Złącza kłowe GEKA

(11 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 11 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Złącza kłowe do wody i powietrza (Złączki GEKA) - Preis-Zone

Złącza kłowe do wody i powietrza (Złączki GEKA)

Oferujemy złącza kłowe do wody i powietrza (złączki GEKA) umożliwiające szybkie i łatwe łączenie węży i linii przesyłowych bez użycia siły i narzędzi.

Złącza kłowe do wody i powietrza (złączki GEKA) to wyjątkowo funkcjonalne akcesoria wykorzystywane szeroko w przemyśle i budownictwie, ale również w domach, ogrodach, warsztatach itp. Pozwalają w prosty i błyskawiczny sposób połączyć dwa węże do przesyłu wody, powietrza, a także innych substancji.

Swoją funkcjonalność złącza kłowe do wody i powietrza (złączki GEKA) zawdzięczają unikatowej budowie. Złączki te nie dzielą się na gniazda i wtyczki. Połączenie odbywa się z pomocą dwóch identycznych elementów, które wystarczy docisnąć i skręcić tak, by zazębiły się specjalnymi kłami. Nie wymaga to użycia siły ani żadnych narzędzi, więc złącza kłowe do wody i powietrza (złączki GEKA) są wyjątkowo proste w obsłudze.

W naszej ofercie dostępne są złączki GEKA różnego typu. Poszczególne modele różnią się przede wszystkim wymiarami, ale także końcówkami. Mamy więc złącza kłowe do wody i powietrza z końcówką choinkową (do mocowania węży “na wcisk”), ale także z gwintami zewnętrznymi i wewnętrznymi czy szybkozłączkami.

Złącze kłowe GEKA

Złącza kłowe GEKA zapewniają mocne, stabilne i szczelne mocowanie węży do przesyłu wody i powietrza, ale także innych substancji.

Wykonuje się je głównie z mosiądzu, ale czasem także z żeliwa ocynkowanego lub stali nierdzewnej. Złącza kłowe GEKA wyposażone są także w doskonałej jakości uszczelki z gumy olejoodpornej NBR lub Vitonu. Są to uszczelki odporne na działanie rozpuszczalników, paliw i olejów, ale również na odkształcenia. Właściwe profilowanie i budowa uszczelek sprawia też, że tłumią wahania ciśnienia, co ma szczególne znaczenie w przypadku instalacji przemysłowych.

Złącza kłowe GEKA szeroko wykorzystuje się w przemyśle czy budownictwie. Pozwalają bowiem na znaczącą oszczędność czasu przy montażu linii przesyłowych wody lub sprężonego powietrza. Jednak zastosowanie znajdą także w prywatnych warsztatach, przydomowych ogrodach czy na działkach, np. w systemach nawadniania. W miejscach, gdzie złącze narażone jest na ryzyko rozłączenia, polecamy stosować złącza kłowe GEKA z pierścieniem ochronnym.

Złączka GEKA

Złączka GEKA przeznaczona jest do szybkiego i szczelnego łączenia węży. Powinna więc być dostosowana do średnicy owych węży, jak i do ciśnienia przesyłanego medium — np. powietrza lub wody.

W naszym sklepie internetowym dostępne są więc złączki GEKA o różnych parametrach. Różnice dotyczą m.in. średnicy, ale także typu przyłącza węża. Znajdzie się u nas złączka GEKA z wtykiem choinkowym, na który wciska się wąż. Mamy także modele z gwintami o różnej średnicy, a nawet z szybkozłączkami. Złączka GEKA może też mieć różny rozstaw kłów, co ma bardzo duże znaczenie. Łączyć można bowiem jedynie złącza o identycznym rozstawie. 

Wybierając odpowiedni model, należy więc zwrócić szczególną uwagę na to, jaki rozstaw kłów ma złączka GEKA. Typowo jest to 40 mm dla złączek do wody i 42 mm dla europejskich złączek do sprężonego powietrza. Z kolei amerykańska złączka GEKA do powietrza będzie miała rozstaw kłów 41 mm.

Złącza mosiężne GEKA

W naszej ofercie dostępne są wyjątkowo mocne złącza mosiężne GEKA. Mosiądz jest materiałem bardzo mocnym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne, ale także na czynniki chemiczne oraz warunki atmosferyczne. Złącza mosiężne GEKA można zatem z powodzeniem stosować w instalacjach zewnętrznych (np. w systemach nawadniania), także na wysokociśnieniowych liniach przesyłowych.

Warto zauważyć, że złącza mosiężne GEKA wyposażone są również w wyjątkowo trwałe uszczelki z olejoodpornej gumy NBR. Zapewnia to wyjątkową szczelność połączenia, ale także jego odporność na szkodliwe czynniki chemiczne. Z tego względu złącza mosiężne GEKA szeroko wykorzystywane są w przemyśle oraz budownictwie nie tylko do przesyłu sprężonego powietrza czy czystej wody, ale także innych substancji.

Złącze mosiężne GEKA to doskonały wybór dla każdego, komu zależy na szybkim, bezproblemowym łączeniu węży. Świetnie sprawdzają się w instalacjach przesyłu wody czy sprężonego powietrza, ale też innych substancji.

Wysokiej jakości złącze mosiężne GEKA może pracować pod ciśnieniem 40 bar, w temperaturach od -30 do +100 stopni Celsjusza. Nie szkodzi mu wilgoć, promieniowanie UV, oleje, rozpuszczalniki i inne substancje chemiczne.

Wysoka wytrzymałość, funkcjonalność i łatwe łączenie sprawia, że złącze mosiężne GEKA sprawdza się zarówno w instalacjach profesjonalnych (budowlanych, przemysłowych itp.), jak i amatorskich systemach nawadniania np. przydomowych ogródków.

Oferujemy różne złącza mosiężne GEKA odpowiednie do przesyłu odmiennych mediów, różnych węży i zastosowań. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów i sprawdzonych dostawców. Mamy więc pewność, że są najlepszej jakości.

Preis-Zone jako internetowy sklep ogrodniczy umożliwia wygodne, szybkie i bezpieczne zakupy online. Wybrane złącze mosiężne GEKA, jak i inne produkty zamówisz więc z dowolnego miejsca z dostępem do internetu i o dowolnej porze dnia lub nocy. My natomiast szybko, tanio i pewnie dostarczymy je wprost pod wskazany adres!

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone