Wiadra z tworzywa sztucznego

(3 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 3 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Wiadra plastikowe, Wiadra z tworzywa sztucznego - Preis-Zone.pl

Wiadra plastikowe

Wiadra plastikowe dostępne w naszym asortymencie to proste, ale bardzo funkcjonalne narzędzia przydatne w domu, ogrodzie i na działce. Oferujemy wiadra plastikowe o różnej wielkości i pojemności — od kilku do nawet kilkudziesięciu litrów.

Wiadra plastikowe przydadzą się podczas licznych prac ogrodniczych, budowlanych, remontowych, a także przy wielu czynnościach domowych. Są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, szkodliwe czynniki środowiskowe oraz substancje chemiczne.

Wygodne, mocne i pojemne wiadra plastikowe to idealny sposób na zbieranie, przechowywanie i transport substancji stałych, sypkich i ciekłych.

Wiadro plastikowe do domu i ogrodu

Wiadro plastikowe można wykorzystać do bardzo różnych celów. Ten uniwersalny pojemnik z wygodną rączką do przenoszenia znajdzie swoje miejsce w domu, ogrodzie, na działce czy na budowie. Wiadro plastikowe jest mocne, elastyczne, odporne na uszkodzenia mechaniczne — przebicia czy pęknięcia — a także na korozję i szkodliwe czynniki chemiczne.

Tworzywo, z którego wykonane są nasze wiadra, jest nietoksyczne, bezwonne i bezpieczne dla środowiska, ludzi oraz zwierząt. Wiadro plastikowe wykorzystać można więc nie tylko na powietrzu, ale i w pomieszczeniach zamkniętych. Stosować je można zatem zarówno w ogrodach, na działkach, balkonach czy tarasach, jak również w mieszkaniach, altanach i pomieszczeniach gospodarczych.

Wiaderka plastikowe do różnych zastosowań

Wiaderka plastikowe to wygodne i bezpieczne naczynia do zbierania, magazynowania i przenoszenia rozmaitych substancji i przedmiotów. Prosta konstrukcja, wygodna rączka i różna pojemność sprawia, że wiadra są jednym z najbardziej uniwersalnych narzędzi w każdym gospodarstwie domowym.

Wiadro plastikowe doskonale nadaje się na ogród, gdzie posłuży do magazynowania wody deszczowej, ziemi, piasku, żwiru, kory i innych elementów podłoża pod rośliny. Takie wiaderka ogrodowe wykorzystać można do podlewania, ale również do mieszania i aplikacji nawozów czy środków ochrony roślin.

Higieniczne wiadro plastikowe jest łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji. Doskonale nadaje się więc na paszę i wodę dla zwierząt, do podlewania roślin czy zbierania plonów. Wygodna rączka umożliwia łatwy transport zawartości w dowolne miejsce.

Wiaderka plastikowe znajdą swoje zastosowanie także w domach i mieszkaniach. Wiadra o różnej pojemności i wielkości wykorzystamy m.in. do segregacji śmieci, zbierania deszczówki i podlewania roślin na balkonie, a nawet do przechowywania zabawek dziecka i wielu innych przedmiotów.

Wiaderko plastikowe do zadań specjalnych

Wiaderko plastikowe jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie środków chemicznych i czynników środowiskowych. Nie ulega korozji i zniszczeniu pod wpływem substancji agresywnych chemicznie. Wiaderko plastikowe wykorzystamy więc do przechowywania czy aplikacji substancji o wysokim i niskim pH. Można w nim trzymać wapno, kwaśny torf oraz różnego rodzaju środki ochrony roślin i nawozy.

Wiaderko plastikowe sprawdzi się także podczas prac budowlanych i remontowych. Można w nim mieszać zaprawy, kleje i masy budowlane. Wiadra te są elastyczne i bardzo odporne na uderzenia, przebicia czy pęknięcia. Nadają się więc do mieszania zapraw z użyciem elektronarzędzi — np. wysokoobrotowych mieszadeł. Wiadra plastikowe są też łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu można je wykorzystywać wielokrotnie i do różnych celów.

Wiadra z tworzywa sztucznego

Oferowane przez nas wiadra z tworzywa sztucznego wykonane są z PVC. To materiał bardzo mocny, o wysokiej odporności mechanicznej i chemicznej. Jest niepodatny na działanie większości rozpuszczalników oraz substancji o odczynie kwaśnym i zasadowym.

Wiadra z tworzywa sztucznego są więc obojętne chemicznie, co oznacza, że nadają się do przechowywania i transportu wody, a także żywności. To idealne wiadra ogrodowe, które wykorzystać można podczas siewu, pielęgnacji roślin w okresie wzrostu i dojrzewania, jak i przy zbiorach plonów.

Wiadra z tworzywa sztucznego dostępne są w wielu wymiarach. Różna pojemność — od kilku do nawet kilkudziesięciu litrów — sprawia, że wiadra te mają wiele zastosowań w domu, ogrodzie, na działce czy budowie.

Wiadro z tworzywa sztucznego

Wiadro z tworzywa sztucznego to idealny wybór dla osób szukających uniwersalnego narzędzia do domu lub ogrodu. Mocne, odporne na uszkodzenia, chemię i warunki atmosferyczne naczynie przyda się każdemu.

Każde wiadro z tworzywa sztucznego w naszej ofercie jest wykonane z wysokiej klasy PVC i z dbałością o detale. Można wybrać model z funkcjonalną podziałką w środku, która ułatwi dokładne odmierzenie objętości płynów czy substancji sypkich. Takie wiadro z tworzywa sztucznego sprawdzi się doskonale przy mieszaniu i aplikacji nawozów czy środków ochrony roślin, ale również do odmierzania konkretnej ilości paszy dla zwierząt. Wiadro plastikowe z podziałką przyda się także na budowach, gdzie ułatwi zachowanie odpowiednich proporcji składników mas klejowych i zapraw.

Wiaderko z tworzywa sztucznego

Wiaderko z tworzywa sztucznego jest uniwersalnym narzędziem przydatnym w wielu sytuacjach i miejscach. Wykorzystamy je w domu i ogrodzie. Swoją rolę znajdzie podczas prac budowlanych, remontowych, ogrodniczych, porządkowych i w wielu innych.

Wiaderko z tworzywa sztucznego może służyć do zbierania, magazynowania i przenoszenia. Nadaje się zarówno na substancje płynne, sypkie, jak i stałe. Doskonale sprawdza się przy przechowywaniu i transporcie wody, nawozów, ziemi, piasku, żwiru i innych rzeczy.

Wiaderko plastikowe można stosować również do żywności. Przyda się więc przy siewie i sadzeniu, zbiorach, jak i magazynowaniu warzyw, owoców czy pasz dla zwierząt. Zastosowań jest bez liku, dlatego mocne, wygodne i pojemne wiaderko z tworzywa sztucznego przyda się każdemu.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone