Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Aparatura sygnalizacyjna

Aparatura sygnalizacyjna

Oferowana w tej kategorii aparatura sygnalizacyjna służy do załączania, wyłączania, rekonfigurowania obwodów pod obciążeniem oraz bez obciążenia, a także sygnalizowania ich stanu. Aparatura sygnalizacyjna obecna w naszej ofercie informuje o stanach obwodów elektrycznych za pomocą sygnałów świetlnych i znajduje szerokie z...

Aparatura sygnalizacyjna

Oferowana w tej kategorii aparatura sygnalizacyjna służy do załączania, wyłączania, rekonfigurowania obwodów pod obciążeniem oraz bez obciążenia, a także sygnalizowania ich stanu. Aparatura sygnalizacyjna obecna w naszej ofercie informuje o stanach obwodów elektrycznych za pomocą sygnałów świetlnych i znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle, obiektach użyteczności publicznej, a także w budownictwie mieszkalnym.

Hurtownia i sklep elektryczny Preis-Zone prezentuje Państwu najlepszej jakości 1-fazowe i 3-fazowe kontrolki sygnalizacyjne oraz czujniki kolejności i zaniku fazy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, w której skład wchodzi aparatura sygnalizacyjna oferowana przez renomowanych producentów na rynku.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferty naszej hurtowni i sklepu, zachęcamy do składania zapytań bezpośrednio przez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie. Naszym klientom służymy merytorycznym wsparciem na każdym etapie współpracy.

Więcej

Aparatura sygnalizacyjna 

Jest 21 produktów.

Podkategorie

Lampki kontrolne

Lampki i kontrolki sygnalizacyjne

Lampki kontrolne to nieodłączny element funkcjonowania każdej bardziej rozbudowanej instalacji elektrycznej. Kontrolki sygnalizacyjne znacząco zwiększają bezpieczeństwo eksploatacji instalacji, wskazując obecność napięcia elektrycznego czy poprawność zasilania aparatów i urządzeń elektrycznych. Nasza aparatura sygnalizacyjna sprawdzi się zarówno do weryfikacji obecności napięcia AC/DC w układach 1-fazowych oraz 3-fazowych. Oferujemy jednokolorowe oraz trójkolorowe lampki sygnalizacyjne wskazujące napięcie w poszczególnych fazach. Hurtownia i sklep elektryczny Preis-Zone dysponuje możliwie najlepszą ofertą aparatury sygnalizacyjnej najlepszych producentów na europejskim rynku. Wszystkie kontrolki sygnalizacyjne spełniają niezbędne normy, aprobaty i atesty wymagane przez aktualne przepisy.

Czujniki zaniku faz

Czujniki zaniku faz

Czujniki zaniku fazy to aparatura elektryczna, która znacząco przyśpiesza i ułatwia weryfikację zaniku napięcia w poszczególnych fazach w przypadku awarii instalacji elektrycznej lub zaniku zasilania którejś z faz. Nasze czujniki zaniku faz sprawdzą się również do wykrywania asymetrii napięć. Aparatura sygnalizacyjna, a zwłaszcza czujniki zaniku fazy mają kluczowe znaczenie w bezpiecznym użytkowaniu i konserwacji układów trójfazowych eksploatowanych w obiektach mieszkalnych i użyteczności publicznej oraz w sektorze przemysłowym. W każdym czujniku zaniku fazy znajdującym się w naszym asortymencie znajdą Państwo przekaźniki zapewniające separację styku. Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone oferuje wyłącznie sprawdzone czujniki zaniku faz zgodne z aktualnymi normami i opatrzone stosownymi aprobatami i certyfikatami. W przypadku pytań dotyczących naszego asortymentu zapraszamy do kontaktu z pracownikami sklepu Preis Zone.

na stronę
0 Recenzja (e)

Czujnik kolejności i zaniku fazy CKF-316 F&F

144,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Kontrolka sygnalizacyjna LK-712G 1-fazowa zielona F&F lampka modułowa.

22,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

LK-BZ-3 K Trójfazowa lampka kontrolna z zabezpieczeniem 3 x zielona F&F

116,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

LK-BZ-3 K Trójfazowa lampka kontrolna z zabezpieczeniem (żółta-czerwona-zielona) F&F

116,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Kontrolka LED transparentna 230V lampka kontrolna Marlanvil

17,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Kontrolka LED GREEN 230V lampka kontrolna Marlanvil

17,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Kontrolka LED ORANGE 230V lampka kontrolna Marlanvil

17,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Kontrolka LED RED 230V lampka kontrolna Marlanvil

17,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Podstawa na szynę IP20 1,5P do kontrolek LED obudowa Marlanvil

3,49 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Czujnik kolejności i zaniku fazy 3x400V 2x8A 40-80V CKF-318 F&F

149,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Kontrolka sygnalizacyjna 3-fazowa czerwona żółta zielona 250V wskaźnik obecności fazy lampka na szynę TS35 RLK-3K Relpol

23,39 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Kontrolka sygnalizacyjna 1-fazowa zielona 250V wskaźnik obecności fazy lampka na szynę TS35 RLK-1G Relpol

19,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Przejdź do góry