolca (igły). Taki sposób kotwienia gwarantuje zraszaczowi odpowiednią stabilność – nawet podczas dynamicznej i intensywnej pracy na wysokim ciśnieniu wody. W zależności od specyfiki ukształtowania terenów zielonych, a także indywidualnych potrzeb, można zakupić zraszacze wbijane obrotowe (rotacyjne) lub zraszacze pulsacyjne.

Nasz e-sklep oferuje zraszacze ogrodowe z jedną dyszą, jak i modele dwu- oraz trzyramienne, które umożliwiają niezależną regulację każdego ramienia. Najlepszej klasy zraszacze wbijane wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego oraz wyposażone są w szybkozłącze, dzięki któremu w prosty sposób można podpiąć do urządzenia wąż ogrodowy.

Zraszacze wbijane – rodzaje i zastosowanie

Duży asortyment sprawia, że z łatwością można dobrać zraszacze wbijane do potrzeb roślinności zlokalizowanej w ogrodzie, sadzie, szklarni albo na polu uprawnym. Każdy zraszacz ogrodowy wbijany umożliwia regulowanie strumienia wody – od skoncentrowanego cieku o dużym zasięgu – do drobnej mgiełki wodnej nawadniającej zieleń w promieniu kilku metrów. Aby uniknąć uszkodzenia delikatnych elementów roślin, jak kwiaty, łodygi czy pąki oraz uzyskać większe rozproszenie, dobrze jest wybrać zraszacz wbijany z funkcją pulsacyjną, w którym strumień wody przecinany jest przez specjalny mechanizm z kowadełkiem.

Profesjonalne zraszacze wbijane posiadają regulowany zakres pracy – do 20-30 stopni – aż do 360 stopni (modele obrotowe). Większość modeli posiada również blokadę, dzięki której można przez dłuższy okres czasu podlewać punktowo wybrany obszar ogrodu. W przypadku nawadniania rozległych powierzchni zielonych, można zbudować system w oparciu o różnego rodzaju zraszacze wbijane lub systematycznie przenosić zraszacz i wbijać kolec w nowe miejsce.

Dobry zraszacz wbijany – na co zwracać uwagę przy wyborze konkretnego modelu?

Dobry zraszacz wbijany powinien posiadać kilkustopniową regulację strumienia wody, dzięki czemu nada się do podlewania różnych stref, z jakich składa się każdy ogród. Niektóre grupy roślin potrzebują bowiem intensywnego podlewania, inne preferują nawadnianie imitujące padający deszcz, a delikatnym bądź nie wymagającym dużej wilgotności – wystarcza subtelna mgiełka wodna.

Dla zapewnienia optymalnej stabilności, szczególnie w trakcie pracy przy dużym ciśnieniu wody, dobrze jest wybrać zraszacz wbijany z długim kolcem lub model wyposażony nawet w trzy elementy kotwiące. Profesjonalny ogrodowy zraszacz wbijany musi być wykonany z materiałów odpornych na korozję, mechaniczne uszkodzenia oraz duże różnice temperatur. Wysokiej klasy zraszacz wbijany to gwarancja wydajnego i równomiernego podlewania.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone