Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Ogród

Profesjonalny sklep ogrodniczy – wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji zieleni

Profesjonalny sklep ogrodniczy to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia i przydatne akcesoria do pracy w ogrodzie, na działce, w sadzie, a nawet wśród zieleni na balkonie. Aby ogród mógł cieszyć oko, dzielić się plonami oraz stać się prawd...

Profesjonalny sklep ogrodniczy – wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji zieleni

Profesjonalny sklep ogrodniczy to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia i przydatne akcesoria do pracy w ogrodzie, na działce, w sadzie, a nawet wśród zieleni na balkonie. Aby ogród mógł cieszyć oko, dzielić się plonami oraz stać się prawdziwą oazą dla odpoczynku w gronie rodziny czy znajomych, wymaga dużego nakładu pracy i uwagi przez cały rok. Dobrze zaopatrzona hurtownia ogrodnicza – pozwala zaopatrzyć się w sprzęt, który ułatwia właściwą pielęgnację i ochronę ogrodu oraz pozwala cieszyć się widokiem zadbanej zieleni. Dzięki praktycznym akcesoriom oraz funkcjonalnym systemom, jakie oferuje sklep ogrodniczy, praca w ogrodzie przebiega znacznie sprawniej, przez co zyskuje się więcej czasu na relaks na łonie natury.

Nasz sklep ogrodniczy posiada szeroki asortyment produktów, pomagających w wydajnym i ekonomicznym wykonywaniu obowiązków w ogrodzie, sadzie czy na działce. W ramach bogatej oferty, można znaleźć m. in.: systemy i elementy do nawadniania ogrodu, różnego typu pojemniki użytkowe oraz narzędzia ogrodnicze. Sklep ogrodniczy dysponuje też materiałami, które wspomagają uprawy i pielęgnację roślin, jak np.: agrowłókniny, siatki, taśmy i druty ogrodnicze, tyczki, siewniki, obrzeża trawnikowe i wiele innych.

Od lat stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów, dzięki czemu sprzedawany przez nas sprzęt ogrodniczy charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością, nawet podczas intensywnego użytkowania. Sklep ogrodniczyonline każde zamówienie realizuje bez zbędnej zwłoki i na wszystkie produkty udzielna stosownej gwarancji.

Hurtownia ogrodnicza – źródło funkcjonalnych i ekonomicznych inspiracji

Świetnie zaopatrzona internetowa hurtownia ogrodnicza – to niewyczerpane źródło inspiracji w zakresie funkcjonalnych i ekonomicznych rozwiązań dla ogrodu. Cały asortyment e-sklepu podzielony został na dużą liczbę kategorii – co ułatwia znalezienie poszukiwanego produktu oraz kompleksowe rozwiązanie potrzeb ogrodniczych. Branża ogrodnicza sukcesywnie się rozwija, dlatego każda renomowana hurtownia ogrodnicza ma swojej ofercie szereg innowacyjnych produktów i nowinek technologicznych. Dzięki pomysłowym rozwiązaniom i praktycznym narzędziom, praca w ogrodzie staje się przyjemną formą aktywnej rekreacji.

Ogród wymaga zaangażowania i uwagi przez okrągły rok, a także zróżnicowanego spektrum narzędzi oraz środków do pielęgnacji roślinności. Nasza hurtownia ogrodnicza z powodzeniem zaspokoi wszystkie potrzeby ogrodu – niezależnie od pory roku. Wnikliwe prześledzenie zawartości poszczególnych kategorii tematycznych w dziale ogrodniczym Preis zone – z pewnością natchnie nowymi pomysłami, których wdrożenie pozwoli efektywniej zadbać o ogród i cieszyć się owocami swojej pracy.

Tradycyjne i systemowe rozwiązania w zakresie nawadniania do ogrodu

Hurtownia ogrodnicza Preis zone posiada zróżnicowane i kompleksowe rozwiązania w zakresie nawadniania terenu oraz podlewania roślin. Wśród licznych propozycji i sposobów zasilania ogrodu wodą, internetowy sklep ogrodniczy ma zarówno tradycyjne sprzęty, jak też systemowe instalacje. Wśród klasycznych akcesoriów, dostępne są m. in. konewki i wiadra ogrodowe o różnej pojemności.

Sklep ogrodniczy online to miejsce, w którym można również kupić elementy do wykonania zewnętrznego przyłącza wody w ogrodzie (krany, rozdzielacze, adaptery). Nie brakuje także szerokiego wyboru węży do podlewania roślin wraz z dużą paletą akcesoriów towarzyszących (np. pistolety, dysze zraszające, bębny, złącza). Nasz sklep i hurtownia ogrodnicza oferuje ponadto różnego rodzaju automatyczne zraszacze (pulsacyjne, obrotowe, wbijane oraz lance). W sprzedaży znajdują się też profesjonalne kompletne zestawy zraszające wraz z elektroniką sterującą.

Ciekawym produktem jest łapacz deszczówki, który montuje się na pewnym odcinku rury spustowej. Łapacze ogrodowe wyposażone są w zawór i umożliwiają napełnianie zbiorników w czasie opadów deszczu, który wykorzystywany jest później do podlewania zieleni.

Zadbany i urodzajny ogród – jakie narzędzia przydadzą się do pracy wśród zieleni

Ogród to wyjątkowe miejsce do rodzinnego odpoczynku albo urządzenia spotkania towarzyskiego przy grillu. Aby cieszyć się zasłużonym relaksem wśród kolorowych kwiatów czy zajadać ogrodowe truskawki, jabłka i pomidory – potrzeba wiele wytężonej pracy. Ogród wymaga uwagi praktycznie przez cały rok, ponieważ część pielęgnacyjnych cięć, wykonuje się nawet zimą. Do sprawnej i wydajnej pracy w ogrodzie, na działce bądź w szklarni, niezbędne są funkcjonalne narzędzia, jakie oferuje każdy kompleksowo zaopatrzony sklep ogrodniczy.

Bardzo ważnym sprzętem w ogrodnictwie jest sekator, dzięki któremu można zapewnić właściwą pielęgnację i wzrost krzewom oraz drzewkom. Hurtownia ogrodnicza ma w asortymencie kilka modeli wysokiej klasy sekatorów do cięcia kwiatów i krzewów oraz specjalistyczne narzędzia teleskopowe z przekładnią – do cięcia gałęzi. Dział ogrodniczy Preis zone to również szeroka gama wygodnych rękawic do pracy oraz praktyczne nakolanniki. W celu zapewnienia roślinom optymalnych warunków do rozwoju, internetowy sklep ogrodniczy pozwala zaopatrzyć się w innowacyjne, osadzane w ziemi mierniki. Urządzenia te informują m. in. o kwasowości, wilgotności i temperaturze gleby, a także poziomie nasłonecznienia.

Sklep i hurtownia ogrodnicza online – wygodne zakupy bez wychodzenia z domu

Sklep i hurtownia ogrodnicza online to komfortowy sposób na zakupy bez konieczności wychodzenia z domu, szczególnie w czasie trwającej epidemii. Olbrzymi wybór rodzajowy spośród kilkuset produktów – sprawia, że w jednym miejscu można zakupić wszystko to, czego wymaga pielęgnacja i ochrona roślin w ogrodzie, na działce czy w sadzie. Nasza hurtownia ogrodnicza dysponuje solidnym zatowarowaniem i sprawnym zapleczem logistycznym, przez co wszystkie zamówienia realizujemy ekspresowo. Szeroki wachlarz form płatności oraz krótki czas dostawy produktów – to kolejne zalety naszego e-sklepu.

Więcej

Ogród 

Jest 771 produktów.

Podkategorie

Węże ogrodowe

Węże ogrodowe – podstawowy element wyposażenia każdego ogrodu

Węże ogrodowe są ważnym elementem do nawadniania terenów zielonych, szczególnie przy działkach o większej powierzchni i znacznej odległości roślin od przyłącza wody. Tego typu akcesoria ogrodowe często narażone są na oddziaływanie wielu niekorzystnych czynników, dlatego muszą być wytrzymałe i odporne m. in. na skrajne warunki pogodowe.

Profesjonalny sklep ogrodniczy to z pewnością odpowiednie miejsce, aby nabyć najwyższej jakości wąż ogrodniczy. Na rynku dostępne są różne rodzaje wężów ogrodowych. Podstawowe modele służą do tradycyjnego podlewania roślin, ale niektóre węże ogrodowe dedykowane są do budowy systemów nawadniających.

Wśród akcesoriów dodatkowych, w jakie warto wyposażyć wąż ogrodniczy, są specjalne dysze i pistolety zraszające, które zwiększają precyzję, komfort podlewania oraz oszczędzają wodę. Dla wygody użytkowania klasycznych węży do podlewania ogrodu, można zaopatrzyć się także w funkcjonalne stojaki lub bębny.

Sprawny wąż ogrodniczy to gwarancja właściwego i regularnego nawadniania roślinności w okresach największego zapotrzebowania zieleni na wodę.

Czym powinien charakteryzować się dobry wąż ogrodowy?

Wąż ogrodniczy użytkowany jest w warunkach zewnętrznych, należy więc zadbać o to, aby był on wytrzymały na działanie wielu niepożądanych czynników. Dużym zagrożeniem dla węży ogrodowych są ekstremalne temperatury. W przypadku intensywnego nasłonecznienia, powierzchnia węża może nagrzewać się nawet do +50 st. C, a w czasie wiosennych czy jesiennych przymrozów, przy gruncie temperatura spada nierzadko do -20 st. C. Kolejnym istotnym czynnikiem jest maksymalne dopuszczalne ciśnienie wody, które jest bezpieczne dla konstrukcji węża ogrodowego.

Dobrej jakości węże ogrodowe powinny być wykonane z materiału odpornego na zaginanie i skręcanie, z czym często ma się do czynienia podczas podlewania. Tworzywo, z jakiego zbudowany jest wąż ogrodniczy, musi też być wytrzymały na ścieranie – szczególnie, kiedy ma on bezpośredni kontakt z powierzchniami utwardzonymi kostką brukową, asfaltem lub wylewką betonową.

Najlepsze węże ogrodowe wykonuje się z miękkiego PVC. Materiał ten często wzmacniany jest przędzą poliestrową, a nierzadko posiada również specjalny otok tekstylny. Istotny jest też szeroki zakres temperaturowy pracy węża oraz odporność na kontakt z różnymi środkami chemicznymi stosowanymi w ogrodzie (np. nawozy, opryski).

Wąż do ogrodu i funkcjonalne akcesoria do podlewania zieleni

Aby wąż do ogrodu był bardziej funkcjonalny i efektywniej wypełniał swoje zadania w zakresie podlewania zieleni, warto dokupić szereg praktycznych akcesoriów. Węże ogrodowe wyposażone w regulowane dysze lub pistolety zraszające – pozwalają na dokładniejsze podlewanie zieleni, zwiększenie/zmniejszenie ciśnienia wody oraz dostosowanie strumienia do specyfiki danej rośliny. Ważnym argumentem przemawiającym za stosowaniem tego typu końcówek, jest także znacznie mniejsze zużycie wody.

Długi wąż do ogrodu jest wygodniejszy w obsłudze – gdy w prosty sposób można go zwijać/rozwijać, bez ryzyka poplątania. Efekt taki można uzyskać poprzez różnego rodzaju podpórki, stojaki, bębny czy uchwyty, które dodatkowo pomagają utrzymać węża w czystości. Tradycyjny wąż ogrodniczy ma zwykle ok. 50 m długości. Skrócenie węża nie jest żadnym problemem, natomiast w razie konieczności wydłużenia – przydatne bywają specjalistyczne i niezawodne (szybko)złącza. W przypadku rozległych terenów do podlewania, zlokalizowanych po różnych stronach od przyłącza wodnego, użytecznym rozwiązaniem mogą okazać się rozdzielacze, np. trójniki.

Węże ogrodowe kroplujące – do czego służą?

W sprzedaży dostępne są także specjalne węże ogrodowe kroplujące, które służą do budowy zoptymalizowanych linii nawadniających. Automatyzacja procesu nawadniania jest bardzo wygodna, ponieważ jest alternatywą dla ręcznego podlewania przy użyciu klasycznych węży czy konewki. Węże ogrodowe kroplujące znacząco ograniczają zużycie wody i zapewniają optymalne nawodnienie – o co trudno przy konwencjonalnych metodach podlewania roślin.

Linie nawadniające na bazie węży ogrodowych, często stosuje się w szklarniach i tunelach foliowych, jednak coraz powszechniej wykorzystuje się je też w tradycyjnych ogrodach. Działające punktowo węże ogrodowe kroplujące, pomagają w efektywnej uprawie roślin jadalnych oraz ozdobnych. Świetnie sprawdzają się również przy zasilaniu wodą żywopłotów, rabat, przydomowego warzywniaka czy sadu.

Jak należy dbać o węże ogrodowe?

Właściwe użytkowanie i przechowywanie – sprawia, że dobrej klasy węże ogrodowe będą służyć przez wiele lat. Najistotniejszym zabiegiem, pozwalającym utrzymać wąż ogrodniczy w odpowiednim stanie technicznym, jest zwijanie go po każdym użyciu. Brak kontaktu z podłożem, ogranicza ryzyko przetarcia oraz uszkodzenia przez inne sprzęty (np. kosiarkę) lub zwierzęta (przegryzienie). Zwijanie ułatwia też ponowne użycie węża oraz powoduje usunięcie zalegającej wewnątrz wody, która może ulec zamrożeniu bądź stać się siedliskiem dla rozwoju różnych mikroorganizmów. Węże ogrodowe bezwzględnie powinny być zwijane i zabezpieczane w pomieszczeniach przed nastaniem sezonu zimowego.

Lampki ogrodowe

Lampki ogrodowe

Odstraszacze ptaków

Odstraszacze ptaków

Torby do podlewania

Torby do podlewania drzew

Stacje pogodowe

Stacja pogodowa

Kratki trawnikowe

Kratki trawnikowe

na stronę
0 Recenzja (e)

Zestaw WHITE SILVER PLUS 20m wąż ogrodowy + 3 szybkozłączki 1/2" + 1 szybkozłączka ze stopem 1/2" + dysza prosta + 2x przyłącze na kran 3/4" + przyłącze na kran z redukcją 3/4" - 1/2"

219,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zestaw z bębnem automatycznym LIME LINE 1/2" 20m BRADAS: automatyczny bęben, wąż ogrodowy 1/2" 20m, dysza prosta regulowana, szybkozłącze 1/2" z hamulcem, szybkozłącze 1/2", przyłącze na kran 1" - 3/4", wąż przyłączeniowy 2m

375,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zestaw WHITE SILVER PLUS 50m wąż ogrodowy + 3 szybkozłączki 1/2" + 1 szybkozłączka ze stopem 1/2" + dysza prosta + 2x przyłącze na kran 3/4" + przyłącze na kran z redukcją 3/4" - 1/2"

341,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zestaw WHITE SILVER PLUS 30m wąż ogrodowy + 3 szybkozłączki 1/2" + 1 szybkozłączka ze stopem 1/2" + dysza prosta + 2x przyłącze na kran 3/4" + przyłącze na kran z redukcją 3/4" - 1/2"

259,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

5-cio warstwowy wąż ogrodowy 1/2" 20m NTS WHITE SILVER WWS1/220 BRADAS 5335

84,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

3 warstwowy wąż ogrodowy SPRINT 3/4" 50m WFS3/450 BRADAS

93,89 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Pistolet 7-funkcyjny WHITE LINE Water Click 

34,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Metalowy zraszacz oscylacyjny o zmiennej szerokości WHITE LINE BRADAS WL-Z22 5565

118,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zraszacz obrotowy czterofunkcyjny na podstawie WHITE LINE Bradas

50,79 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Rozdzielacz (adaptor) z czterema niezależnymi regulowanymi zaworami na kran 1" z redukcją na 3/4"

19,90 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Kran ogrodowy 1/2” GZ 3/4” z przyłączem na wąż 1/2" Bradas 3141

21,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Opaska ślimakowa 10szt. BRADAS 12-20mm na węże ogrodowe

6,49 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 771 elementów

Przejdź do góry