Termometry zewnętrzne

(3 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 3 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Termometry zewnętrzne (zaokienne) - Preis-Zone

Termometry zewnętrzne (zaokienne)

Oferujemy termometry zewnętrzne przeznaczone do pomiaru aktualnej temperatury na terenach zewnętrznych. To idealne akcesoria nie tylko do ogrodu czy na działkę. Termometr zewnętrzny zaokienny można wykorzystać również w bloku czy kamienicy, umieszczając go na zewnętrznej ramie okna, ścianie lub bezpośrednio na szybie.

W naszym asortymencie dostępne są termometry zewnętrzne o różnej budowie, wyglądzie, wielkości czy zakresie mierzonych temperatur. Mamy modele analogowe i elektroniczne, na baterie i solarne. Kupisz u nas funkcjonalny termometr zewnętrzny okienny. Jego odpowiednie umieszczenie pozwala na odczyt wskazań przez szybę, bez otwierania okna czy wychodzenia na zewnątrz.

Mamy też termometry zewnętrzne rtęciowe o podstawowej funkcjonalności, jak i elektroniczne termometry (przewodowe i bezprzewodowe), które mogą posiadać dodatkowe funkcje. Takie modele wyposażone są m.in. w higrometr, dodatkowe sondy pomiaru temperatury (które można umieścić np. wewnątrz budynku), opcję zapisu wskazań itp.

Termometr zewnętrzny

Termometr zewnętrzny to bardzo przydatne narzędzie. Dane pochodzące z aplikacji na telefony czy ze stron internetowych są bowiem globalne, dotyczą uśrednionych wartości dla całego regionu. Własny termometr zewnętrzny pozwala natomiast na sprawdzenie dokładnej temperatury w konkretnym punkcie i w danym momencie.

Atutem jest również to, że termometr zewnętrzny zaokienny można wykorzystać w każdym mieszkaniu — również na wysokich piętrach w bloku czy kamienicy. Montuje się go tuż za oknem tak, aby odczyt był możliwy z wnętrza domu — przez szybę. Pozwala to na komfortowe sprawdzenie temperatury, np. przed wyjściem na zewnątrz, dzięki czemu możemy się adekwatnie ubrać.

Termometr zewnętrzny to również ważne narzędzie dla ogrodników. Pozwala na sprawdzenie i kontrolę warunków atmosferycznych, co jest istotne na wielu etapach uprawy roślin użytkowych i ozdobnych.


W naszej ofercie kupisz termometr zewnętrzny dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Może to być model rtęciowy lub elektroniczny. Doskonałym wyborem będzie termometr zewnętrzny okienny mocowany do ramy okna, elewacji zewnętrznej, a nawet bezpośrednio do szyby.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone