Pistolety zraszające

(9 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 60,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 9 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 60,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Pistolety zraszające do ogrodu - Preis-zone.pl

Pistolety zraszające do ogrodu

Pistolety zraszające do ogrodu to podstawowe wyposażenie każdego ogrodnika-amatora, jak i profesjonalisty. Oferujemy liczne pistolety zraszające o rozmaitych funkcjach i zastosowaniach.

Pistolety zraszające do ogrodu to specjalne końcówki montowane na wąż ogrodowy. Pozwalają na kontrolę strumienia i ciśnienia wody. Pistolety zraszające umożliwiają więc precyzyjne podlewanie, napełnianie zbiorników wodą czy mycie powierzchni.

W naszej ofercie znajdują się pistolety zraszające do ogrodu pasujące do różnych typów i przekrojów węży ogrodowych. Są to zarówno proste urządzenia, jak i wielofunkcyjne pistolety zraszające z regulacją rodzaju strumienia, ciśnienia wody oraz możliwością zablokowania mechanizmu lub zatrzymania przepływu wody.

Pistolety zraszające do ogrodu doskonale uzupełniają, a nawet zastępują zraszacze ogrodowe. Pozwalają na kontrolowane podlewanie i zraszanie różnymi strumieniami. Wykorzystamy je również przy myciu podjazdu, auta czy elewacji budynków, napełnianiu beczek, wiader, konewek czy basenów dla dzieci. Pistolety zraszające przydadzą się zatem w każdym gospodarstwie domowym oraz na działce.

Pistolety zraszające do różnych zadań

Każdy ogród wymaga odpowiedniej pielęgnacji, a jednym z podstawowych jej elementów jest podlewanie roślin. Pistolety zraszające do ogrodu umożliwiają kontrolowane dostarczanie wody na rabaty, grządki i trawniki. Dzięki regulacji ciśnienia i różnym rodzajom strumieni możliwa jest realizacja wielu zadań.

Pistolety zraszające pozwalają na ekonomiczne gospodarowanie wodą i oszczędzają czas dzięki możliwości dostosowania strumienia do konkretnych potrzeb. Warto więc wiedzieć, jaki rodzaj strumienia będzie odpowiedni do konkretnych zadań.

Dobre pistolety zraszające mogą mieć nawet 9 lub więcej rodzajów strumienia. Wśród nich warto wymienić: natryskowy, czyli uniwersalny strumień do podlewania; płaski, czyli nasycony, skoncentrowany, ale delikatny strumień do napełniania wiaderek czy konewek oraz punktowy, silny i skupiony strumień do czyszczenia narzędzi i powierzchni. 

Pistolety zraszające mogą też mieć opcję strumienia zraszającego idealnego nie tylko do podlewania dużych powierzchni, np. trawników, ale też do spłukiwania i mycia samochodów, rowerów czy powierzchni.

Przydatna może być też opcja mżawki. To lekki strumień z drobnych kropel, który jest doskonały do ochłodzenia się latem, ale również do podlewania bardzo delikatnych roślin, małych sadzonek czy kwitnących kwiatów. Ponadto pistolety zraszające oferować mogą również całą gamę strumieni pośrednich.

Pistolety zraszające do ogrodu to zatem narzędzia o różnych funkcjonalnościach. Wybór konkretnego modelu zależy więc od indywidualnych potrzeb, zadań, które chcemy realizować, rodzaju roślinności, którą będziemy podlewać itp.

Pistolet zraszający — jak go wybrać?

Wybierając pistolet zraszający, nie można kierować się jedynie funkcjonalnością. Istotna będzie również solidna konstrukcja, wytrzymałość oraz wygoda użytkowania.

Przede wszystkim pistolet zraszający może być zrobiony z różnych materiałów. Najczęściej spotyka się modele z tworzyw sztucznych. Są one lekkie i wygodne, ale mogą się szybko zużywać. Częściej trzeba wymieniać cały pistolet zraszający lub jego komponenty.

Alternatywą są pistolety zraszające z metalu. To konstrukcje o wiele bardziej wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, ale też na zużycie. Są jednak znacznie cięższe i mniej poręczne od plastikowych. Wyższa jest też ich cena.

Pistolety zraszające mogą mieć również konstrukcję mieszaną — plastikowo-metalową. Obudowę i elementy statyczne wykonuje się w nich z tworzyw sztucznych, podczas gdy elementy mechanizmów, zaworów i innych ruchomych komponentów produkowane są z mocniejszego metalu. Taki pistolet zraszający cechuje się zarówno relatywną lekkością i poręcznością, jak i wysoką trwałością.

W naszym sklepie znajdują się pistolety zraszające różnego typu i do różnych zastosowań. Mamy modele odpowiednie do zastosowań prywatnych i amatorskich, jak i bardziej profesjonalnych. Oferujemy pistolety zraszające plastikowe, metalowe i plastikowo-metalowe z przyłączami do węży o różnym przekroju i dostosowane do różnego ciśnienia wody. Mamy modele jednofunkcyjne, jak i wielofunkcyjne, pozwalające na idealne dopasowanie strumienia do własnych potrzeb.

Dbamy o to, by każdy pistolet zraszający w naszej ofercie był niezawodny, wygodny i praktyczny. Dlatego sprzedajemy wyłącznie produkty sprawdzonych, renomowanych marek. Uznani producenci to nie tylko gwarancja jakości, ale także możliwość serwisowania i łatwej wymiany poszczególnych części pistoletu.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone