Przyłącza kranowe

(32 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 32 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 32 pozycji
Przyłącza kranowe, ogrodowe przyłącza kranowe - Preis-Zone.pl

Tanie przyłącza kranowe – do komfortowego podłączenia linii nawadniających w ogrodzie

Jakość i skuteczność działania linii nawadniających w ogrodzie – zależy od wielu, najdrobniejszych nawet elementów. Przykładem ważnego akcesorium przy budowie wydajnych systemów do podlewania terenów zielonych – jest przyłącze kranowe. Zwykle ma ono postać specjalnej końcówki nakręcanej na przyłącze wodne/kran, z odejściem umożliwiającym podpięcie węża ogrodowego.

Dobrze wyposażony sklep internetowy Preis zone to miejsce, gdzie można zakupić przyłącze kranowe, dopasowane do potrzeb i parametrów technicznych istniejącej bądź pożądanej instalacji nawadniającej. Przyłącza kranowe różnią się rodzajem i średnicą gwintu nakręcanego na końcówkę głównej rury zasilającej, a także sposobem podłączenia elastycznego węża ogrodowego.

Przyłącze kranowe to niedrogie akcesorium o prostej konstrukcji, ale na rynku można też dostać modele oferujące dodatkowe funkcjonalności. Wybierając przyłącza kranowe, warto też zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostało ono wykonane.

Ogrodowe przyłącza kranowe – rodzaje

W e-sklepie z akcesoriami ogrodowymi Preis zone, można kupić zarówno przyłącza kranowe z gwintem zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Dostępne są przyłącza kranowe dla różnego przekroju gwintowanej rury zasilającej, w tym dla średnicy 1/2’’, 3/4'’ oraz 1’’.

Niektóre modele posiadają dodatkowo wkręcany adapter, który poszerza spektrum zastosowania przyłącza. Dzięki adapterowi, przyłącze kranowe pasuje zarówno na rurę o przekroju 1’’ i 3/4’’ albo 3/4’’ i 1/2’’.

Przyłącza kranowe mogą posiadać gwintowaną końcówkę do podłączenia węża ogrodowego lub być wyposażone w praktyczny nypel – umożliwiający zespolenie elastycznego przewodu do podlewania za pośrednictwem szybkozłączki. W razie potrzeby, dostępne są także przyłącza kranowe z tzw. złączem choinkowym, na które nasuwa się węża i zabezpiecza specjalną obejmą.

Wygodnym rozwiązaniem jest ruchome przyłącze kranowe, które minimalizuje powstawanie niepożądanego naprężenia podczas przemieszczania węża.

Solidne przyłącze kranowe – na co zwrócić uwagę przy kupnie?

Dobrej jakości przyłącze kranowe musi być wykonane z materiałów wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne, a w przypadku eksploatacji na zewnątrz – również na ekstremalne wahania temperatury. Ze względu na duże ciśnienie wody w głównym przyłączu, istotny jest też wysoki i solidny gwint, gwarantujący trwałe zespolenie.

Dodatkową zaletą, jaka cechuje praktyczne przyłącze kranowe – jest wymienna gumowa uszczelka, która zapewnia szczelne podłączenie i ograniczenie strat wody. Część modeli wyposażonych jest w wygodny zawór, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne regulowanie przepływu wody przez przyłącze kranowe.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone