Druty ogrodnicze

(8 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 8 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Druty ogrodnicze - Preis-Zone

Preis-Zone oferujemy druty ogrodnicze o różnej długości, grubości i sposobie wykończenia. Znajdziesz u nas druty ogrodnicze do podwiązywania roślin, mocowania pnączy, kształtowania krzewów i wielu innych zadań. Nasz sklep ogrodniczy Preis-Zone zapewnia szeroki wybór drutów ogrodniczych bez otuliny lub w otulinie. Mamy druty ogrodnicze galwanizowane, ocynkowane, powlekane PVC lub miękką otuliną piankową. Nasze druty ogrodnicze są wytrzymałe, mocne, a przy tym elastyczne, przez co łatwe w użyciu. Odpowiednie powłoki i otuliny pozwalają na wykorzystanie drutów ogrodniczych do podwiązywania nawet delikatnych pędów bez obaw o ich uszkodzenie. Druty ogrodnicze są także zabezpieczone przed korozją. Odporność na rdzewienie zapewnia galwanizowanie lub wykorzystanie powłok z tworzyw sztucznych. 

Drut ogrodniczy

Drut ogrodniczy jest jednym z najbardziej uniwersalnych i przydatnych akcesoriów w ogrodzie. Wykorzystać można go do podwiązywania oraz kształtowania roślinności, ale również do mocowania rozmaitych elementów (np. ogrodzeń), drobnych napraw, tworzenia stroików i dekoracji i wielu innych zadań.

Dobry drut ogrodniczy przyda się zatem nie tylko profesjonalnym ogrodnikom, ale i amatorom. Wykorzystać można go przy dużych uprawach komercyjnych, w pielęgnacji zieleni miejskiej, jak i w prywatnym ogródku przydomowym czy na działce rekreacyjnej. Szeroki asortyment w sklepie Preis-Zone pozwoli każdemu dobrać drut ogrodniczy odpowiedni do konkretnych potrzeb, zadań i wymagań.

Drut ogrodniczy do podwiązywania roślin

Drut ogrodniczy do podwiązywania roślin to niezwykle użyteczne akcesorium. Przyda się amatorom i profesjonalistom, którzy chcą zadbać o dobry wygląd ogrodu i odpowiednie warunki wzrostu roślin. Specjalny drut ogrodniczy do podwiązywania roślin można wykorzystać w wielu sytuacjach. Przyda się np. do mocowania roślin pnących do tyczek lub pergoli. Może służyć również do wzmocnienia, zamocowania i usztywnienia gałęzi drzewek i krzewów. Tak użyty drut ogrodniczy do podwiązywania roślin zabezpieczy gałęzie przed złamaniem na wietrze, czy pod obciążeniem w czasie owocowania. Drut ogrodniczy do podwiązywania roślin jest więc niezbędny przy uprawie wielu gatunków roślin użytkowych i ozdobnych.

Specjalne druty ogrodnicze do podwiązywania roślin to produkty wysokiej klasy, dostosowane do kontaktu nawet z delikatnymi pędami. Są to przeważnie miękkie i elastyczne druty w otulinie z PVC lub miękkiej pianki. Dzięki temu druty ogrodnicze do podwiązywania roślin nie uszkadzają łodyg i liści, nie wrzynają się w nie i nie kaleczą ich. W sklepie Preis-Zone dostępne są również płaskie druty ogrodnicze do podwiązywania roślin. Są one wygodne w stosowaniu, można je ciąć nawet nożyczkami lub małym sekatorem. Są bardzo elastyczne, a przy tym wytrzymałe, można je więc bez trudu wiązać i rozwiązywać w razie konieczności.

Druty ogrodnicze galwanizowane

Drut ogrodniczy galwanizowany jest mocny, odporny na warunki atmosferyczne, a przy tym elastyczny. Daje się łatwo wiązać i kształtować, dzięki czemu jest idealny do mocowania roślin wysokopiennych, jak i do podwiązywania większych gałęzi.

Dobrej jakości drut ogrodniczy galwanizowany ma szerokie spektrum zastosowań. Może służyć nie tylko do mocowania roślin do tyczek, podpór czy pergoli, ale również do mocowania siatki ogrodzeniowej i innych elementów. Stosuje się go również we florystyce do tworzenia stroików, wiązania bukietów i tworzenia innych dekoracji. Drut ogrodniczy galwanizowany sprawdzi się więc przy podwiązywaniu krzewów, pnączy, kwiatów i innych roślin w ogrodzie, ale również do różnych działań w warsztacie czy w domu.

Druty ogrodnicze galwanizowane wykonane są ze stali. Wykorzystanie procesów elektrolitycznych (galwanizacji) pozwala pokryć drut ogrodniczy powłokami z różnych materiałów — m.in. cynku, chromu lub niklu. Dzięki temu druty ogrodnicze galwanizowane są doskonale zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi. Są więc niepodatne na korozję i mogą być bez obaw stosowane na zewnątrz. W Preis-Zone dostępne są liczne druty ogrodnicze galwanizowane o odmiennych parametrach — różnej długości i grubości, co przekłada się na ich wytrzymałość mechaniczną.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone