Szczotki druciane

(2 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

30,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 2 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

30,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Szczotki druciane - preis-zone.pl

Szczotki druciane to jedne z podstawowych narzędzi, które powinny znajdować się w każdym warsztacie, a także w domu. Szczotki druciane różnego rodzaju wykorzystuje się w branży przemysłowej, budowlanej i remontowej, a także przy wielu pracach gospodarczych i porządkowych.

Oferujemy szczotkio różnym zastosowaniu i budowie. Mamy szczotki druciane ręczne i teleskopowe, a także kompatybilne z innymi akcesoriami, np. z możliwością podłączenia węża doprowadzającego wodę.

Szczotki druciane wyróżniają się mocnym, twardym włosiem, które doskonale czyści trudne do usunięcia zabrudzenia i twarde osady. Szczotka druciana jest też niezastąpiona przy usuwaniu starych powłok malarskich — farb i lakierów.

Odpowiednio dobrane szczotki druciane wykorzystuje się więc w profesjonalnych warsztatach, jak i w domach prywatnych. Przydadzą się do czyszczenia podjazdów, chodników i ścieżek. Wykorzystamy je do szorowania powierzchni kamiennych, betonowych, ceramicznych czy metalowych.

W naszym sklepie znajdują się szczotki druciane z włosiem z różnych materiałów i różnej grubości. Pozwala to dobrać narzędzie do konkretnego zadania, czyszczonej powierzchni czy rodzaju zabrudzenia.

Szczotka druciana do warsztatu i domu

Szczotka druciana przyda się w warsztacie, garażu, domu oraz ogrodzie. To przyrząd, który wykorzystuje się w czasie prac konserwatorskich, remontowych i budowlanych, ale także przy zwykłym sprzątaniu.

Każda szczotka druciana ma rękojeść, najczęściej wykonaną z drewna lub tworzywa sztucznego. Rączka musi być sztywna i stabilna, najlepiej wyprofilowana do dłoni. Szczotka druciana służy bowiem do szorowania twardych powierzchni, co generuje duże drgania. Odpowiedni uchwyt zapewnia więc wygodę pracy, ale pozwala też uniknąć powstawania urazów czy odcisków.

Kluczowym elementem jest jednak włosie. Szczotka druciana może mieć włosie z metalu — mosiądzu lub stali (również nierdzewnej) — ale także z tworzyw sztucznych, np. sztywnego nylonu. Od rodzaju i grubości materiału zależy sztywność włosia, co przekłada się na siłę tarcia. Im szczotka druciana ma ostrzejsze i sztywniejsze włosie, tym grubsze i twardsze powłoki oraz zabrudzenia może zdzierać.

Wybierając szczotki druciane, uwagę należy zwrócić również na ich budowę. Włosie ułożone jest tu w kępkach rozmieszczonych w rzędach. Istnieją więc szczotki druciane o różnej ilości rzędów. Cienkie modele jedno i dwurzędowe są idealne do czyszczenia wąskich szczelin i miejsc trudnodostępnych. Wśród takich modeli znajdziemy np. szczotki druciane do fug.

Szersza szczotka druciana może mieć nawet sześć lub więcej rzędów włosia. Takie modele wykorzystuje się do szorowania dużych powierzchni płaskich — np. płyt chodnikowych czy wylewek betonowych.

Do precyzyjnych prac przydadzą się małe szczotki druciane, które zmieszczą się w różnych zakamarkach,. Takie narzędzia wykorzystuje się np. w warsztatach samochodowych do czyszczenia części o skomplikowanej budowie.

W naszym sklepie znajdują się różne modele szczotek, a także zestawy zawierające szczotki druciane o różnej wielkości czy twardości. Mamy szczotki ręczne i teleskopowe z uchwytami i trzonkami plastikowymi oraz drewnianymi. Oferujemy też specjalistyczne szczotki druciane z możliwością podłączenia węża ogrodowego. To modele idealne do mycia chodników i podjazdów.

Szczotki druciane do fug — idealne do czyszczenia chodników i podjazdów

Szczotki druciane do fug to wąskie modele przeznaczone do czyszczenia szczelin między płytami chodnikowymi czy kostkami brukowymi.

Szczotki druciane do fug doskonale nadają się do usuwania mchu, porostów, ziemi, piasku i zabrudzeń spomiędzy płyt i różnych zakamarków. Wykorzystamy je nie tylko przy czyszczeniu chodników, podjazdów czy alejek ogrodowych, ale także przy myciu elewacji, murów, cokołów i innych elementów murowanych lub wylewanych z betonu.

Nasze szczotki druciane do fug to najwyższej jakości produkty renomowanych marek. Wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością, trwałością, odpornością na uszkodzenia, a także wygodą użytkowania.

Dostępne w naszej ofercie szczotki druciane do fug to zarówno proste modele o podstawowej funkcjonalności, jak i narzędzia wielofunkcyjne. Wyposażone mogą być np. w metalowe skrobaki (wycinaki) do usuwania bardzo uporczywych zanieczyszczeń. 

Wyjątkowo wygodne są szczotki druciane do fug na trzonku teleskopowym. Jego długość można dopasować do wzrostu i potrzeb użytkownika, co zapewnia zdecydowanie większy komfort pracy niż krótkie, ręczne szczotki druciane do fug. Modele teleskopowe pozwalają bowiem na wygodną pracę w pozycji stojącej.

Ciekawą opcją są też szczotki druciane do fug z opcją podłączenia do węża ogrodowego. Dzięki temu możliwe jest łatwe i szybkie czyszczenie na mokro. Pozwala to na wydajniejszą pracę i natychmiastowe spłukiwanie zdzieranych zabrudzeń. W niektórych modelach jest też możliwość podłączenia zbiornika ze środkiem czyszczącym czy chwastobójczym. Takie szczotki druciane do fug pozwalają nie tylko doskonale czyścić szczeliny w chodnikach, ale umożliwiają też skuteczną aplikację odpowiedniej chemii gospodarczej.

Szczotka druciana do fug i nie tylko

Szczotka druciana do fug jest więc niezbędnym narzędziem w każdym domu. Pozwala zadbać o chodniki, alejki czy podjazdy. Zapewnia efektywną i wydajną pracę, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić czas i energię.

Odpowiednia szczotka druciana przyda się zarówno w domach prywatnych, jak i w firmach. Właściwie dobrana szczotka druciana do fug pomoże w oczyszczeniu chodnika i parkingu przy biurze, sklepie czy punkcie usługowym. Ułatwi sprzątanie posadzek w halach magazynowych i fabrycznych.

Szczotka druciana do fug przyda się również do czyszczenia elewacji, podmurówek, cokołów i innych elementów kamiennych, ceramicznych oraz betonowych. Doskonale poradzi sobie z porostami, mchem, grzybami, ale również zwykłą sadzą i pyłem. Szczotka druciana do fug pomoże doczyścić wszelkie zakamarki i zagłębienia. Dzięki niej zadbamy o idealny wygląd domu, ale też o wizerunek firmy.

Szczotka druciana do fug jest więc uniwersalnym narzędziem, z którego skorzystają osoby prywatne, jak i profesjonaliści — służby sprzątające, konserwatorzy, pracownicy budowlani i remontowi itp.

W warsztacie, domu, czy firmie przydadzą się również inne szczotki druciane. W naszej ofercie znajdują się nie tylko wąskie modele do fug. Mamy także wielorzędowe szczotki druciane do czyszczenia dużych powierzchni, jak i małe modele do prac precyzyjnych.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone