Rozdzielnice budowlane

(195 produkty)

Podkategorie

 • Rozdzielnice nieuzbrojone

  Nieuzbrojone rozdzielnice elektryczne

  Rozdzielnice nieuzbrojone wyróżniają się kompaktowymi wymiarami i mogą być wykorzystane w takich miejscach jak garaż, warsztat czy budowa. Prezentowane w tej kategorii budowlane rozdzielnice nieuzbrojone posiadają wszystkie niezbędne elementy – gniazda, okablowanie i trwałe obudowy. Wybór najwyższej klasy producentów sprawia, że nieuzbrojone rozdzielnice elektryczne okazują się w praktyce produktami niezawodnymi, a to bardzo istotne w przypadku wszystkiego, co związane z prądem. To praktyczny element instalacji, który z uwagi na relatywnie niską cenę i prostotę zastosowania jest chętnie kupowany przez klientów naszego sklepu. Rozdzielnice elektryczne różnego typu? Tylko z tej kategorii!

  Rozdzielnice nieuzbrojone – sklep i hurtownia Preis Zone

  Rozdzielnice nieuzbrojone kupisz właśnie w takich miejscach jak sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone. Nie trać czasu na zbędne poszukiwania – w tym samym miejscu znajdziesz również inne produkty związane z remontem czy oświetleniem budynku. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tej podkategorii zgromadzono zarówno nieuzbrojone rozdzielnice wiszące, jak i rozdzielnice nieuzbrojone budowlane w wariancie stojącym. Pamiętaj jednak, że należy je odpowiednio zabezpieczyć. Podczas zakupu kieruj się nie tylko marką producenta (a raczej producentów gniazd, przewodów i obudowy), ale również napięciem, klasą szczelności czy wymiarami, kupując produkt najbardziej pasujący do konkretnego miejsca i projektu.

 • Rozdzielnice uzbrojone

  Uzbrojone rozdzielnice elektryczne

  Rozdzielnice uzbrojone to kolejna bogato wyposażona kategoria produktowa w naszym sklepie, dzięki której otrzymujesz szeroki dostęp do najlepszego rozwiązania dla konkretnego obiektu. Uzbrojone rozdzielnice elektryczne zgromadzone w tym miejscu wyróżniają się parametrami, które pozwalają osiągnąć pożądany efekt. Instalacja elektryczna musi posiadać odpowiednie rozdzielnice elektryczne, aby działać prawidłowo, efektywnie i bezpiecznie. Przekonaj się, że budowlane rozdzielnice uzbrojone nie muszą być drogie, żeby spełnić swoją rolę. Sprawdź, czy w danym modelu znajdują się wszystkie niezbędne dla Twojej instalacji podzespoły i zamów wraz z innymi produktami z branży elektrycznej i budowlanej.

  Rozdzielnice uzbrojone – sklep i hurtownia Preis Zone

  Jak zapewne doskonale wiesz, rozdzielnice uzbrojone mogą się między sobą znacząco różnić. Dlatego sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone zapewnia nie tylko podglądowe zdjęcia, ale również opisy pozwalające wybrać najlepszy wariant. Weź pod uwagę takie parametry jak prąd znamionowy, napięcie znamionowe, częstotliwość, gniazda odbiornikowe i siłowe (ich liczbę, napięcie), obecność i liczbę wyłączników, materiał i kolor obudowy czy stopień ochrony. Budowlane rozdzielnice uzbrojone powinny spełniać określone normy, na przykład posiadać certyfikat EN 61439-4. Ponieważ selekcjonujemy i starannie wybieramy producentów, których rozdzielnice oferujemy, zamówisz u nas najlepsze rozwiązania na budowę.

 • Rozdzielnice przenośne

  Przenośne rozdzielnice elektryczne

  Przenośne rozdzielnice elektryczne są bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają swobodnie się przemieszczać i używać prądu w dowolnym miejscu, na przykład w garażu lub na budowie. Co prawda prezentowane w tej kategorii przenośne rozdzielnice budowlane wymagają zabezpieczenia, ale jest to oczywiste dla wszystkich osób zainteresowanych profesjonalnym wyposażeniem. Zwróć uwagę, że współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, profesjonalnymi dostawcami. Gniazda Menneks, okablowanie Kabel Lapp czy obudowy Marlanvil sprawiają, że rozdzielnice przenośne w tej kategorii wyróżniają się jakością wykonania i funkcjonalnością. Zamów to, czego potrzebujesz – nie tylko rozdzielnice elektryczne, ale także inne elementy instalacji elektrycznej.

  Rozdzielnice przenośne – sklep i hurtownia Preis Zone

  Budowlane rozdzielnice przenośne stanowią jeden z wariantów urządzenia, które warto zastosować wszędzie tam, gdzie nie korzysta się ze stałej instalacji elektrycznej, ale trzeba podłączyć urządzenia. Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone jest znakomitym miejscem na zakupy – nie tylko jeśli chodzi o rozdzielnice przenośne, ale także inne sprzęty i dodatki niezbędne na budowie, podczas remontu, w warsztacie lub miejscu pracy. Kategorie są podzielone w sposób wygodny dla użytkownika, a same produkty dobrane pod kątem jakości. Masz pewność, że zamówienie zostanie zrealizowane bardzo szybko, a opisy produktów odpowiadają rzeczywistym parametrom.

 • Rozdzielnice stacjonarne

  Stacjonarne rozdzielnice elektryczne

  Stacjonarne rozdzielnice budowlane to wygodne, praktyczne, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie. Posiadają udogodnienia i zabezpieczenia w rodzaju składanych stojaków i zamykanej, metalowej obudowy. Rozdzielnice stacjonarne znajdują zastosowanie między innymi na budowach. Dlaczego warto zamówić je w naszym sklepie? Ponieważ oferujemy atrakcyjne ceny i selekcję wśród najciekawszych produktów. Stacjonarne rozdzielnice elektryczne nie są jedynymi – sprawdź inne kategorie, bo rozdzielnice mogą być chociażby wiszące czy wyposażone w licznik. Po prostu wybierz wersję najlepiej odpowiadającą potrzebom chwili, konkretnego projektu.

  Rozdzielnice stacjonarne – sklep i hurtownia Preis Zone

  Dlaczego sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone? Ponieważ wiemy, jak istotna jest jakość materiałów czy praktyczność konstrukcji. Dlatego wybieramy wyłącznie najciekawsze produkty – na przykład rozdzielnice stacjonarne – które naprawdę są warte swojej ceny, godne polecenia. Kategorie i podkategorie są ułożone tak, by proces zakupowy był jak najszybszy. Przy konkretnych produktach znajdziesz opisy i zdjęcia. Sprawdź, jakie parametry techniczne powinny mieć budowlane rozdzielnice stacjonarne, których potrzebujesz. Napięcie, prąd znamionowy, gniazdka siłowe, wyłączniki nadprądowe, stopień ochrony są tylko wybranymi punktami do sprawdzenia w tabelkach produktów. Wybierz korzystne ceny, a przede wszystkim jakość najlepszych producentów na rynku.

 • Rozdzielnice z licznikiem

  Rozdzielnice elektryczne z licznikiem

  Jak wskazuje nazwa, rozdzielnice budowlane z licznikiem pozwalają dokładnie oszacować zużycie energii elektrycznej. Produkty zgromadzone w tej kategorii są już gotowe do użycia i podłączenia. Zgodnie z tym, co powinny zapewniać profesjonalne rozdzielnice elektryczne z licznikiem, produkty składają się z gniazd, okablowania, zabezpieczeń i obudowy. Wszystkie elementy dostarczają renomowani producenci. Rozdzielnice z licznikiem są świetnym rozwiązaniem nie tylko na budowach, ale również w warsztatach czy innych pomieszczeniach. Rozdzielnice elektryczne z licznikiem spełniają wyśrubowane normy i są bardzo zróżnicowane pod kątem detali wykonania. Na pewno wybierzesz wariant idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.

  Rozdzielnice z licznikiem – sklep i hurtownia Preis Zone

  Gdzie kupić budowlane rozdzielnice z licznikiem? Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone jest idealnym miejscem na zakupy, ponieważ zgromadzone produkty są ściśle selekcjonowane i jednocześnie dostępne w korzystnych cenach. Warto podkreślić jakość każdego elementu produktów. Dbamy o to, aby podkategorie i kategorie były czytelne, a rozdzielnice z licznikiem stanowią jedną z nich. Sprawdź cenę, konkretne parametry, spełnione normy. Skontaktuj się z obsługą sklepu, jeżeli potrzebujesz odpowiedzi na kluczowe pytania. Działamy dla naszych klientów, o czym możesz przekonać się przy okazji każdego zamówienia.

 • Rozdzielnice z kablem

  Rozdzielnice elektryczne z kablem

  Budowlane rozdzielnice z kablem dostępne w naszym sklepie internetowym są selekcjonowane pod kątem jakości. Wiemy, że rozdzielnice elektryczne z kablem, których szukasz, muszą posiadać gniazda, okablowanie i obudowy najwyższej jakości. Właśnie dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami, oferując konkurencyjne stawki i pełne wsparcie przy okazji zamówienia. Gdzie najlepiej sprawdzą się rozdzielnice z kablem? Odpowiedź jest prosta – na budowach, w warsztatach, garażach i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz energii elektrycznej, a działasz w specyficznych warunkach. W pozostałych kategoriach znajdziesz rozdzielnice innego typu – na przykład rozdzielnice wiszące, stacjonarneprzenośne czy modułowe.

  Rozdzielnice z kablem – sklep i hurtownia Preis Zone

  Budowlane rozdzielnice z kablem? Takie miejsca jak sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone są najlepsze na zakupy związane z elektryką. Urządzasz garaż, warsztat czy inne pomieszczenie, w którym potrzeba niestandardowych i nieoczywistych rozwiązań? Rozdzielnice z kablem zgromadzone w tej kategorii wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania poszczególnych elementów, ale także praktycznymi wymiarami i uniwersalnym zastosowaniem. Wystarczy kontakt ze sklepem, aby ustalić, która rozdzielnica jest najlepsza do danego pomieszczenia. Przed zakupem porównaj i sprawdź wszystkie parametry techniczne, a także liczbę gniazd, klasę szczelności czy rodzaj wtyczki.

 • Rozdzielnice wiszące

  Wiszące rozdzielnice elektryczne

  Rozdzielnice elektryczne dzielimy nie tylko ze względu na ich potencjalne wykorzystanie, ale również specyficzny kształt czy formę instalacji. Rozdzielnice wiszące, jak sama nazwa wskazuje, montujemy poprzez przytwierdzenie łańcuchem, przewodem do sufitu lub poprzecznej belki. To idealne rozwiązanie w przypadku specyficznych instalacji elektrycznych wykorzystywanych w przemyśle. Wiszące rozdzielnice budowlane są na przykład dostosowane do pracy z wężami pneumatycznymi. Bardzo ważne jest dokładne sprawdzenie wszystkich wymiarów technicznych – to kluczowy warunek idealnego dopasowania produktu do konkretnego celu. Zwróć uwagę na to, że wiszące rozdzielnice elektryczne zgromadzone w tej kategorii są dokładnie opisane i zróżnicowane pod względem cen, wymiarów czy liczby gniazdek.

  Rozdzielnice wiszące – sklep i hurtownia Preis Zone

  Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone to idealne miejsce, żeby zamówić budowlane rozdzielnice wiszące z tworzywa sztucznego i inne produkty, które są niezbędne do wykonania prawidłowo działającej instalacji. Pamiętaj, aby skorzystać z wygodnego podziału na kategorie i podkategorie. Dzięki temu na pewno zamówisz odpowiednie produkty. Zwróć uwagę nie tylko na załączone zdjęcia podglądowe, ale również opisy, które pozwalają rozróżnić produkty pod kątem parametrów technicznych. Jakie jest zastosowanie? Ile dodano szybkozłączek? O jakiej klasie szczelności mówimy? Właśnie te pytania padają, gdy kupuje się wiszące rozdzielnice elektryczne w naszym sklepie internetowym.

 • Rozdzielnice z...

  Rozdzielnice elektryczne z gniazdami francuskimi

  Rozdzielnice z gniazdami francuskimi to rozdzielnice wyposażone w gniazda 230 V z bolcami uziemiającymi. Są to najczęściej budowlane rozdzielnice elektryczne (erbetki) idealne do zastosowań na placach budów, w garażach, warsztatach oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest użycie rozdzielnic z gniazdami siłowymi oraz z gniazdami 230 V z bolcem uziemiającym. Dzięki obecności bolca uziemiającego, rozdzielnice z gniazdami francuskimi zapewniają skuteczną ochronę przed zwarciami i przepięciami powstałymi w urządzeniach odbiorczych. Rozdzielnice elektryczne z gniazdami francuskimi tworzące naszą ofertę to wysokiej jakości produkty wykonane zgodnie z normą DIN 61439-3, gwarantujące wysoki stopień ochrony IP oraz stworzone z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują bezproblemową, komfortową, a przede wszystkim bezpieczną eksploatację niezależnie od warunków lokalizacyjnych i atmosferycznych.

  Rozdzielnice budowlane z gniazdami francuskimi – sklep i hurtownia Preis Zone

  Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone to renomowany dostawca sprawdzonych produktów elektrycznych. Oferujemy Państwu bogatą ofertę, w której skład wchodzą budowlane rozdzielnice z gniazdami francuskimi gwarantujące doskonałe parametry elektryczne i mechaniczne. Gniazda francuskie pozwalające na komfortową i bezpieczną dystrybucję energii elektrycznej na placach budów, w warsztatach, serwisach czy garażach, bez obaw o niekorzystne skutki zwarć i przepięć. Nasze rozdzielnice z gniazdami francuskimi oferowane są w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Dysponujemy wyłącznie najlepszymi produktami pochodzącymi od sprawdzonych producentów osprzętu elektrycznego. W przypadku pytań zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy chętnie wesprą Państwa podczas zakupowej decyzji.

 • Rozdzielnice z...

  Rozdzielnice elektryczne z gniazdami Schuko

  W tej kategorii oferujemy Państwu rozdzielnice z gniazdami Schuko. Tego typu rozdzielnice elektryczne wyposażone są w gniazda Schuko (tzw. gniazda typu F lub gniazda niemieckie). Gniazda tego typu posiadają dwa otwory na przewody L i N, a po bokach umieszczone są sprężynujące blaszki pełniące funkcję uziemienia ochronnego. Rozdzielnice elektryczne z gniazdami Schuko współpracują z obciążeniem prądowym do 16 A. Spośród gniazd typu F wyróżnia się gniazda Schuko oraz gniazda Unischuko (dualne). Różnią się one od standardowych gniazd Schuko dodatkowym otworem na bolec uziemiający. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą rozdzielnic elektrycznych z gniazdami Schuko. Oferujemy Państwu wyłącznie najlepszej jakości rozdzielnice elektryczne wyposażone w sprawdzone komponenty pochodzące od renomowanych producentów osprzętu elektrycznego.

  Rozdzielnice budowlane z gniazdami Schuko – sklep i hurtownia Preis Zone

  Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone dysponuje bogatą i różnorodną ofertą, w której skład wchodzą budowlane rozdzielnice z gniazdami Schuko. Nasz kompleksowy asortyment rozdzielnic pozwoli Państwu z łatwością dopasować produkt pod względem konstrukcji oraz parametrów elektrycznych do specyfiki aplikacji, a także warunków lokalizacyjnych i środowiskowych. Nasze rozdzielnice z gniazdami Schuko pochodzą od najlepszych producentów na rynku – m.in. lidera wśród producentów osprzętu elektrycznego, firmy Doktorvolt. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną, a każdy z naszych klientów może liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Wierzymy, że oferowane w tej kategorii rozdzielnice budowlanegniazda Schuko zapewnią Państwu bezpieczną i skuteczną dystrybucję energii elektrycznej na placach budów, w garażach lub w warsztatach. Poszukują Państwo innego rodzaju rozdzielnic? Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami produktowymi w naszym sklepie.

 • Rozdzielnice z...

  Rozdzielnice elektryczne z gniazdami szwajcarskimi

  Rozdzielnice z gniazdami szwajcarskimi to dość nietypowe rozdzielnice, które wyposażone są w gniazda typu L. Gniazda te posiadają owalną konstrukcję, bolec fazowy i neutralny, a także bolec uziemiający. Rozdzielnice elektryczne z gniazdami szwajcarskimi przystosowane są do pracy z odbiornikami o napięciu 230 V i przy częstotliwości sieci 50 Hz. Rozdzielnice elektryczne, które oferujemy w tej kategorii, doskonale sprawdzają się do pracy z odbiornikami elektrycznymi przeznaczonymi na rynek szwajcarski lub wyprodukowanymi w Szwajcarii. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych rozdzielnic z gniazdami szwajcarskimi, a także do sprawdzenia pozostałych kategorii produktowych, w których oferujemy niezwykle bogatą ofertę rozdzielnic elektrycznych. Każdy z oferowanych przez nas produktów pochodzi od sprawdzonego i renomowanego producenta, a także opatrzony jest stosownymi normami, atestami i certyfikatami gwarantującymi jego bezpieczną eksploatację.

  Rozdzielnice budowlane z gniazdami szwajcarskimi – sklep i hurtownia Preis Zone

  Rozdzielnice z gniazdami szwajcarskimi znajdujące się w prezentowanej kategorii produktowej to sprawdzone produkty, które zagwarantują bezpieczną i efektywną dystrybucję energii elektrycznej niezależnie od warunków lokalizacyjnych i atmosferycznych. Nasze budowlane rozdzielnice z gniazdami szwajcarskimi idealnie sprawdzą się do rozdziału energii elektrycznej i zabezpieczania odbiorników z wtyczkami typu L (szwajcarskiego) na placach budów, w garażach, serwisach, specjalistycznych obiektach przemysłowych, magazynowych czy usługowych. Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone prowadzi zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. W ofercie posiadamy rozdzielnice budowlane wyposażone w gniazda szwajcarskie oraz w inne typy gniazd wykorzystywanych w Europie i poza nią. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu.

 • Rozdzielnice z...
 • Rozdzielnice IP44

  Rozdzielnice elektryczne IP44

  W tej kategorii oferujemy rozdzielnice IP44, które zapewniają skuteczną ochronę przed ciałami stałymi oraz wodą. Stopień ochrony IP44 zapewnia ochronę przed dostępem do części niebezpiecznych ciałami obcymi o średnicy 1 mm i większej, a także chroni elementy elektryczne rozdzielnicy i wtyczek podłączonych odbiorników przed bryzgami wody z dowolnego kierunku. Oferowane rozdzielnice elektryczne IP44 wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które skutecznie chronią podłączane odbiorniki energii elektrycznej oraz aparaturę rozdzielnicy. Z tego też względu doskonale sprawdzają się do pracy wewnątrz obiektów przemysłowych, w garażach, warsztatach, a także na zewnątrz obiektów budowlanych – m.in. na placach budów, w pracach rolniczych. W pozostałych kategoriach produktowych znajdą Państwo rozdzielnice elektryczne o innych stopniach ochrony.

  Rozdzielnice budowlane IP44 – sklep i hurtownia Preis Zone

  Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone oferuje bogatą i zróżnicowaną ofertę, w której skład wchodzą budowlane rozdzielnice IP44. Oferujemy Państwu wyłącznie sprawdzone produkty pochodzące od najlepszych producentów na rynku. Nasze rozdzielnice IP44 zapewniają wysokie parametry elektryczne, a także wyposażone są w gniazda, okablowanie i obudowy produkowane z najlepszej jakości materiałów. Rozdzielnice budowlane wchodzące w skład naszego asortymentu produkowane są przez najlepszych producentów na rynku – m.in. przez renomowaną firmę Doktorvolt, która do produkcji rozdzielnic wykorzystuje komponenty takich firm, jak: Mennekes, Kabel Lapp, SEZ czy Marlanvil. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty albo doboru produktów zapraszamy Państwa do skontaktowania się z pracownikami naszego sklepu. Służymy merytorycznym wsparciem oraz pomocą na każdym etapie współpracy.

 • Rozdzielnice IP54

  Rozdzielnice elektryczne IP54

  W tej kategorii produktowej oferujemy Państwu rozdzielnice elektryczne IP54. Prezentowane rozdzielnice IP54 wyposażone są w konstrukcję oraz rozwiązania technologiczne, które zapewniają wysoki stopień ochrony przed dostępem do części niebezpiecznych oraz przed dostępem wody do wnętrza rozdzielnicy i aparatury elektrycznej. Rozdzielnica IP54 gwarantuje skuteczną ochronę przed dostępem do części niebezpiecznych drutem oraz zapewnia ochronę przed pyłem. Poza tym rozdzielnice elektryczne tego typu zapewniają ochronę przed bryzgami wody z dowolnego kierunku. Każda oferowana w naszym sklepie rozdzielnica IP54 wykonana została ze szczelnej i trwałej obudowy odpornej na uszkodzenia mechaniczne, oddziaływanie promieniowania UV oraz opadów atmosferycznych. Dysponujemy wyłącznie najlepszymi produktami pochodzącymi od renomowanych producentów na rynku – m.in. firmy Doktorvolt. Każda z naszych rozdzielnic wykonana jest zgodnie z normą DIN 61439-3.

  Rozdzielnica budowlana IP54 – sklep i hurtownia Preis Zone

  Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone oferuje Państwu sprawdzone budowlane rozdzielnice IP54, które wykonane zostały z komponentów uznanych producentów na rynku. Rozdzielnice IP54 wchodzące w skład naszej oferty posiadają gniazda odbiorcze firmy Mennekes, przewody Lapp Kabel, zabezpieczenia SEZ oraz obudowy firmy Marlanvil. Każda rozdzielnica IP54 wyposażona jest w wyłącznik różnicowo-prądowy, wyłączniki nadprądowe oraz gniazda odbiorcze konkretnego typu, dostosowanego do potrzeb naszych klientów oraz specyfiki odbiorników. W pozostałych kategoriach produktowych w naszym sklepie znajdą Państwo inne rozdzielnice budowlane o innym wyposażeniu, parametrach elektrycznych oraz stopniach ochrony. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową, a także służymy kompleksowym wsparciem naszym klientom. W przypadku pytań zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

 • Rozdzielnice IP65

  Rozdzielnice elektryczne IP65

  Natynkowe rozdzielnice IP65 to cenione ze względu na swoją uniwersalność oraz wysoki stopień ochrony. Prezentowane rozdzielnice elektryczne IP65 znajdują szerokie zastosowanie w obiektach przemysłowych, zakładach produkcyjnych, na placach budów oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest użycie rozdzielnicy zapewniającej skuteczną ochronę przed pyłem i wodą. Rozdzielnica IP65 spełnia wymagania normy IP65, która gwarantuje pełną ochronę przed dostępem do części niebezpiecznych rozdzielnicy drutem oraz ochronę pyłoszczelną. Poza tym tego typu rozdzielnice zapewniają ochronę przed silnymi strugami wody (100 l/min) lanymi na obudowę rozdzielnicy z dowolnej strony. W tej kategorii oferujemy Państwu wyłącznie najlepszej jakości rozdzielnice IP65 pochodzące od sprawdzonych producentów osprzętu elektrycznego – m.in. renomowanej firmy Doktorvolt, która produkuje swoje rozdzielnice z nowoczesnych komponentów i przy wykorzystaniu wysokiej klasy aparatów elektrycznych.

  Rozdzielnica budowlana IP65 – sklep i hurtownia Preis Zone

  Rozdzielnice IP65 obecne w naszym asortymencie wykonane są z dbałością o każdy detal. Ich produkcja oparta jest na wytycznych normy DIN 61439-3. Aparaty elektryczne, obudowa, a także pozostałe komponenty rozdzielnic wyprodukowane zostały zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi oraz opatrzone są stosownymi atestami i certyfikatami. Budowlane rozdzielnice IP65 wyposażone są w gniazda Mennekes, okablowanie Kabel Lapp, zabezpieczenia nadprądowe i różnicowo-prądowe SEZ, a wszystko to zaimplementowane zostało w solidnych oraz trwałych obudowach Marlanvil. Nasze rozdzielnice budowlane gwarantują skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem UV, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Hurtowania i sklep elektryczny Preis Zone prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową akcesoriów, sprzętu i urządzeń elektrycznych. W przypadku pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu z pracownikami sklepu Preis Zone.

 • Rozdzielnice IP67

  Rozdzielnice elektryczne IP67

  Rozdzielnice elektryczne wykonane zgodnie z wymogami stopnia ochrony IP67 zapewniają kompleksową ochronę pyłoszczelną i przed dostępem do części niebezpiecznych drutem, a także ochronę przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie (do 0,15 m powyżej wierzchu obudowy na 30 min). Oferowane w tej kategorii natynkowe rozdzielnice elektryczne IP67 gwarantują możliwie najlepszą ochronę aparatów elektrycznych przed dostępem ciał stałych oraz wody. Rozdzielnice IP67 wyposażone są w najlepsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają ich uniwersalność, wysoki poziom bezpieczeństwa, a także komfortową eksploatację. Z tego też względu rozdzielnica IP67 z powodzeniem znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest możliwie najskuteczniejsze zabezpieczenie aparatów elektrycznych i odbiorników podłączonych do rozdzielnicy przed dostępem pyłu i wody.

  Rozdzielnica budowlana IP67 – sklep i hurtownia Preis Zone

  Sklep i hurtownia Preis Zone oferuje Państwu atrakcyjną ofertę, w której skład wchodzą najlepszej jakości budowlane rozdzielnice IP67 wykonane ze sprawdzonych komponentów i wyposażone w wysokiej klasy aparaty elektryczne. Każda rozdzielnica IP67 obecna w naszym asortymencie wyprodukowana została przez renomowanego producenta Doktorvolt, który projektuje rozdzielnice IP67, wykorzystując komponenty firm: Marlanvil, Mennekes, Kabel Lapp oraz SEZ. Nasze rozdzielnice budowlane zapewniają doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, promieniowaniem UV, a także opadami atmosferycznymi i skrajnymi temperaturami. Z tego też względu z powodzeniem znajdą zastosowanie do rozdziału i dystrybucji energii elektrycznej w niekorzystnych warunkach lokalizacyjnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną sprzętu i urządzeń elektrycznych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi pozostałymi grupami produktowymi, a także do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Służymy pomocą i wsparciem na każdym etapie współpracy.

 • Puste obudowy rozdzielnic

  Puste obudowy rozdzielnic elektrycznych

  W tej kategorii oferujemy puste obudowy do rozdzielnic, dedykowane do samodzielnego wykończenia dobranymi aparatami elektrycznymi. Prezentujemy wielomodułowe rozdzielnice elektryczne wykonane z trwałych i odpornych materiałów. Nasze obudowy rozdzielnic są trudnopalne i zapewniają wysoki stopień ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Oferujemy rozdzielnice wiszące elektropneumatyczne, natynkowe, mobilne, erbetki (obudowa rozdzielnicy budowlanej) i rozdzielnice stacjonarne. Każda obudowa rozdzielnicy znajdująca się w naszym asortymencie spełnia niezbędne atesty oraz opatrzona jest odpowiednimi certyfikatami poświadczającymi jej jakość. Obudowy rozdzielnic spełniają wysoki poziom ochrony IP – od IP40 do IP66. Nasze puste obudowy do rozdzielnic wyposażone są w szynę DIN do montażu aparatury modułowej lub w listwę zaciskową LZ-4. W przypadku rozdzielnic wiszących elektropneumatycznych w zestawie dodawane są listwy N+PE i przyłącza hydrauliczne wodne. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami osprzętu elektrycznego, dlatego też możemy zaoferować Państwu rozdzielnice elektryczne renomowanych firm, takich jak: Marlanvil, Doktorvolt czy TP Electric. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz ułatwimy dobór odpowiedniej rozdzielnicy.

 • Rozdzielnice gumowe

  Gumowe rozdzielnice elektryczne

  Gumowe rozdzielnice elektryczne to idealne rozwiązanie do montażu aparatów elektrycznych wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie najwyższego stopnia ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i czynnikami zewnętrznymi. Rozdzielnice gumowe zapewniają możliwie najlepszą odporność na działanie wysokiej temperatury, iskier spawalniczych czy agresywnych środków chemicznych. Prezentowane w tej kategorii rozdzielnice elektryczne wykonane są z samogasnących i trudnopalnych materiałów, dzięki czemu gwarantują najwyższe bezpieczeństwo w przypadku zwarcia oraz pożaru. W tej kategorii oferujemy Państwu wyłącznie najlepszej jakości gumowe rozdzielnice elektryczne budowlane z gniazdami siłowymi i gniazdami 230 V oraz standardowe rozdzielnice gumowe do samodzielnego montażu aparatów elektrycznych na ustandaryzowanej szynie DIN.

  Zastosowanie i zalety gumowych rozdzielnic elektrycznych

  Rozdzielnice gumowe znajdują zastosowanie na placach budów, w warsztatach i serwisach, zakładach przemysłowych, fabrykach oraz wszędzie tam, gdzie aparaty elektryczne narażone są na uszkodzenia, pożar lub niekorzystne działanie chemii, opadów atmosferycznych lub promieniowania UV. Oferujemy Państwu rozdzielnice gumowe produkowane przez najlepsze firmy na rynku. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty Doktorvolt czy firmy Szczecin. Wykonanie z najwyższej jakości gumy oferowanych rozdzielnic gwarantuje ich doskonałą odporność na starzenie się pod wpływem promieniowania słonecznego lub innych niekorzystnych czynników zewnętrznych. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Kompleksowo doradzimy i pomożemy dobrać rozdzielnicę do specyfiki aplikacji oraz potrzeb i preferencji Państwa firmy.

 • Gniazda naścienne
 • Rozdzielnice z...

  Rozdzielnice elektryczne z przyłączami pneumatycznymi

  Rozdzielnice elektryczne z przyłączami pneumatycznymi i wodnymi to nowatorskie i innowacyjne rozwiązanie, które pozwala skutecznie połączyć instalację elektryczną, wodną i pneumatyczną w jednej zwartej i kompaktowej rozdzielnicy. Prezentowane rozdzielnice elektryczne znajdą zastosowanie w warsztatach, zakładach przemysłowych, na placach budów oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest doprowadzenie i rozdzielenie mediów. Prezentowane rozdzielnice z przyłączami pneumatycznymi wyposażone są w nowoczesne aparaty elektryczne zabezpieczające i rozdzielcze, przyłącza wodne i pneumatyczne, a także wykonane są ze sprawdzonych materiałów gwarantujących wysoką odporność na niekorzystne warunki środowiskowe. Każda z rozdzielnic znajdujących się w naszym asortymencie zapewnia wysoką klasę szczelności IP oraz wykonana jest z materiału PP o dużej odporności na uderzenia. Oferujemy Państwu rozdzielnice wyłącznie renomowanych producentów oraz służymy fachowym doradztwem merytorycznym. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi rozdzielnicami elektrycznymi znajdującymi się w pozostałych kategoriach produktowych.

 • Rozdzielnice z...

  Rozdzielnice z przyłączem wodnym

  Rozdzielnice wiszące z przyłączem wodnym to innowacyjne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w przemyśle, placach budów, warsztatach i zakładach oraz wszędzie tam, gdzie liczy się optymalizacja przestrzeni i wysoka ergonomia stanowiska roboczego. Prezentowane w naszym sklepie rozdzielnice z przyłączem wodnym to rozdzielnice wyposażone w przyłącza elektryczne i wodne oraz pneumatyczne, które pozwalają na łatwy montaż węży pneumatycznych i wodnych, zapewniając operatorowi szeroki możliwości zastosowania oraz instalacji szerokiej gamy urządzeń elektrycznych, wodnych i pneumatycznych.

  Każda rozdzielnica wisząca z przyłączem wodnym wyposażona jest w wyłączniki nadprądowe, uchwyt wieszający i miejsce do montażu zarówno węży hydraulicznych, jak i gniazd elektrycznych. Prezentowane rozdzielnice stanowią idealne rozwiązanie zarówno do użytku stacjonarnego, jak i mobilnego, gdzie liczą się kompaktowe wymiary, łatwość montażu i instalacji oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

  Oferujemy Państwu wyłącznie sprawdzone rozdzielnice z przyłączem wodnym produkowane przez sprawdzoną firmę Doktorvolt oraz TP Electric – liderów na rynku osprzętu elektrycznego. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferty naszego sklepu lub mają problem z doborem odpowiedniej rozdzielnicy do swoich potrzeb, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze rozdzielnicy.

 • Rozdzielnice ogrodowe

  Ogrodowe rozdzielnice elektryczne

  Rozdzielnice ogrodowe to estetyczne i bezpieczne rozdzielnice, które doskonale sprawdzą się do podłączenia odbiorników energii elektrycznej na zewnątrz obiektów budowlanych. Z powodzeniem można skorzystać z nich do zapewnienia podłączenia do sieci elektrycznej w ogródkach, tarasach i na patio restauracji, hoteli czy prywatnych domów. Ogrodowe rozdzielnice sprawdzą się również do montażu w parkach, ogrodach, w terenach zielonych czy na skwerach i placach. Szerokie możliwości montażu pozwalają na bezproblemowe zamocowanie rozdzielnic na kostce brukowej, trawniku, płytach chodnikowych i wielu innych podłożach. Nasze ogrodowe rozdzielnice elektryczne wyposażone są w estetyczne uchylne obudowy ochronne spełniające wysoki stopień ochrony IP. Rozdzielnice ogrodowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z trwałej stali nierdzewnej, która zapewnia odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Rozdzielnice wyposażone są w gniazda odbiorcze Schuko, żarówki LED oraz pozwalają na dostarczenie energii elektrycznej odbiornikom o łącznej mocy 3500 W. Maksymalna średnica przewodów możliwych do zamontowania w rozdzielnicach wynosi 1,5 mm2.

 • Słupy dystrybucyjne
 • Rozdzielnice z...

  Rozdzielnice elektryczne z łącznikiem krzywkowym

  Rozdzielnice z łącznikiem krzywkowym to idealne rozwiązanie do rozdziału energii elektrycznej i zabezpieczania obwodów elektrycznych w obwodach jednofazowych i trójfazowych. Prezentowane rozdzielnice wyposażone są w ręczne łączniki krzywkowe wyposażone w konstrukcję z osią obrotową, do której zamontowane są płytki izolacyjne. Każda rozdzielnica elektryczna z łącznikiem krzywkowym znajdująca się w naszej ofercie zapewni wygodną, bezpieczną i wydajną pracę obwodów elektrycznych w zakładach przemysłowych, warsztatach, na placach budów czy w innych obiektach wymagających funkcjonalnych rozdzielnic elektrycznych. Oferujemy Państwu rozdzielnice elektryczne z łącznikiem krzywkowym wykonane przez renomowanych producentów. Prezentowane rozdzielnice wyposażone są w osprzęt elektryczny takich firm jak: Marlanvil, Kabel Lapp czy Mennekes i pozwalają na bezpieczny przesył prądu znamionowego na poziomie do 32 A. Nasze rozdzielnice wyposażone są w rozłączniki izolacyjne, wyłączniki nadprądowe SEZ oraz wyłączniki różnicowo-prądowe, które zadbają o bezpieczną eksploatację urządzeń odbiorczych. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi typami rozdzielnic elektrycznych znajdującymi się w pozostałych kategoriach produktowych. W przypadku pytań służymy pomocą i wsparciem na każdym etapie współpracy.

 • Rozdzielnice z...

  Rozdzielnice elektryczne z rozłącznikiem izolacyjnym

  W tej kategorii oferujemy Państwu najwyższej jakości rozdzielnice elektryczne z rozłącznikiem izolacyjnymRozdzielnice te umożliwiają przewodzenie prądu w warunkach znamionowych i podczas przetężenia, a także pozwalają rozłączać obwody w wymienionych warunkach. Poza tym znajdujący się na wyposażeniu rozdzielnic wyłącznik izolacyjny izoluje, zapewniając bezpieczną pracę obsługi. Każda rozdzielnica elektryczna z rozłącznikiem izolacyjnym wykonana została z najwyższej jakości materiałów oraz wyposażona została w doskonałej klasy aparaty i elementy elektryczne. Oferujemy Państwu wyłącznie produkty renomowanej firmy Doktorvolt, które wykonywane są z podzespołów światowej klasy producentów – firm Mennekes, Kabel Lapp oraz Marlanvil. Nasze rozdzielnice spełniają normy DIN 61439-3 oraz opatrzone są stosownymi certyfikatami i atestami potwierdzającymi ich jakość, bezpieczeństwo i wygodę eksploatacji. Rozdzielnice z rozłącznikiem izolacyjnym spełniają wysokie normy klasy szczelności IP oraz pozwalają na przesył prądu znamionowego do 32 A. W przypadku pytań dotyczących naszego asortymentu zapraszamy do skontaktowania się z pracownikami sklepu Preis Zone.

 • Rozdzielnice z...

  Rozdzielnice z gniazdem odbiornikowym

  Rozdzielnice z gniazdem odbiornikowym to idealne konstrukcje rozdzielnicowe montowane na placach budów, w sektorze przemysłowym, warsztatach oraz w każdym miejscu, które wymaga podłączenia do rozdzielnicy odbiorników energii elektrycznej. Nasze rozdzielnice elektryczne z gniazdem odbiornikowym wyposażone są w gniazda siłowe oraz w gniazda 230 V 16 A. Oferujemy Państwu rozdzielnice spełniające wymagania normy IEC 61439-3 oraz wykonane zgodnie z najnowszymi standardami branży elektrycznej. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami osprzętu elektrycznego, dlatego możemy zaproponować Państwu wysokiej klasy rozdzielnice firmy Doktorvolt zbudowane z gniazd Mennekes, przewodów Lapp Kabel i obudowy Marlanvil. Wierzymy, że nasza bogata oferta rozdzielnic pozwoli Państwu z łatwością dopasować model rozdzielnicy do specyfiki aplikacji i osobistych preferencji.

 • Rozdzielnice z...
 • Rozdzielnice z...
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 4 005,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 195 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 4 005,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 195 pozycji
Rozdzielnice budowlane - elektryczne rozdzielnice budowlane

Budowlane rozdzielnice elektryczne

Kategoria rozdzielnice budowlane dzieli się w naszym sklepie na wiele innych podkategorii, czyli: rozdzielnice elektryczne nieuzbrojone, uzbrojone, z licznikiem, stacjonarne, przenośne, z kablem czy wiszące. Możesz także zamówić gotowe zestawy instalacyjne. Budowlane rozdzielnice elektryczne są wręcz niezbędne, żeby prawidłowo rozprowadzić prąd w konkretnym pomieszczeniu. Jest to więc nie tylko kwestia funkcjonalności, ale również bezpieczeństwa. Pamiętaj, że jeżeli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z pracownikami sklepu i doprecyzować wszelkie wątpliwości. Prawdopodobnie nie będzie to jednak potrzebne, gdyż każdy produkt jest opisany pod kątem specyfikacji technicznej i zastosowania.

Rozdzielnice budowlane – sklep i hurtownia Preis Zone

Rozdzielnice budowlane możemy dzielić, uwzględniając różne kryteria. Na przykład rozdzielnice nieuzbrojone oraz rozdzielnice uzbrojone rozróżnia się, biorąc pod uwagę inne czynniki, niż gdy porównujemy rozdzielnice stacjonarne oraz rozdzielnice przenośne. Dlatego sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada tak wiele kategorii i podkategorii produktów – można się w nich łatwo odnaleźć i zrobić zakupy najlepiej odpowiadające bieżącym potrzebom. Sprawdź, czym wyróżniają się na przykład rozdzielnice z kablemrozdzielnice wiszące oraz rozdzielnice z licznikiem. Czy jest to wyłącznie kwestia montażu? W razie pytań skontaktuj się z nami. Skorzystaj z bieżących cen, porównaj produkty i zamów te, dzięki którym wykonasz najlepszą instalację elektryczną.

Erbetki budowlane

Plac budowy to miejsce, w którym wykorzystuje się wiele rodzajów sprzętu elektrycznego. Jak nietrudno się domyślić, we wczesnych etapach prac próżno szukać tam gniazdek prądowych. Właśnie wtedy wykorzystuje się tzw. rozdzielnice budowlane, zwane również “erbatkami”. To specjalne rozdzielnie elektryczne, które stanowią punkt podłączenia do sieci dla wszystkich tych urządzeń.

Rozdzielnice elektryczne na budowę

Warto zaznaczyć, że specjalistyczne narzędzia i maszyny wykorzystywane na budowie często potrzebują większego napięcia, nie mówiąc już o tym, że nierzadko zdarza się tak, że wiele z nich pracuje równocześnie. Budowlane rozdzielnice są projektowane w taki sposób, by po pierwsze spełniać wymogi elektryczne, a po drugie zapewniać na tym gruncie odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Gdzie stosuje się rozdzielnice budowlane?

Rozdzielnica budowlana to narzędzie wykorzystywane głównie na placach budowy, parkingach, czy terenach imprez plenerowych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zabrać je ze sobą na camping, pole namiotowe, czy wszędzie tam, gdzie będzie potrzebne zasilanie elektryczne! Rozdzielnia budowlana zadba o odpowiednie natężenie prądu i pozwoli doprowadzić go wszędzie tam, gdzie funkcjonują urządzenia wymagające podłączenia do sieci elektrycznej.

Rozdzielnice budowlane - budowa i podział

Każda rozdzielnica budowlana musi odznaczać się specjalistycznym wykonaniem zarówno, jeśli chodzi o wnętrze, jak i obudowę - ta najczęściej jest wykonana z metalu, stali lub poliestru utwardzalnego. W środku znajdują się m.in. płyty montażowe pozwalające na implementację izolatorów i torów prądowych oraz specjalne uchwyty kablowe wyposażone w szynę montażową oraz płyty maskujące. Takie połączenie ma służyć jako aparatura sterownicza, pomiarowa i sygnalizacyjna. Jeśli chodzi o dobór konkretnych rozdzielni elektrycznych, ten uzależnia się w głównej mierze od specyfiki placu budowy.

Budowlane rozdzielnie elektryczne od Preis-Zone

Wiemy, jak ważna jest niezawodność podczas prac budowlanych czy organizacji imprez masowych, dlatego dbamy, by nasze rozdzielnice budowlane odznaczały się najwyższą możliwą jakością. Urządzenia ze sklepu Preis-Zone spełniają wszystkie wymogi, które stawia się przed producentami takiego asortymentu. Ich wytwarzanie odbywa się z uwzględnieniem specjalistycznych pomiarów, a każdy element posiada odpowiednie zabezpieczenia. Preis-Zone to internetowa hurtownia z rozdzielniami elektrycznymi, w której znajdziecie Państwo m.in. rozdzielnice elektryczne nieuzbrojone i uzbrojone, wiszące, stacjonarne i przenośne. Budowlane rozdzielnice dzielimy również ze względu na rodzaje gniazd i przyłącz (francuskie, shuko, szwajcarskie, z przyłączami pneumatycznymi, łącznikiem krzywkowym, rozłącznikiem izolacyjnym).

Rozdzielnia elektryczna budowlana to sprzęt wykorzystywany w ciężkich warunkach do niezwykle intensywnej eksploatacji. Właśnie dlatego musi spełniać najwyższe standardy użyteczności, jak również odznaczać się pod względem trwałości na lata. Rozdzielnice elektryczne w naszym sklepie spełniają najwyższe standardy określane przez normy i wymagania dotyczące tzw. instalacji specjalnych. Zachęcamy do zakupów w profesjonalnym sklepie z rozdzielnicami budowlanymi Preis-Zone!

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone