Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Rozdzielnice z gniazdami szwajcarskimi

Rozdzielnice elektryczne z gniazdami szwajcarskimi

Rozdzielnice z gniazdami szwajcarskimi to dość nietypowe rozdzielnice, które wyposażone są w gniazda typu L. Gniazda te posiadają owalną konstrukcję, bolec fazowy i neutralny, a także bolec uziemiający. Rozdzielnice elektryczne z gniazdami szwajcarskimi przystosowane są do pracy z odbiornikami o...

Rozdzielnice elektryczne z gniazdami szwajcarskimi

Rozdzielnice z gniazdami szwajcarskimi to dość nietypowe rozdzielnice, które wyposażone są w gniazda typu L. Gniazda te posiadają owalną konstrukcję, bolec fazowy i neutralny, a także bolec uziemiający. Rozdzielnice elektryczne z gniazdami szwajcarskimi przystosowane są do pracy z odbiornikami o napięciu 230 V i przy częstotliwości sieci 50 Hz. Rozdzielnice elektryczne, które oferujemy w tej kategorii, doskonale sprawdzają się do pracy z odbiornikami elektrycznymi przeznaczonymi na rynek szwajcarski lub wyprodukowanymi w Szwajcarii. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych rozdzielnic z gniazdami szwajcarskimi, a także do sprawdzenia pozostałych kategorii produktowych, w których oferujemy niezwykle bogatą ofertę rozdzielnic elektrycznych. Każdy z oferowanych przez nas produktów pochodzi od sprawdzonego i renomowanego producenta, a także opatrzony jest stosownymi normami, atestami i certyfikatami gwarantującymi jego bezpieczną eksploatację.

Rozdzielnice budowlane z gniazdami szwajcarskimi – sklep i hurtownia Preis Zone

Rozdzielnice z gniazdami szwajcarskimi znajdujące się w prezentowanej kategorii produktowej to sprawdzone produkty, które zagwarantują bezpieczną i efektywną dystrybucję energii elektrycznej niezależnie od warunków lokalizacyjnych i atmosferycznych. Nasze budowlane rozdzielnice z gniazdami szwajcarskimi idealnie sprawdzą się do rozdziału energii elektrycznej i zabezpieczania odbiorników z wtyczkami typu L (szwajcarskiego) na placach budów, w garażach, serwisach, specjalistycznych obiektach przemysłowych, magazynowych czy usługowych. Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone prowadzi zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. W ofercie posiadamy rozdzielnice budowlane wyposażone w gniazda szwajcarskie oraz w inne typy gniazd wykorzystywanych w Europie i poza nią. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu.

Więcej

Rozdzielnice z gniazdami szwajcarskimi 

Jest 2 produktów.
0 Recenzja (e)

Nieuzbrojona rozdzielnica budowlana z szwajcarskim wariantem gniazd 230V.

289,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Uzbrojona rozdzielnica budowlana wyposażona w szwajcarski system gniazd 230V.

499,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Przejdź do góry