Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Rozłączniki izolacyjne

Rozłączniki izolacyjne – hurtownia i sklep

W bogatej ofercie jaką posiada sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone można znaleźć bardzo wiele różnych urządzeń i akcesoriów elektrycznych charakteryzujących się wieloma zastosowaniami, a także niezawodnym działaniem. Jednym z istotnych przykładów produktów oferowanych przez naszą firmę jest rozłącz...

Rozłączniki izolacyjne – hurtownia i sklep

W bogatej ofercie jaką posiada sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone można znaleźć bardzo wiele różnych urządzeń i akcesoriów elektrycznych charakteryzujących się wieloma zastosowaniami, a także niezawodnym działaniem. Jednym z istotnych przykładów produktów oferowanych przez naszą firmę jest rozłącznik izolacyjny. Urządzenie tego rodzaju jest łącznikiem elektrycznym, który spełnia kilka funkcji. Pierwszą z nich jest przewodzenie prądu oraz rozłączanie obwodu elektrycznego w warunkach znamionowych oraz zakłóceniowych. Rozłączniki izolacyjne odpowiadają również za izolowanie, co przekłada się na bezpieczeństwo działania danego systemu, urządzenia, itp. Nic więc dziwnego, że powstało wiele różnych typów takich urządzeń spełniających głównie zadania zabezpieczające. W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdują się rozłączniki izolacyjne 1-polowe, 4-polowe, które zapewniają doskonałe i niezwykle skuteczne działanie przez długi czas. Każdy klient naszego sklepu znajdzie w nim rozłączniki dopasowane do jego konkretnych wymagań.

Więcej

Rozłączniki izolacyjne 

Jest 3 produktów.

Podkategorie

Rozłączniki izolacyjne...

1-Polowe rozłączniki

W tym miejscu oferujemy Państwu rozłączniki izolacyjne 1-polowe, które stanowią skuteczne zabezpieczenie przed przeciążeniem, efektywnie rozłączając prądy robocze oraz stwarzając przerwę izolacyjną w obwodach elektrycznych.

Prezentowane rozłączniki izolacyjne 1-polowe mogą być stosowane w instalacjach przemysłowych, mieszkalnych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Każdy znajdujący się w naszej ofercie rozłącznik izolacyjny zapewnia optymalne parametry pracy, a jego jakość i skuteczność działania potwierdzają certyfikaty ESS, ESČ czy VDE.

Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone to miejsce, w którym znajdą Państwo wyłącznie najlepszej jakości aparaty elektryczne, które zapewnią bezpieczną, wydajną i efektywną eksploatację instalacji elektrycznych niskich napięć. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszego asortymentu, zapraszamy do skontaktowania się z pracownikami naszego sklepu.

Rozłączniki izolacyjne...

4-Polowe rozłączniki izolacyjne

4-polowe rozłączniki instalacyjne znajdujące się w tej kategorii przeznaczone są do rozłączania obwodów elektrycznych pod obciążeniem i mogą być stosowane jako główne wyłączniki obwodów elektrycznych. Nasze rozłączniki izolacyjne 4-polowe zapewniają możliwość bezpiecznego rozłączania układów, w których płynie prąd znamionowy o natężeniu 16, 32 oraz 125 A.

Rozłączniki izolacyjne montowane są na szynie DIN (TH/TS 35), oraz wyposażone są w bieguny 3+N. 4-polowe rozłączniki izolacyjne o prądzie znamionowym cieplnym 125 A są dodatkowo doposażone we wkładki topikowe 100A gG i wkładki 63 A gG. Wysoka jakość wykonania sprawia, że prezentowane rozłączniki gwarantują elektryczną wytrzymałość na poziomie 1500 cykli zał.-wył. i mechaniczną wytrzymałość na poziomie 10000 cykli zał.-wył.

Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone z przyjemnością pomoże Państwu dobrać odpowiedni rozłącznik instalacyjny, a nasi pracownicy służą fachową poradą na każdym etapie współpracy.

0 Recenzja (e)

Rozłącznik izolacyjny 4P 63A 230V DL 4P 63A 9940

32,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Rozłącznik izolacyjny RV61 1P 63A 230V

8,39 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Rozłącznik izolacyjny RV64 3+N 63A 230V

42,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Przejdź do góry