Zraszacze na statywie

(2 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

60,00 zł - 615,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 2 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

60,00 zł - 615,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Zraszacze na statywie - Preis-Zone.pl

Zraszacze na statywie – imitacja naturalnego deszczu w Twoim ogrodzie

Zraszacze na statywie to funkcjonalne zestawy do nawadniania terenów zielonych, które pozwalają zwiększyć walory użytkowe tradycyjnych akcesoriów służących do podlewania. Rozwiązanie to szczególnie polecane jest dla dużych powierzchni zielonych, a także dla sektorów ogrodu z wysokopienną roślinnością. Zraszacze na statywie to świetna opcja na zapewnienie odpowiedniego nawodnienia w sadach i w wielkopowierzchniowych szkółkach roślin. Tego typu akcesoria równie dobrze sprawdzają się podczas nawadniania boisk piłkarskich o naturalnej nawierzchni trawiastej albo przy zraszaniu kortów tenisowych z mączki ceglanej.

Na statywie może zostać osadzony dowolny rodzaj zraszacza, jednak najpopularniejsze są komplety ze zraszaczami pulsacyjnymi. Profesjonalne zraszacze na statywie dostępne są w kilku wariantach, dlatego najlepszym miejscem do kupna zestawu, optymalnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb, jest dobrze zaopatrzony sklep i hurtownia ogrodnicza. Mobilne zraszacze na statywie to w pełni składane konstrukcje, które posiadają płynną regulację wysokości – dzięki teleskopowym nóżkom lub wysuwanemu wysięgnikowi, do jakiego mocowane jest akcesorium generujące strumień wody. Wysokiej klasy zraszacze ogrodowe na statywie wykonane są z odpornego na korozję i wytrzymałego na działanie różnych niekorzystnych czynników mosiądzu.

Na co zwrócić uwagę chcąc kupić dobry zraszacz na statywie?

Decydując się na zraszacz na statywie, najlepiej wybrać model stabilnego trójnoga z kolcami kotwiącymi, z możliwością regulacji wysięgu. Warto również zakupić zraszacz pulsacyjny na statywie z szerokim zakresem obrotu (do 360 stopni), ale i z opcją zawężenia nawadniania do wycinka o kącie w przedziale np. 0-20 stopni. Istotny jest także szeroki zakres ciśnienia roboczego, na jakim pracuje zraszacz ogrodowy, który pozwala na dostosowanie intensywności i zasięgu podlewania do indywidualnych potrzeb danej grupy roślin.

Zraszacz na statywie może być wyposażony w gwintowane gniazdo zasilające lub przyłącze, umożliwiające podłączenie węża ogrodowego za pośrednictwem szybkozłącza. Warto też sięgnąć po model z wielofunkcyjnym zraszaczem, w którym można ustawić różne tryby rozproszenia strumienia wody. Duże ciśnienie przy zbyt skoncentrowanym strumieniu może bowiem uszkodzić delikatne części roślin, jak np. kwiaty, pąki, łodygi czy nawet strącić owoce. Właściwie dobrany do specyfiki ogrodu zraszacz na statywie, powinien umożliwiać wygenerowanie strumienia ponad poziomem roślin (w tym także ponad koroną drzew), imitując mechanikę naturalnego deszczu.

Ekonomiczne zraszacze na statywie – w trosce o Twój portfel i komfort

Zraszacze na statywie to precyzyjne urządzenia, gwarantujące dokładne i równomierne nawodnienie zieleni. Inwestycja w tego rodzaju zestaw jest bardzo opłacalna, ponieważ zraszacz pulsacyjny na statywie zużywa o wiele mniej wody, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych form podlewania. Komplety składające się ze zraszacza i statywu są tańsze od zakupu pojedynczych elementów. Wydajny zraszacz pulsacyjny przy pracy z ciśnieniem o wartości 5,5 bar, zużywa jedynie 79 litrów wody w ciągu minuty, nawadniając w tym czasie powierzchnię blisko… 2000 m2 (średnica zasięgu strumienia to 50 m).

Uniwersalne zraszacze na statywie można łączyć ze sobą szeregowo, dzięki czemu poszerza się zakres podlewania, ustawiając przy tym każde urządzenie pod potrzeby danego sektora ogrodu. Tworząc automatyczny system nawadniania, zintegrowany z modułem sterującym (np. w ramach technologii smart home) – można łatwo uzyskać całkowicie bezobsługową instalację i pozwolić sobie na długi, beztroski urlop. Zraszacze na statywie to ekonomiczne i zarazem komfortowe rozwiązanie – dla Ciebie i dla Twojego ogrodu!

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone