Plandeki

(10 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 480,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 10 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 480,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Plandeki okryciowe - Preis-Zone

Plandeki okryciowe

Oferujemy plandeki okryciowe służące do zabezpieczania maszyn, materiałów i przedmiotów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi — opadami, wiatrem i słońcem.

W naszym asortymencie dostępne są plandeki okryciowe o różnych wymiarach i gramaturze, a co za tym idzie o odmiennych właściwościach i przeznaczeniu. Mamy więc małe i duże, cienkie i grube plandeki okryciowe odpowiednie do różnych zastosowań i dostosowane do różnych warunków.

Oferujemy plandeki okryciowe ze wzmocnionymi krawędziami, co zabezpiecza je przed rozdarciem czy pruciem. Mamy też plandeki z praktycznym oczkowaniem, które ułatwia ich mocowanie.

Wszystkie plandeki okryciowe dostępne w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości, pochodzące od uznanych producentów o ugruntowanej na rynku pozycji. Wykonane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych odpornych na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne oraz czynniki biologiczne (np. pleśń).

Plandeka okryciowa

Plandeka okryciowa służy do okrywania i zabezpieczania materiałów, maszyn, pojazdów i innych elementów przed warunkami atmosferycznymi. Przede wszystkim każda plandeka powinna być wodoodporna, ponieważ jej głównym zadaniem jest zabezpieczenie przed opadami deszczu, śniegu czy gradu. Plandeka okryciowa chroni też przed silnymi podmuchami wiatru czy promieniowaniem UV, a także przed zabrudzeniem okrytych elementów.

Takie właściwości sprawiają, że plandeka okryciowa może mieć bardzo liczne zastosowania. Może służyć do zabezpieczenia wszelkich materiałów trzymanych pod gołym niebem. Plandeka okryciowa jest więc przydatna przy zabezpieczeniu drewna do kominka, materiałów budowlanych, maszyn i pojazdów, siana czy słomy, a także upraw wrażliwych na deszcz lub słońce.

Plandeka okryciowa może być też wykorzystana do zabezpieczenia piaskownic czy basenów przed zabrudzeniem. Będzie też idealna jako tymczasowe pokrycie dachu — czy to podczas budowy, czy też remontu. Można ją też wykorzystać jako poszycie na wiaty oraz tymczasowe namioty chroniące przed deszczem i palącym słońcem.

Plandeki ogrodowe

W naszym sklepie dostępne są wyjątkowo funkcjonalne plandeki ogrodowe. Mają one liczne zastosowania i przydadzą się zarówno profesjonalnym ogrodnikom, jak i amatorom.

Plandeki ogrodowe zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Można je zatem wykorzystać np. do okrywania altan, mebli ogrodowych, narzędzi czy materiałów ogrodniczych.

Wiele materiałów w ogrodzie wymaga ochrony przed deszczem. Plandeki ogrodowe mogą osłonić drewno do kominka lub wędzarni, podatne na korozję narzędzia i akcesoria, a nawet duże maszyny rolnicze. Doskonale sprawdza się również do zabezpieczenia materiałów sypkich, nie tylko przed opadami, ale również przed roznoszeniem na wietrze czy zanieczyszczeniami. Plandeki ogrodowe wykorzystuje się zatem do okrywania hałd piasku, żwiru, kamieni dekoracyjnych, kory, torfu czy ziemi ogrodowej.

Plandeki ogrodowe są również idealne do ochrony upraw, np. w czasie bardzo intensywnych opadów deszczu czy gradu lub w czasie upałów, do ochrony przed palącym słońcem i wysychaniem. Można nimi pokrywać całe połacie terenu (np. grządki warzywne i rabaty kwiatowe) lub pojedyncze krzewy czy drzewka.

Plandeka ogrodowa

Plandeka ogrodowa jest niezwykle przydatna zarówno na rozległych terenach zielonych, w profesjonalnych gospodarstwach rolnych, jak i na terenach komercyjnych, a nawet w ogródkach przydomowych.

W naszej ofercie znajdzie się plandeka ogrodowa dla każdego i do dowolnych zastosowań. Mamy m.in. małe plandeki, mające do kilku metrów długości i szerokości i przeznaczone do okrywania niewielkich połaci — np. piaskownic, małych hałd drewna czy pojedynczych krzewów lub drzewek.

Znajdzie się u nas również duża plandeka mająca kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych. Będzie idealna do pokrycia dużych połaci terenu, dachów czy maszyn i pojazdów.

Każda plandeka ogrodowa w naszym asortymencie jest mocna, wodoodporna i bardzo funkcjonalna. Oferujemy jedynie produkty renomowanych marek, które cieszą się zaufaniem klientów. Dlatego gwarantujemy, że kupiona u nas plandeka ogrodowa spełni wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Plandeki

Plandeki wykonuje się je z tworzyw sztucznych o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, wodę, promieniowanie UV, temperatury i czynniki biologiczne.

Najczęściej plandeki robi się z polietylenu (PE) lub polichlorku winylu (PVC). Mogą one mieć różne gramatury (gęstość), co przekłada się na ich właściwości — głównie na grubość i trwałość, ale również na wagę. Warto brać to pod uwagę, szukając plandeki do okrywania delikatnych elementów — np. roślin.

Poza tym, że plandeki mają różne wymiary i gramatury, mogą też mieć rozmaite kolory. Ma to znaczenie nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Ciemne barwy pochłaniają światło słoneczne, przez co materiał bardziej się nagrzewa. Ta kwestia jest więc również bardzo istotna przy wyborze plandeki do okrywania materiałów podatnych na wysokie temperatury.

Wybierając plandeki, warto również zwrócić uwagę na wykończenie krawędzi. Dobra plandeka powinna mieć obszyte końcówki i wzmocnienie, np. ze sznurka polipropylenowego. Dzięki temu jest mniej podatna na rozdarcia i prucie się na końcach, a zatem na zniszczenie, np. przez wiatr.

Plandeka

Plandeka to proste, ale niezwykle przydatne akcesorium o licznych zastosowaniach w ogrodach, na działkach, w profesjonalnych gospodarstwach rolnych, na budowach i w wielu innych miejscach.

Właściwie dobrana plandeka skutecznie chroni przed deszczem, wiatrem, słońcem i zabrudzeniami. Powinna być mocna, wodoodporna, mieć odpowiednie wymiary, gramaturę, wzmocnione końcówki i odpowiednie oczkowanie do mocowania.

W naszym sklepie znajdzie się plandeka o dowolnych parametrach, odpowiednich do każdego zadania. Bez trudu dobierzesz wymiary, grubość czy kolor adekwatny do Twoich indywidualnych potrzeb. Znajdziesz u nas plandeki do okrycia drewna, auta, maszyn rolniczych, materiałów budowlanych i wszelkich innych rzeczy.

Co więcej, plandeki i inne akcesoria ogrodnicze kupisz u nas online, bez wychodzenia z domu i o dowolnej, dogodnej dla Ciebie porze. Twoje zamówienie szybko i sprawnie wyślemy wprost pod wskazany adres, oszczędzając Twój czas i pieniądze!

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone