osłony, siatki ogrodzeniowe

(6 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 165,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 6 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 165,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Siatki ogrodzeniowe, osłony ogrodzeniowe - Preis-Zone

Oferujemy osłony, siatki ogrodzeniowe i inne akcesoria do zabezpieczenia roślin przed dostępem zwierząt czy uszkodzeniami mechanicznymi w czasie prac ogrodowych.

Osłony, siatki ogrodzeniowe i podobne zabezpieczenia stanowią fizyczną barierę dla wielu zwierząt. Doskonale nadają się na ogród, gdzie pomogą ograniczyć dostęp zwierząt domowych — psów i kotów — do rabat kwiatowych, warzywników, drzewek i krzewów.

Ponadto osłony, siatki ogrodzeniowe i podobne akcesoria sprawdzają się na działkach rekreacyjnych, polach, uprawach komercyjnych czy w przestrzeni miejskiej. Stanowią bowiem świetną ochronę przed obgryzaniem drzew, krzewów i innych roślin przez dzikie zwierzęta — np. sarny i zające.

Osłony, siatki ogrodzeniowe i podobne zabezpieczenia chronią też rośliny (np. pnie drzew czy krzewy) przed uszkodzeniem w czasie prac ogrodowych, takich jak koszenie.

Oferujemy osłony i siatki ogrodzeniowe wysokiej jakości, wykonane z mocnym tworzyw odpornych na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. To najlepsza gwarancja dobrego zabezpieczenia roślin przed zwierzętami i innymi zagrożeniami.

Osłony i siatki ogrodzeniowe

Osłony i siatki ogrodzeniowe mają wiele zastosowań w ogrodach i na działkach prywatnych, ale również w profesjonalnych gospodarstwach rolnych, uprawach komercyjnych czy zieleni miejskiej. Doskonale chronią roślinność przed dostępem zwierząt — tak dzikich, jak i domowych — i uszkodzeniem w czasie prac ogrodowych. Pomagają też w przestrzennym planowaniu i organizacji ogrodów, wyznaczając podziały i wydzielając różne strefy.

Osłony i siatki ogrodzeniowe mają funkcje praktyczne, jak i estetyczne. Wykonane zostały z tworzyw wysokiej jakości, są więc trwałe i odporne nie tylko na podgryzanie przez zwierzęta, czy uszkodzenia w czasie koszenia, ale również na warunki atmosferyczne. Osłony i siatki ogrodzeniowe doskonale znoszą więc opady, wysokie i niskie temperatury czy promieniowanie UV.

Osłony ogrodzeniowe

Osłony ogrodzeniowe to różnego typu gotowe elementy przeznaczone głównie do osłony pni. Pozwalają na odcięcie dostępu do drzew lub krzewów zwierzętom. Znajdują zastosowanie w ogrodach przydomowych i na działkach rekreacyjnych, gdzie zabezpieczają roślinność przed kotami i psami. 

Ponadto osłony ogrodzeniowe stosuje się je również w sadach, uprawach profesjonalnych i komercyjnych czy do osłony zieleni miejskiej. Doskonale sprawdzają się bowiem jako ochrona przed sarnami, zającami, bobrami i innymi zwierzętami obgryzającymi korę lub młode pędy.

Oferujemy osłony ogrodzeniowe najwyższej jakości. Wykonane są z trwałych, a przy tym bezpiecznych tworzyw sztucznych. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne (na podgryzanie przez zwierzęta, ale również na uszkodzenia podkaszarkami) i warunki atmosferyczne — wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV.

Osłona ogrodzeniowa

Osłona ogrodzeniowa powinna być nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna. Dostępne u nas produkty świetnie chronią roślinność, posiadają też otwory wentylacyjne, dzięki czemu nie blokują przepływu powietrza. Są też estetyczne, wykonane starannie i z dbałością o szczegóły. Można je więc bez problemu stosować w ogrodach prywatnych czy zieleni miejskiej, gdzie wygląd ma duże znaczenie.

Każda osłona ogrodzeniowa dostępna w naszym sklepie wyróżnia się trwałością i wysoką funkcjonalnością. Są to produkty renomowanych producentów, cieszących się doskonałą opinią wśród konsumentów.

Szeroki asortyment sprawia, że znajdzie się u nas odpowiednia osłona ogrodzeniowa do dowolnego zastosowania. Mamy różne wielkości, kształty i modele odpowiednie do odgradzania różnych roślin i ochrony przed różnymi zagrożeniami.

Siatki ogrodzeniowe

Oferujemy również siatki ogrodzeniowe, które mają wiele zastosowań. Przede wszystkim pozwalają na odgrodzenie rabat, grządek czy różnych obszarów w ogrodzie. Są więc doskonałym narzędziem organizowania przestrzeni.

Siatki ogrodzeniowe stanowią też fizyczną zaporę dla zwierząt — tak domowych, jak i dzikich. Wykorzystuje się je więc do ochrony upraw przed kotami i psami, jak i sarnami, zającami, dzikami czy innymi zwierzętami mogącymi uszkodzić, a nawet zniszczyć roślinność.

Co więcej, siatki ogrodzeniowe można wykorzystać również do ochrony przed kretami. Rozłożone poziomo pod warstwą ziemi ograniczą dostęp do grządek i rabat od spodu. Takie siatki ogrodzeniowe rozkłada się przy zakładaniu ogrodów. Doskonale chronią grządki warzywne, rabaty kwiatowe czy trawniki.

Siatki ogrodzeniowe wykorzystuje się także jako tzw. siatki techniczne, np. do wzmocnienia nasypów i skarp o niewielkim spadzie. Umieszczona w gruncie siatka zapobiega osypywaniu się ziemi i stabilizuje grunt.

Kolejnym zastosowaniem siatki jest tworzenie kojców i zagród dla zwierząt — królików, kur, kaczek, indyków czy innych niewielkich zwierząt hodowlanych. Odpowiednie siatki ogrodzeniowe pomagają wyznaczyć teren żerowania tych zwierząt, ale też chronią je przed dostępem drapieżników — np. lisów.

Siatka ogrodzeniowa

Siatka ogrodzeniowa ma liczne zastosowania. Doskonale sprawdza się do wydzielania stref i organizowania przestrzeni, do ochrony przed zwierzętami niszczącymi uprawy czy do budowy zagród dla zwierząt hodowlanych.

Liczne zastosowania sprawiają, że siatka ogrodzeniowa jest akcesorium uniwersalnym, które sprawdza się zarówno w ogrodach przydomowych, jak i profesjonalnych uprawach czy zieleni miejskiej.

Oferujemy wysokiej jakości siatki, które wykonane są z mocnych tworzyw sztucznych. Wyróżnia je wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Duży wybór, sprawdzeni, renomowani producenci i atrakcyjne ceny sprawiają, że znajdzie się u nas siatka ogrodzeniowa spełniająca wymagania każdego klienta.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone