Opryskiwacze plecakowe

(1 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

105,00 zł - 120,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 1 produkt.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

105,00 zł - 120,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Opryskiwacze plecakowe - Preis-zone.pl

Opryskiwacze plecakowe to wygodne i funkcjonalne urządzenia przydatne przy pracach ogrodniczych i nie tylko. Doskonale nadają się do zraszania, nawożenia i aplikacji środków ochrony roślin, substancji chwastobójczych i odstraszających szkodniki.

Ze względu na wysoką funkcjonalność, łatwość użycia i wygodę opryskiwacze plecakowe chętnie stosowane są przez profesjonalnych ogrodników, jak i amatorów. Świetnie sprawdzają się przy pielęgnacji rabat kwiatowych, ogrodów warzywnych, drzewek owocowych, trawników i innych terenów zielonych.

Opryskiwacze ciśnieniowe rozpylają ciecz pod ciśnieniem, co gwarantuje łatwą, szybką i równomierną aplikację wody, nawozów płynnych i rozmaitych środków ochrony roślin. Opryskiwacz jest więc niezbędny przy rozpylaniu substancji chroniących uprawy przed szkodnikami, grzybami, bakteriami czy chorobami.

Opryskiwacz plecakowy o różnej pojemności

Opryskiwacz plecakowy może mieć różną pojemność zbiornika. Ważne jest, aby dobrać model odpowiedni do indywidualnych potrzeb. Większy opryskiwacz plecakowy to oczywiście możliwość oprysku większej powierzchni bez konieczności uzupełniania płynu. Wiąże się to jednak również z większą wagą napełnionego urządzenia.

Na mały ogród lepiej więc wybrać mniejszy opryskiwacz o pojemności kilku — kilkunastu litrów. Będzie on lżejszy i wygodniejszy w noszeniu. Do oprysków większych powierzchni — np. dużych trawników, sadów owocowych czy obszernych upraw na działkach — lepszy będzie opryskiwacz plecakowy o pojemności od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu litrów.

Opryskiwacz na plecy — gwarancja wygody

Opryskiwacz na plecy to przede wszystkim wygoda użytkowania. Regulowany pasek na ramię pozwala dopasować opryskiwacz ciśnieniowy do wzrostu i preferencji użytkownika. To gwarancja, że każdy może w komfortowy sposób korzystać z urządzenia.

Wyposażony w lancę opryskiwacz na plecy to łatwe poruszanie się i możliwość dotarcia z opryskiem do każdego miejsca w ogrodzie. Dzięki lancy można zraszać liście roślin, ale również dostać się pod nie, bezpośrednio do podłoża. Ma to duże znaczenie przy aplikacji substancji, które mogą podrażniać liście.

Opryskiwacz na plecy jest łatwy w użyciu i bardzo wygodny. Zakłada się go za pomocą specjalnego paska lub szelek o regulowanej długości. Lancę trzyma się jedną ręką, podczas gdy druga obsługuje pompkę ręczną lub pozostaje wolna.

Opryskiwacze plecakowe ręczne

Opryskiwacze plecakowe ręczne to niezwykle wygodne, proste i niezawodne urządzenia do zraszania i oprysków roślin. Ze względu na uniwersalny charakter i prostą budowę chętnie wykorzystywane są zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Opryskiwacze plecakowe ręczne doskonale sprawdzą się w przydomowym ogrodzie i na działce. Posłużą do zraszania roślin w czasie upałów i suszy, jak i do aplikacji nawozów płynnych, substancji chwastobójczych czy środków chroniących przed szkodnikami, grzybami, bakteriami i innymi czynnikami chorobotwórczymi.

Nasze opryskiwacze plecakowe ręczne to gwarancja wygody, bezpieczeństwa i niezawodności. Wykonane są z wysokiej klasy materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, korozję i substancje chemiczne. Są lekkie, trwałe oraz łatwe w użyciu i czyszczeniu.

Ręczny opryskiwacz plecakowy — niezawodność i łatwe użycie

Ręczny opryskiwacz plecakowy to gwarancja funkcjonalności, wygody i bezpieczeństwa. Przede wszystkim jest bardzo łatwy w użyciu. Jedna ręka obsługuje lancę opryskiwacza, a druga wydajną pompkę. Możliwość pompowania na bieżąco, w czasie oprysku, pomaga utrzymać jednolite ciśnienie, a w konsekwencji równomierną podaż płynu.

Przemyślana konstrukcja pompki sprawia, że chodzi lekko i nie wymaga stosowania siły. Dzięki temu ręczny opryskiwacz plecakowy bez trudu obsłuży każdy, również osoby starsze. Pojemny ręczny opryskiwacz to także możliwość długiej pracy bez konieczności ponownego napełniania zbiornika czy ładowania akumulatora.

Ręczny plecakowy opryskiwacz ciśnieniowy

Ręczny plecakowy opryskiwacz ciśnieniowy nadaje się do wielu zastosowań. Jest jednym z bardziej użytecznych narzędzi w przydomowym ogrodzie i na działce.

Ręczny plecakowy opryskiwacz ciśnieniowy wykorzystać można do zraszania, nawożenia i aplikacji środków ochrony roślin. Użyjemy go także do rozpylania środków chwastobójczych i odstraszających szkodniki. Ręczny plecakowy opryskiwacz ciśnieniowy ma jednak również inne zastosowania. Doskonale sprawdzi się przy aplikacji substancji usuwających grzyby, pleśnie i porosty z mebli ogrodowych, tarasów, altan czy elewacji, a nawet przy odkażaniu i dezynfekcji pomieszczeń i przestrzeni zewnętrznych.

Opryskiwacze plecakowe akumulatorowe

Opryskiwacze plecakowe akumulatorowe to wyjątkowo użyteczne elektronarzędzia ogrodnicze. Wydajny, pozwalający na długą pracę akumulator sprawia, że stosowanie opryskiwaczy jest jeszcze prostsze.

Opryskiwacze plecakowe akumulatorowe to wyjątkowa funkcjonalność i wygoda. Automatyczna, elektryczna pompka zapewnia stałe ciśnienie i równomierny oprysk. Jest to więc doskonałe narzędzie dla profesjonalnych ogrodników, ale chętnie korzystają z niego również amatorzy.

Niewielkie, wygodne i proste w użyciu opryskiwacze plecakowe akumulatorowe wykorzystuje się więc w ogródkach przydomowych czy na działkach rekreacyjnych. Szerokie zastosowanie znajdują również przy uprawach profesjonalnych, prowadzonych dużą skalę. Szczególnie przydatne są w miejscach trudno dostępnych, gdzie nie mieszczą się przemysłowe opryskiwacze, np. w szklarniach.

Opryskiwacz plecakowy akumulatorowy — lekki, wygodny i wydajny

Opryskiwacz plecakowy akumulatorowy to doskonałe narzędzie ogrodnicze. Lekka konstrukcja oraz wygodna przenoszenia i używania urządzenia sprawia, że korzystają z niego m.in. miejsce służby utrzymania zieleni. Opryskiwacz plecakowy akumulatorowy można bowiem stosować w każdych warunkach, niezależnie od ukształtowania terenu.

Różne pojemności, możliwość regulacji pasków i utrzymania stałego ciśnienia sprawiają, że tego typu opryskiwacze mają szerokie zastosowanie także poza pracami ogrodniczymi.

Doskonale sprawdzają się do rozpylania środków usuwających pleśnie, grzyby czy porosty z elewacji budynków, mebli ogrodowych, tarasów, balkonów i altan. Opryskiwacz plecakowy akumulatorowy wykorzystać można także do odkażania i dezynfekcji przestrzeni zewnętrznych oraz pomieszczeń.

Opryskiwacz plecakowy elektryczny

Opryskiwacz plecakowy elektryczny to urządzenie wydajne, bezpieczne i wygodne w użyciu. Nowoczesne akumulatory mają długą żywotność, a samo urządzenie cechuje niskie zużycie prądu. Oznacza to, że opryskiwacz plecakowy elektryczny może działać bez ładowania przez bardzo długi czas. Jest więc idealny do większych ogrodów i na duże działki, jak i do zastosowań profesjonalnych — przy uprawach przemysłowych oraz utrzymaniu zieleni miejskiej.

Opryskiwacz plecakowy elektryczny to również bezpieczeństwo pracy. Całe urządzenie wykonane jest z trwałych materiałów odpornych na korozję i działanie substancji chemicznych.

Opryskiwacze plecakowe elektryczne

Opryskiwacze plecakowe elektryczne wyposażone są w odpowiednie zawory, zabezpieczenia i regulowane dysze. Gwarantują one pełną kontrolę nad procesem zraszania.

Elektryczna pompka pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia, a dysza na regulację strumienia oprysku. Dzięki temu opryskiwacze plecakowe elektryczne pozwalają na bardzo równomierne zraszanie i dozowanie np. środków ochrony roślin czy nawozów.

Precyzyjna kontrola to również mniejsze straty stosowanego do oprysku materiału. Opryskiwacze plecakowe elektryczne są więc urządzeniami wysoce ekonomicznymi i ekologicznymi.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone