Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Rozdzielnice IP67

Rozdzielnice elektryczne IP67

Rozdzielnice elektryczne wykonane zgodnie z wymogami stopnia ochrony IP67 zapewniają kompleksową ochronę pyłoszczelną i przed dostępem do części niebezpiecznych drutem, a także ochronę przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie (do 0,15 m powyżej wierzchu obudowy na 30 min). Oferowane w tej kategorii natynkow...

Rozdzielnice elektryczne IP67

Rozdzielnice elektryczne wykonane zgodnie z wymogami stopnia ochrony IP67 zapewniają kompleksową ochronę pyłoszczelną i przed dostępem do części niebezpiecznych drutem, a także ochronę przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie (do 0,15 m powyżej wierzchu obudowy na 30 min). Oferowane w tej kategorii natynkowe rozdzielnice elektryczne IP67 gwarantują możliwie najlepszą ochronę aparatów elektrycznych przed dostępem ciał stałych oraz wody. Rozdzielnice IP67 wyposażone są w najlepsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają ich uniwersalność, wysoki poziom bezpieczeństwa, a także komfortową eksploatację. Z tego też względu rozdzielnica IP67 z powodzeniem znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest możliwie najskuteczniejsze zabezpieczenie aparatów elektrycznych i odbiorników podłączonych do rozdzielnicy przed dostępem pyłu i wody.

Rozdzielnica budowlana IP67 – sklep i hurtownia Preis Zone

Sklep i hurtownia Preis Zone oferuje Państwu atrakcyjną ofertę, w której skład wchodzą najlepszej jakości budowlane rozdzielnice IP67 wykonane ze sprawdzonych komponentów i wyposażone w wysokiej klasy aparaty elektryczne. Każda rozdzielnica IP67 obecna w naszym asortymencie wyprodukowana została przez renomowanego producenta Doktorvolt, który projektuje rozdzielnice IP67, wykorzystując komponenty firm: Marlanvil, Mennekes, Kabel Lapp oraz SEZ. Nasze rozdzielnice budowlane zapewniają doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, promieniowaniem UV, a także opadami atmosferycznymi i skrajnymi temperaturami. Z tego też względu z powodzeniem znajdą zastosowanie do rozdziału i dystrybucji energii elektrycznej w niekorzystnych warunkach lokalizacyjnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną sprzętu i urządzeń elektrycznych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi pozostałymi grupami produktowymi, a także do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Służymy pomocą i wsparciem na każdym etapie współpracy.

Więcej

Rozdzielnice IP67 

Jest 4 produktów.
0 Recenzja (e)

Rozdzielnica budowlana HD-S/FI 32A/5P 16A/5P 2x230V Gumowa IP67 Doktorvolt® Schuko

1 499,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Rozdzielnica budowlana gumowa HD-S 32A 16A 2x230V IP67

1 399,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Rozdzielnica budowlana HD 32A/5P 16A/5P 2x230V gumowa IP67 Doktorvolt

1 099,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Rozdzielnica stacjonarna Szczecin IP67 13M gumowa rozdzielnia obudowa Typ 92279992 PCE 2907

989,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Przejdź do góry