Dysze zraszające

(11 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 11 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Dysze zraszające - Preis-Zone

Oferujemy dysze zraszające o odmiennych parametrach, np. kącie i powierzchni zraszania. Poszczególne modele różnią się ponadto wydajnością przepływu wody, maksymalnym dopuszczalnym ciśnieniem nominalnym czy średnicą gwintu.

Nasze dysze zraszające to produkty renomowanych marek. Wykonane są z odpowiednich, mocnych materiałów odpornych na działanie wody, uszkodzenia mechaniczne i czynniki środowiskowe oraz środki chemiczne.

Każdy system nawadniania powinien być wyposażony w odpowiednie emitery wody. Dysza zraszająca montowana jest na końcu systemu, a jej zadaniem jest równomierna emisja wody na określony obszar. Dysze zraszające wykorzystuje się więc w ogrodach, na działkach rekreacyjnych i w uprawach profesjonalnych. Mogą służyć do podlewania trawników, rabat kwiatowych, grządek warzywnych i innych terenów zielonych.

Dysza zraszająca powinna być dostosowana do konkretnego terenu i właściwości systemu. Odpowiednio należy dobrać kąt i powierzchnię zraszania, maksymalne ciśnienie nominalne oraz wydajność przepływu (ilość emitowanej wody).

W naszym asortymencie dostępne są dysze zraszające o kącie zraszania od 30 do 380 stopni, a także dysze regulowane, z manualnie ustawianym kątem. Maksymalna średnica nawadniania może wynosić nawet 5 metrów, a wydajność przepływu ponad 10 litrów na minutę. Pozwala to dobrać dysze zraszające odpowiednie do różnych warunków upraw i odmiennych gatunków roślin o różnym zapotrzebowaniu na wodę.

Dysze zraszające zapewniają równomierne podawanie wody na całym obszarze zraszania. Pozwala to na właściwe dozowanie wilgoci bez nadmiernego zalewania roślin czy punktowego wypłukiwania gleby. Jest to więc idealny sposób na podlewanie większych powierzchni — trawników, rozległych rabat kwiatowych i warzywników, ale również nasadzeń krzewów czy drzewek. Równomierne podlewanie to także prawidłowe dawkowanie wilgoci. Dysza zraszająca pozwala więc na oszczędność wody i ekonomiczne gospodarowanie jej zasobami.

Dysze do zraszaczy

Oferujemy dysze do zraszaczy dostosowane do różnych systemów nawadniania. Gwinty o różnym przekroju pozwalają na montaż do różnej grubości rur i węży doprowadzających wodę. W połączeniu z różnymi kątami i powierzchnią zraszania pozwala to dobrać dysze do zraszaczy odpowiednie dla dowolnych systemów nawadniania — profesjonalnych i amatorskich.

Każda dostępna u nas dysza do zraszaczy wyposażona jest w siatkowy filtr zapobiegający dostawaniu się zanieczyszczeń do dyszy. Dzięki temu elementy te mogą być bez problemu pracować na dowolnej powierzchni i w każdych warunkach.

Bezawaryjną i długą pracę zapewnia też zastosowanie właściwych materiałów. Dysze do zraszaczy wykonuje się z mocnych tworzyw sztucznych odpornych na korozję, zmiany temperatur, uszkodzenia mechaniczne i czynniki chemiczne. Dysza do zraszaczy jest więc niepodatna na działanie chemii ogrodowej — nawozów, środków ochrony roślin, herbicydów czy pestycydów.

Dysze do zraszaczy można wykorzystać do podlewania i zraszania roślin. Wiele gatunków wymaga regularnego dostarczania wody nie tylko do systemu korzeniowego, ale również na liście. Odpowiednio wybrane i ustawione dysze do zraszaczy można też wykorzystać do zamgławiania, np. w celu utrzymania wysokiej wilgotności w szklarniach i innych uprawach zamkniętych.

Dysze do zraszaczy mają więc liczne zastosowania w uprawach amatorskich i profesjonalnych. Sprawdzą się w systemach nawadniania w przydomowych ogrodach i na działkach rekreacyjnych, jak i do podlewania komercyjnych, wielkopowierzchniowych upraw czy terenów zieleni miejskiej. Dysze do zraszaczy wykorzystuje się także do podlewania obiektów sportowych (np. boisk i pól golfowych) oraz roślin w obiektach wypoczynkowych i rekreacyjnych.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz najlepsze dysze do zraszaczy dopasowane do Twoich potrzeb i konkretnego systemu nawadniania, który projektujesz.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone